Послуги OSINT-розвідки від Molfar

Ми надаємо п’ять типів послуг з OSINT-розвідки та пропонуємо навчальні курси для розвитку фахівців у галузі ОСІНТ.  

Розвідка на основі відкритих джерел – царина Molfar. Усі типи послуг OSINT-розвідки ми надаємо за умови повної анонімності. Ми не видаємо імена своїх клієнтів та виконавців за жодних умов. OSINT-розвідка, як і будь-яка інша розвідка, полюбляє тишу. 

1271

розслідування в 2022 році

60

людей в штаті

720

відкритих та закритих реєстрів усіх країн світу

39

ключових країн

Юридична сфера
 • Збір компрометуючих даних про опонента в суді
 • Пошук порушників прав інтелектуальної власності
 • Пошук інформації про компанію перед подачею позову про стягнення заборгованості
IT-сектор
 • Аналіз IT-ринку
 • Продуктова експертиза
 • Дослідження за галузями
Космічна індустрія та оборонний сектор
 • Due diligence
 • Аналіз ринку
 • Перевірка надійності зарубіжних постачальників
Інвестиційні фонди
 • Перевірка надійності інвестиційного проєкту
 • Вибір цільового ринку або інші
 • Пошук патентів аналогічного призначення перед створенням нового продукту
Як Molfar надає OSINT послуги
Приймаємо запит

Визначаємо цілі та розробляємо індивідуальний алгоритм дослідження

Зберігаємо анонімність

Перед початком роботи налаштовуємо сервіси для дотримання режиму інкогніто при пошуку інформації

Працюємо з експертами

Для проведення дослідження ми залучаємо експертів в галузі пошукового запиту

Складаємо звіт

Перевіряємо інформацію на достовірність, оцінюємо і систематизуємо отримані дані

Відправляємо звіт

Ви, наш замовник, робите висновки завдяки отриманим інсайдам

Навіщо вам чи вашій організації потрібні послуги OSINT-розвідки? 

Коротка відповідь: щоб бути попереду конкурентів. Вчасно отримана інформація надає вам значні (!) переваги при прийнятті важливих бізнес-рішень. 

Довга відповідь – OSINT розвідка це універсальний інструмент для розвитку бізнесу. Дозвольте нам навести декілька реальних прикладів, які продемонструють вам можливості розвідки на основі відкритих джерел. В усіх прикладах наші клієнти отримали конкурентну перевагу, яка зберегла й збільшила їх прибутки.

 1. Конкуренти втратили велике замовлення, натомість його отримав клієнт Molfar. Ми знайшли та верифікували контакти осіб, що приймають рішення в компанії, яка обирала собі підрядників. Після цього менеджери нашого клієнта сконтактували напряму з представниками компанії, провели презентацію, запропонували знижку і таким чином отримали замовлення. Ось і результати успішної ОСІНТ розвідки від наших розслідувачів.
 2. Клієнту Molfar вдалось уникнути збитків на мільйони доларів. Послуги OSINT-розвідки діють як ліхтарик, яким ви підсвічуєте темні кути своєї компанії. У цьому прикладі ми досліджували кожну з 30 осіб топменеджменту компанії, щоб дізнатися хто з них співпрацює з конкурентами нашого клієнта. Таких виявилось двоє: за аналізом соцмереж ми підтвердили, що вони відвідують офіс конкурентів. Так ми запобігли втраті технологій виробництва, які могли завдати нашому клієнту десятків мільйонів доларів збитків. Другим етапом ми дослідили 2800 рядових співробітників та дали рекомендації щодо завершення співпраці з особами, які мають кримінальне минуле, ультраправі погляди (прям занадто) та інші критичні вразливості, у тому числі репутаційного характеру, яких не виявили на етапі співбесіди. Отже, ОСІНТ-розвідка знову врятувала ситуацію.
 3. Завдяки нашим фахівцям компанія поповнила склад ради директорів двома фахівцями, які швидко залучили $20 мільйонів інвестицій. Сфера криптотрейдингу, замовник з гучним ім’ям, яке ми не будемо називати. Кандидатів до ради директорів було 20, але відбирали ми їх у три етапи. Причина – OSINT-розвідка потребує експертності. Саме тому на кожному етапі ми залучали OSINT-дослідників з різними сферами експертності: криптотрейдинг, фінансовий менеджмент та юриспруденція. Цікаво що один з 20 кандидатів виявився шахраєм, який має незавершену судову справу. Таким чином OSINT дав можливість клієнту Molfar зробити правильний вибір, який ґрунтується на чітких фактах та інформації.

