OSINT розслідування

На цій сторінці зібрані всі OSINT-розслідування Molfar. Матеріали подані в хронологічному порядку, ви можете відфільтрувати їх за хештегами або скористатись вбудованим пошуком.  

OSINT-розслідування Molfar є внутрішнім продуктом нашої аґенції. Якщо ви хочете використати матеріали з наших OSINT-розслідувань для висвітлення подій на сторінках медіа та тематичних блогів – обов’язково залишайте посилання на сайт Molfar у своєму тексті. Ми готові надати вам додаткову інформацію по кожному матеріалу. Для цього напишіть нам.  

Також принагідно нагадуємо, що публічні OSINT-розслідування – лише частина нашої некомерційної публічної роботи. Ви завжди можете скористатись послугами Molfar: перевірка людини, перевірка контрагента, аналіз ринку, фінансова розвідка, воєнна розвідка, HUMINT-послуги. Ми не публікуємо та не розголошуємо подробиць комерційних замовлень.

Аналіз пожеж у Росії: статистика та тенденції 2024 року
Аналіз пожеж у Росії: статистика та тенденції 2024 року

Аналізуємо стат истику пожеж у Росії за січень-квітень 2024 року. Виявляємо основні тенденції з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

OSINT для автолюбителів: Як перевірити авто на арешт та знайти VIN код
OSINT для автолюбителів: Як перевірити авто на арешт та знайти VIN код

Дізнайтеся як перевірити історію власності авто та заздалегідь виявити підводні камені купівлі б/у машини з OSINT порадами від Molfar.

Західні інвестори у російській нафті та удари по НПЗ Росії: хто володіє акціями
Західні інвестори у російській нафті та удари по НПЗ Росії: хто володіє акціями "Газпром" та "Лукойл" і яка позиція інвесторів? Дослідження Molfar

Компанії зі США, Великої Британії, Франції, Японії та інших країн мають частки власності у великих російських нафто-газових компаніях. У дослідженні Molfar розповідаємо про це докладніше.

Blum — новий Humster Kombat, власники якого — росіяни. Фактчек і деанон від Molfar
Blum — новий Humster Kombat, власники якого — росіяни. Фактчек і деанон від Molfar

У цій статті аналітики Molfar дослідити походження telegram-криптобіржі Blum та здеанонили її власників.

Депутати “Единая россия”, філії у рф та Криму —  дельфінарій “Немо” та співпраця з росією
Депутати “Единая россия”, філії у рф та Криму — дельфінарій “Немо” та співпраця з росією

Розслідувачі Molfar знайшли імовірні звʼязки української мережі дельфінаріїв “Немо” з росією, сплату податків у рф через російські юрособи та роботу дельфінаріїв в окупованому Криму.

OSINT для HR: Як перевірити чи ви наймаєте надійну людину?
OSINT для HR: Як перевірити чи ви наймаєте надійну людину?

Дізнайтеся як і чому HR розвідка — це маст-хев під час пошуку кандидатів на роботу з довідкою від Molfar.

Зв’язатися з нами