Перевірка людини за відкритими базами

Найшвидша та найпопулярніша послуга Molfar. З усіх послуг приватної розвідки, найчастіше людям потрібна саме інформація про людину. Кажуть: мені треба “пробити людину”, маючи на увазі знайти її контакти та особисті дані для вивчення. Але це неформальна мова, вона має негативний тон. OSINT-аналітики Molfar називають цю послугу перевіркою людини за відкритими базами. Оскільки це публічна інформація, до того ж зібрана конфіденційно, ми не порушуємо законів.  

На відміну від сервісів для пошуку даних про людину, послуга перевірки людини за відкритими базами від Molfar – це значно більше даних. Окрім інформації з соцмереж, сайтів з реєстраціями та інших “швидких джерел” – додається власність, юридична інформація, інформація по пов’язаних особах, у тому числі родичах, фінансові показники діяльності, окремо негатив, публічні вислови та інші специфічні дані, які може знайти, проаналізувати та віддати лише аналітик. В обох випадках мова йде про перевірку людини за відкритими базами, але результати Molfar значно більші, глибші та ширші в порівнянні з результатами сервісу для пошуку даних про людину. Натомість автоматизовані інструменти майже нічого не коштують і можуть бути корисними, наприклад, для менеджерів з продажів або рекрутерів.

Чому та кому важливо перевіряти фізосіб?

Розгляньмо 3 найчастіших причини, чому вам може знадобитись інформація про людину.

  1. Ваш потенційний бізнес-партнер може приховувати негативну інформацію про попередні проєкти, незавершенні судові справи, невиконанні забов’язання тощо. 
  2. Потенційний кандидат на посаду здатен себе красиво презентувати, разом з тим він може приховати неприємні факти, які вам гарно було б знати перед працевлаштуванням. Коли у вас є вся інформація про людину – ви бачите реальну картину.
  3. Ваш конкурент має слабкі місця, які можуть допомогти вам в отриманні переваги над ним у бізнесі. Перевірка людини за відкритими базами виявить всі потенційні слабкості вашого конкурента.

Звісно ж ви можете мати власні причини замовити послугу перевірки людини в аналітиків Molfar, але нам знати про ці причини не обов’язково. Ми цінуємо приватність. Також відзначимо, що звіт на людину може знадобитись будь-кому, але частіше за все перевірку замовляють бізнесмени: як точкову (особа конкурента), так і масову (перевірка багатьох кандидатів на посаду).

Перевірка фізичних осіб

Перевірка конкретної особи, її біографії, фінансових показників, юридичних зобов’язань, пошук майна, зареєстрованих на людину компаній, пошук контактів, перевірка родичів, найближчих партнерів і так далі. Підкреслимо, що перевірка людини за відкритими базами у Molfar здійснюється не хаотично – немає сенсу збирати взагалі всю інформацію про людину, якщо вас цікавить лише конкретний аспект її біографії. Перед початком роботи ми узгодимо з вами, яка сама інформація про людину вам потрібна, і виходячи з вашого запиту побудуємо роботу.

Перевірка юридичних осіб

Під цим формулюванням люди розуміють різне. Якщо мова йде про лінійну перевірку: вам потрібно встановити чи належать якісь юрособи конкретному об'єкту дослідження – тоді так, це частина перевірки людини за відкритими базами. Але якщо вам потрібно перевірити саму юрособу, тобто вивчити компанію, її діяльність, зв’язки, контрагентів – тоді це більше про послугу корпоративної розвідки

Ми в будь-якому випадку виконаємо ваш запит, перед початком роботи нам всього лише потрібно його деталізувати та чітко сформулювати. Щоб ви отримали саме той результат, якого потребуєте.

Задачі

Оцінити всі ризики ймовірного партнерства, угоди з людиною, негативні аспекти співпраці.

Дослідити зв’язки людини з іншими учасниками ринку, афілійованими особами.

Дізнатися про стан справ людини, її майнові й кредиторські активи.

Отримати юридичну інформацію про бізнес-проєкти людини, законність діяльності та можливі схеми шахрайства.

Отримати професійну оцінку аналітиків щодо доцільності укладання угоди, початку партнерства, інвестиції в проєкт або організацію.

Через наближених осіб дослідити майнові активи та юридичні форми реєстрації бізнесів: що на кого “записано”, в якій країні у кого будинок, чим цікавляться, де відпочивають, що п’ють тощо.

Етапи роботи

Попереднє дослідження 
Збір відомостей про фізичних осіб, як ми вже з’ясували, буває різним. Перед початком роботи ми проводимо тестову перевірку людини – для вас це нічого не коштує. Таким чином ми визначаємо, чи дійсно можемо задовольнити ваш запит у повному обсязі.

Погодження умов 
Якщо ми можемо гарантувати результат – залишається лише один крок. Перед самим стартом перевірки людини за відкритими базами ми ще раз проговорюємо ваш запит, узгоджуємо час виконання, називаємо орієнтовну вартість і чекаємо від вас дозволу для початку перевірки людини. Як тільки ви підтверджуєте – ми починаємо збір та аналіз даних.

