Наша команда

Фахівці OSINT-аґенції Molfar є головним здобутком компанії. Завдяки злагодженій роботі команди ми не тільки існуємо як бізнес-аґенція у сфері приватної розвідки, але й реалізовуємо багато волонтерських проєктів. Ми пишаємось тим, що змогли об’єднати таку велику кількість людей зі схожими цінностями, поглядами та метою.
Артем Старосєк
Артем Старосєк
CEO AND FOUNDER

Експерт з розвідки за відкритими джерелами. Закінчив програму “Цінності і суспільство” в The Aspen Institute. Відповідав за Due Diligence у фонді Noosphere Venture Partners.

Максим Зражевський
Максим Зражевський
Head of Research (IT)

Експерт з пошуку інформації на основі відкритих джерел в IT-сфері з профільною вищою освітою за спеціалізацією «Системи технічного захисту інформації».

Ольга Хміль
Ольга Хміль
Head of Research (Aerospace & Gov)

Експертка з пошуку інформації на основі відкритих джерел в галузі Space & Gov. Магістерка міжнародних відносин з аналітичним досвідом у E-commerce проєктах.

Дар’я Вербицька
Дар’я Вербицька
Head of PR

Експертка із міжнародних відносин із досвідом координації міжпарламентських зв’язків понад 3 роки. Випускниця КНУ імені Тараса Шевченка за історичним (сходознавство) та журналістським фахами.

Костянтин Кузьменко
Костянтин Кузьменко
Head of SALES

Експерт з розробки стратегій розвитку бізнесу, побудови системних продажів повного циклу та залученні до співпраці нових партнерів у сферах IT, Crypto, Finance, Law.

Сергій Положай
Сергій Положай
Senior OSINT Analyst

Фахівець з неруйнівного контролю, має глибокий досвід QA-тестування, 3+ роки досвіду проведення OSINT-розслідувань.

Максим Франчук
Максим Франчук
HEAD OF VOLUNTEERS RELATION

Фахівець з пошуку інформації на основі відкритих джерел з досвідом 3+ років. Має досвід у сферах Marketing, Management та Crypto.

Корпоративні принципи OSINT-аґенції Molfar

У своїй діяльності та судженнях фахівці Molfar керуються принципами та нормами міжнародного права. Ми дотримуємось політики гендерної рівності: загальна кількість жінок та чоловіків в команді рівна, з невеликим відхиленням в керівництві.

Ми також дотримуємось Загальної декларації прав людини. Професійна повага та толерантність є основою командної взаємодії. Більше про принципи на сторінці Етика та корпоративна відповідальність.

Зв’язатися з нами