ОСІНТ це не панацея від помилок, але дуже потужний інструмент для розвитку бізнесу. Якщо ви зацікавились прикладами нашої роботи, напишіть нам і ми радо надамо вам детальні кейси, максимально близькі до вашого запиту.

Чому за OSINT-розслідуваннями треба звертатись до Molfar? 

OSINT-аґенція Molfar займається розвідкою на основі відкритих джерел з 2019 року. Наші публічні розслідування потрапили в усі відомі широкому загалу світові медіа: The New York Times, The Guardian, The Wall Street Journal, The Economist, Bloomberg, The Times та десятки інших. Також OSINT-розслідування Molfar публікували всі великі українські медіа, тому що це наша країна і ми активно працюємо над викриттям внутрішніх ворогів української демократії.

Окрім публічної діяльності, команда Molfar має значні досягнення у галузі OSINT розвідки для приватних клієнтів:

 • у 2022 році ми провели 1270 OSINT-розслідувань, з яких щонайменше 100 – це великі багатоетапні дослідження ринків;
 • в команді Molfar працюють 60 ОСІНТ-аналітиків, які з великою швидкістю виконують складні задачі в групах від 2 до 6 людей;
 • OSINT послуги Molfar постійно вдосконалюються, ми вже маємо доступ до 720 відкритих та платних реєстрів багатьох країн світу, й продовжуємо накопичувати власну інформаційну базу.

2022 рік, публічна діяльність Molfar:

 • 286 OSINT & HUMINT-розслідувань;
 • 618 463 переглядів розслідувань на сайті;
 • > 30 спільних проєктів;
 • > 300 згадок в іноземних ЗМІ;
 • > 500 згадок Molfar в українських медіа.

А ще, як ми вже казали, ОСІНТ – це наша царина. Можливості OSINT розвідки розкриваються тільки тоді, коли потрібні відповіді, яких, здається, не можливо знайти. А для нас можливо, тому ми Molfar.

Що ми пропонуємо?

Звіт про людину 

OSINT розвідка конкретної особи, наприклад, генерального директора фірми-конкурента або власника стартапу. Причини для збору інформації можуть бути дуже різними, але нам їх знати не обов’язково. Фінальний OSINT-репорт по людині містить: біографію, дослідження всіх бізнес-процесів людини, включно з офшорною активністю та номінальними зв’язками, особисті контакти, дані про рухоме та нерухоме майно у власності, публічний негатив пов’язаний з людиною, дослідження по родичах та пов’язаних з особою бізнес-фігурах й багато іншого. Ми надаємо послуги OSINT-розвідки індивідуально під конкретний запит, тож звіт віддаємо по узгоджених пунктах.  

Звіт про компанію 

Більший за звіт по людині: тут і аналіз співробітників, і дослідження контрагентів, підрядників, юрособи що використовує компанія для провадження діяльності, офіційне та неофіційне майно у власності, аналіз технічної інформації, встановлення взаємозв’язків для створенням розгалуженої схеми стосунків між суб’єктами тощо. Розвідка на основі відкритих джерел закриває 96% запитів при дослідженні компаній.  

Аналіз ринку 

Щоб проводити OSINT-дослідження конкретної галузі, треба значно більше часу аніж для вивчення людини чи компанії. Ця інформація використовується для прийняття стратегічних рішень. Якщо ви замовляєте дослідження цілого ринку, скоріше за все ви розумієте для чого воно вам потрібне. Отже, ми знайдемо спільну мову. Запуск нового продукту/бренду, рішення про масштабування компанії, відкриття нових філій чи навпаки – згортання виробничих потужностей у регіоні/країні. 

