Аналіз ринку

Послуга для людей, які планують масштабування бізнесу чи суттєві зміни в структурі продуктів. Аналіз ринку – це наймасштабніший тип аналітичного дослідження від Molfar. Конкурентна перевага: наше комплексне дослідження ринку може бути виконано, у тому числі за допомогою HUMINT-методів, які дозволяють законно отримати непублічні дані та унікальну інформацію від ключових осіб.

Ми збираємо точні цифри, будуємо графіки динаміки ринку та досліджуємо інші аналітичні показники. Також ми вивчаємо конкурентів: аналізуємо особливості, конкурентні переваги, порівнюємо ціни на послуги, досліджуємо джерела трафіку тощо. І водночас можемо отримати інсайди безпосередньо з галузі дослідження ринку. На основі знайдених даних ми робимо коректні, фактологічні висновки.

Що таке аналіз ринку?

Комплексне дослідження ринку передбачає вивчення окремої галузі бізнесу в масштабах однієї, декількох або всіх країн.

Наприклад, вам потрібно маркетингове дослідження ринку онлайн-освіти. Припустимо, ви маєте намір масштабувати свою онлайн-школу одразу на декілька нових частин світу, Європу та Азію. Ви хочете знати чи можливо це, а якщо можливо – наскільки воно буде вам вигідно чи збитково.

Для розв'язання цієї задачі потрібен перш за все мікроекономічний аналіз ринку, з графіками та цифрами. Ми збираємо дані, аналізуємо їх та пояснюємо реальну ситуацію у галузі. Але це лише частина технічного аналізу ринку. Додамо юридичний аналіз, аналіз економічного законодавства й податкового регулювання. Згадаймо аналіз ринку збуту й такі тонкощі як аналіз цільової аудиторії. Фахівці Molfar проводять усі види якісного дослідження ринку що вам потрібні: ми збираємо дані не по шаблонах, а згідно з вашим запитом, який ми можемо доповнити своїми рекомендаціями.

Задачі

Аналіз ринку за загальнофінансовими показниками: встановлення основних гравців, їх частки на ринку, показників діяльності та впливу, інвестиційної привабливості галузі.

Відокремлення трендів за результатами діяльності ринку, дослідження особливостей юридичного регулювання ринку в конкретній країні, економічні показники, виокремлення джерел прибутків, розширений аналіз компаній в ніші.

Отримання інформації для побудови плану маркетингу та програм покращення роботи компанії в межах певного ринку.

Дослідження ринку з метою інтеграції нових брендів, проєктів, запуску продуктів та послуг.

Багатофакторний фінансово-економічний аналіз, мікроекономічний аналіз ринку, податкове регулювання, за необхідності – побудова математичних моделей для прогнозування змін динаміки ринку.

HUMINT. Походження активів гравців ринку, перевірка зв’язків керівництва та топменеджменту компаній, пошук впливових суб’єктів, дослідження непублічної інформації та інсайди від експертів.

Послуги з проведення ринкових досліджень фахівці Molfar надають за умов повної конфіденційності та анонімності. Ніхто не дізнається про нашу угоду, ми дбаємо про безпеку.

Наші методи досліджень 

Фахівці Molfar використовують OSINT-методи для аналізу ринку. Це означає що ми діємо в рамках законодавства: працюємо з публічними даними та платними реєстрами, використовуємо сертифіковане та кастомне програмне забезпечення для збору великих масивів інформації.

Також, за потреби, ми використовуємо HUMINT-методи. Так ми отримуємо ще більше інформації, яка може бути критично важливою у маркетинговому дослідженні конкурентів. 

Джерела даних 

Для аналізу ринку ми використовуємо дані з відкритих джерел, статистичні дані по ринкових галузях у країні та платні ресурси, що надають доступ до загальнореєстрової інформації у різних сферах. Кожне дослідження ринку від Molfar унікальне: ви отримаєте конкретно ту інформацію, якої потребуєте.

Переваги проведення аналізу ринку

Дозвольте нам порівняти маркетинг з хайкінгом. Уявіть собі детальну карту місцевості, з усіма пішими маршрутами, перепадами висот, точним розташуванням будівель для відпочинку та детальними малюнками основних локацій. Подорожувати з такою мапою легше, аніж без неї – це очевидно. Аналіз ринку від Molfar – це та сама мапа, тільки відображає вона ринкове середовище. Така собі корпоративна пригода, у якій сильні гравці проводять маркетингові дослідження конкурентів та всієї галузі для успішної реалізації своїх задумів.

Чому Molfar?

Бо ми проводимо аналіз ринку нешаблонно, алгоритми пошуку даних адаптовані під ваш запит. Ніякої зайвої інформації, ви платите виключно за дослідження ринку по тих показниках, яких потребуєте. Ми радо надамо приклади проведених аналізів ринку, наближених до вашого запиту. Для цього – напишіть нам

Що входить в аналіз ринку?

Маркетингові дослідження ринку побудовані за гнучкою структурою, яка відповідає вашому запиту. Якщо ви не потребуєте певного типу даних, ми не витрачаємо часу на їх пошуки та аналіз.
  • Фінансові показники ринку, частки найбільших гравців, обсяги залучених інвестицій, експертна оцінка інвестиційного середовища ринку, аналіз конкурентів, їх бізнес-моделей, каналів продажів, цін та інших попередньо узгоджених для вивчення параметрів.
  • Графічне зображення фундаментальних показників ефективності, динаміка ринку, сегментування ринкових часток за обговореними критеріями, побудова трендів.
  • Інформація, потрібна для розуміння основних подій, які сформували середовище ринку.
  • Актуальне підґрунтя для роботи компаній у сфері аналізу ринку, юридичне регулювання.
  • Дослідження узгоджених продуктів та послуг, якості їх надання та інших критеріїв, збір непублічної інформації за запитом.
  • Медійна активність, пов’язана з ринковим середовищем, дослідження впливу конкретних людей та подій на ринок, моделювання процесів розвитку галузей.

Строк проведення та вартість дослідження ринку 

Робота фахівців Molfar оплачується погодинно, ви можете замовити послугу аналізу ринку після попереднього прорахунку з нашого боку. Нам потрібно провести швидку перевірку, після якої ми дамо чітку відповідь: чи зможемо ми виконати ваше завдання та скільки годин на це знадобиться. Вартість години роботи залежить від обсягів та складності теми.  

Щодо термінів: ми працюємо групами від 2 до 6 людей, за додаткову оплату працюємо без вихідних. Скільки годин знадобиться для вашого аналізу ринку – дізнайтесь зараз.

Зв’язатися з нами