Результат роботи 
Ми відправляємо вам звіт з інформацією про людину, щоб ви перевірили й дали нам свою оцінку. За необхідності ми можемо дошукати більше інформації.

Яку інформацію про людину ми надаємо?

Ми надаємо інформацію про людину згідно з вашим запитом. Якщо у вас немає конкретного запиту, то ми запропонуємо вам здійснити перевірку людини за відкритими базами по “стандартизованому шаблону”. Насправді це не зовсім шаблон, скоріше стандартна кількість розділів, по яких ми шукаємо інформацію про людину. 

Найчастіше звіт про людину містить: біографію, інформацію про поточну та попередню діяльність, активи людини (майно у власності, немайнові активи), контакти, зв’язки людини (бізнес-партнери, підставні особи, співвласники у проєктах, родичі), окремо про негативні аспекти діяльності (скандали, судові справи, шахрайство), медійні згадки та іншу інформацію в залежності від досліджуваної особи.

Перевірка соціальних мереж

Ми проговорили найважливіше, тепер пропонуємо розглянути конкретні джерела, які вивчають OSINT-аналітики Molfar для збору інформації про людину. 

Збір відомостей про фізичних осіб звісно ж передбачає перевірку соціальних мереж. Ми уважно вивчаємо всі дописи людини, всю опубліковану інформацію, його друзів та підписників, його коментарі та навіть те, під якими постами людина ставить лайки. Наприклад, якщо людини лайкає зображення зі свастиками та фашистськими лозунгами, але робить це потайки – ми про це дізнаємось, додамо докази у звіт і позначимо як ультраправі погляди. 

Фахівці Molfar вивчають не тільки актуальні соцмережі людини, але й архівні акаунти. Скринінг соціальних мереж є важливим етапом перевірки людини за відкритими базами.

Моніторинг судимостей

І не тільки судимостей, але й інших реєстрових записів, що важливі під час перевірки людини. Аналітики Molfar мають доступ до сотень реєстрів по всьому світові. Здійснивши запит, ми отримуємо виписку з конкретною інформацією про людину. Підкреслимо ще раз: мова йде або про відкриті реєстри, або про платні реєстри, які на законних підставах надають доступ до державної реєстрової інформації після сплати фіксованої вартості запиту.

Інші види даних при перевірці людини

Послідовність інструментів та кроків, що необхідні для перевірки людини за відкритими базами, є комерційною таємницею Molfar. На сторінці OSINT-інструментів зібрана частина з публічних інструментів, які використовують аналітики Molfar.

З того що варто сказати: процес пошуку є довгим, він передбачає велику кількість нетипових кроків. Ми маємо досвід збору інформації про людей у 39 країнах світу. Нам знайомі специфічні засоби отримання інформації для кожної з країн наших клієнтів. Щоб дізнатися подробиці та замовити послугу – напишіть нам. Ми готові обговорювати деталі, допоки ви не запевнитесь що Molfar розв'яже вашу задачу.

Що входить у звіт?

Кожен звіт на людину від Molfar унікальний, і містить інформацію, яка відповідає вашому запиту. Нижче перераховані лише загальні блоки, які так чи інакше повторюються у багатьох звітах.
  • Біографія з подробицями життя.
  • Поточна діяльність, історична довідка
  • Окремо про проєкти людини, юридичні особи.
  • Схеми шахрайства, відмивання грошей або податкових махінацій.
  • Фінансові показники діяльності, майно у володінні, оцінка наявних активів.
  • Негатив: зв’язки з підсанкційними країнами чи особами, представниками кримінального світу, судові провадження, публічні скандали, образ життя тощо.
Питання? Відповіді!

Ми використовуємо відкриті та платні реєстри, програмне забезпечення для аналізу великих масивів інформації та сотні специфічних інструментів для збору даних. Аналітики Molfar є досвідченими фахівцями з приватної розвідки, яким довіряють завдання великі компанії та впливові особи з 39 країн світу.

 

OSINT-аґенція Molfar надає послугу перевірки людини за відкритими базами за умов повної конфіденційності. Ми не розголошуємо інформації про замовників за жодних умов. Також ми не розкриваємо імен виконавців ресерчу. Ніхто не дізнається про факт проведення перевірки людини, аналітики Molfar не залишають слідів. 

Виключно у тих, що не порушують законів щодо захисту та нерозповсюдження приватної інформації. Ми використовуємо відкриті бази даних людей та платні реєстри. За потреби аналітики Molfar можуть отримати непублічну інформацію шляхом HUMINT-контакту, ця послуга не входить в стандартний звіт і обговорюється окремо.

Розголошувати – незаконно. Але збирати для приватного користування законно. Вся інформація про людину чи компанію надходить з відкритих джерел: ми її дбайливо збираємо і передаємо вам, виключно для приватного користування. 

 

Публікація цих даних на інших ресурсах чи будь-які інші способи оприлюднення цих даних є порушенням приватності досліджуваної особи чи компанії, і може переслідуватись за законами країн-учасниць угоди. Разом з тим, якщо ви не збираєтесь публікувати інформацію зі звіту на сайтах, ресурсах чи у соцмережах – ніяких юридичних порушень з вашого боку не буде. 

Зв’язатися з нами