HUMINT

Також HUMINT має й інші назви: конкурентна розвідка, соціальна інженерія, інколи кажуть “агентурна розвідка”, але останнє має грубий тон. Ми виносимо цей тип дослідження в окрему категорію, тому що так правильно. Хоча в практичному використанні HUMINT майже завжди доповнює послуги OSINT-розвідки: цей тип дослідження використовується як допоміжний інструмент для отримання ще більшого обсягу інформації. Наприклад: при дослідженні ринку ми можемо обдзвонити сервісні центри всіх компаній у ніші, щоб провести стрес-тест та визначити сильні/слабкі місця у сервісі. Або при дослідженні фірми ми можемо провести інтерв’ю під виглядом журналіста з одним із топів, щоб отримати інсайдерську інформацію. Третій приклад – при дослідженні людини ми говоримо з її колишніми бізнес-партнерами, щоб зібрати додаткову інформацію для дослідження. В тандемі можливості OSINT та HUMINT розвідки неосяжні. 

Військова розвідка

Одне з направлень нашої роботи – GEOINT: ми шукаємо точні локації розміщення осіб, які складають небезпеку для національного добробуту країни. Таким чином ми знаходимо терористів, злочинців, порушників міжнародного права та інших потенційно небезпечних осіб. Окрім пошуку локацій, OSINT розвідка дозволяє аналізувати супутникові знімки: як архівні, так і новопридбані. По супутникових знімках наші фахівці можуть ідентифікувати: військову та/або цивільну техніку, скупчення людей, оборонні споруди (загороджувальні споруди), траншеї, окопи, масове заховання та багато іншого. Розвідка на основі відкритих джерел – це потужний інструмент, який допомагає планувати та проводити військові операції. Окрім того, наші ОСІНТ аналітики мають великий досвід в усьому, що стосується професійної фінансової розвідки, пошуку офшорних юридичних осіб, прихованих активів, підсанкційних партнерів чи контрагентів, номінальних власників та підставних осіб. Може це і не дуже правильно, але фінансову розвідку ми відносимо до підрозділу військової розвідки, бо це елемент корпоративної війни. 

Якщо вас зацікавила якась конкретна OSINT послуга, просто напишіть нам – всі деталі та відповіді на питання ми надаємо під час приватного листування. 

Що таке розвідка на основі відкритих джерел (OSINT)? 

ОСІНТ – це інструмент для розвитку бізнесу. В ширшому значенні, OSINT послуги це сукупність методів та алгоритмів отримання інформації з відкритих джерел. Зібрані дані ви можете використовувати в бізнес-сфері, політичній чи економічній сферах, або залишити їх виключно для приватного користування. Одначе тут хочемо звернути увагу: OSINT-аналітики Molfar не виконують завдань так званих “приватних детективів”, більшість з яких складається у зборі інформації про дії та переміщення колишніх партнерів, ексдружин або ексчоловіків. 

OSINT розвідка від Molfar – це потужна інвестиція в розвиток бізнесу. А також – допомога у плануванні та реалізації військових операцій. 

Етапність проведення розвідки з відкритих джерел

Для прикладу, розглянемо таку послугу OSINT-розвідки, як “Звіт на людину”. 

Ви пишете нам ім’я людини, яку необхідно дослідити. 

Ми проводимо тестовий пошук, для вас він нічого не коштує. Під час тестового пошуку ми визначаємо чи можемо гарантувати вам результат. Робота OSINT-розвідників Molfar оплачується погодинно, ціна залежить від складності завдання та терміновості виконання: за необхідності ми можемо працювати й на вихідних, але в ці дні погодинна вартість роботи зростає. 

Ми повідомляємо вам результати тестового пошуку. Якщо ми можемо гарантувати результат і вас задовольняє вартість виконання роботи – угоду укладено.

При замовленні послуг розвідки на основі відкритих джерел діють такі самі правила, як і в будь-якій іншій сфері бізнесу: чим більше завдання, тим менша погодинна вартість виконання. Чим довше ми співпрацюємо, тим сильніше прагнемо створити одне одному зручні, вигідні (!) умови співпраці. 

Як використовувати OSINT?

Використовуйте інформацію, отриману в процесі OSINT розвідки, на користь своєму бізнесу. Або проти своїх конкурентів, що теж означає на користь своєму бізнесу. Ми не будемо питати для чого вам дані, натомість гарантуватимемо що вони будуть коректними та підкріплені доказами.  

Приклади використання OSINT 

Ми любимо наводити дуже простий приклад: коли дівчина перевіряє соцмережі хлопця, з яким збирається на побачення. Або навпаки: хлопець перевіряє соцмережі дівчини. Процес перевірки соцмереж є елементом розвідки на основі відкритих джерел. Що в приватному житті, що в бізнесі – аналіз соцмереж надає величезну кількість інформації, яка потенційно може бути корисною. А на практиці – виявляється корисною завжди. 

Масштабуємо цей приклад на бізнес-сферу: наші OSINT розвідники можуть вивчити соцмережі ваших клієнтів, щоб зібрати інформацію, необхідну для розробки та запуску рекламної кампанії. Або ж дослідити соцмережі ваших топменеджерів з метою пошуку інформаційних вразливостей. Насправді навіть експерти часто пишуть зовсім зайві й навіть небезпечні речі на приватних та ділових сторінках, або публікують фотографії документів чи локацій – все це потенційні інформаційні вразливості. 

Як виглядає готовий OSINT-репорт? 

Ми віддаємо готовий OSINT-репорт в узгоджені терміни, якщо не встигаємо виконати роботу вчасно – повідомляємо вас про це та зменшуємо вартість роботи.  

Далі ми надамо приклади готових звітів у вигляді опублікованих розслідувань. Всі розслідування написані на основі репортів: в них дещо інший тон, є авторська мова, але всі вони на 85% складаються з OSINT-репортів аналітиків Molfar.  Зверніть, будь ласка, увагу: ми надаємо так багато публічних прикладів, пов’язаних з росією та росіянами з єдиної причини – це країна-терорист, і ці OSINT-розслідування є частиною інформаційного спротиву агресивним діям російської федерації. Публічне оприлюднення приватних даних людей з цивілізованих країн заборонено, і ми цього правила дотримуємось.

Всі OSINT послуги ми надаємо за умов суворої конфіденційності. Ви ніколи не побачите результатів нашої бізнес-орієнтованої роботи в публічному просторі. Всі приклади, надані вище, є волонтерськими проєктами й елементом інформаційної війни – тому їх оприлюднення не порушує умов надання послуг.

Переваги OSINT

 1. Ми працюємо з великими масивами інформації, яку збираємо в інтернеті. Наші дослідники роблять це професійно: заглядають на всі доступні відкриті джерела та не оминають платних реєстрів у різних країнах світу.  
 2. Швидкість виконання завдання при проведенні OSINT розвідки дуже висока, якщо вам потрібно швидко отримати дані – ОСІНТ підходить для цього ідеально. Перевага в тому, що процес пошуку не залежить від сторонніх факторів.
 3. Це безпечно. Ніхто не дізнається що ми шукаємо та хто замовляє пошук, також не потрібно проходити безпекових перевірок для замовлення OSINT послуги.
 4. За допомогою OSINT-розвідки ви можете виконати десятки різноманітних завдань, тому що це універсальний інструмент. Фахівці Molfar можуть як перевіряти юридичні аспекти тендерної документації, так і збирати інформацію про особливості кондитерських продуктів у країнах Західної Європи – обмежень по сферах майже не існує.
 5. Якщо підходити до OSINT розвідки комплексно, ми можемо створити для вас систему пасивного моніторингу по конкретному запиту. Таким чином ви будете отримувати ключову інформацію одразу як вона потрапить у відкритий доступ, без необхідності щоразу проводити активне дослідження. 

Якщо ви все ще не впевнені в тому, що OSINT послуги розв’яжуть ваші питання – напишіть нам.

Зв’язатися з нами