FAQ

Molfar використовує доступ до адміністративних баз даних, інформацію від інсайдерів, бази профілів компаній згідно з нішами, дані соцмереж та інших відкритих джерел інформації.

OSINT (open-source intelligence) - розвідувальна дисципліна, що включає пошук і збір інформації з відкритих джерел, а також її аналіз.

До відкритих джерел інформації відносяться:

  • публічні реєстри, бази даних;
  • Wayback Machine і кешовані сторінки;
  • акаунти у соціальних мережах;
  • особисті і корпоративні сайти і блоги;
  • друковані та онлайн-видання, форуми.

На відміну від промислового шпигунства, розвідка на основі відкритих джерел (OSINT) використовує методи, що відповідають законодавству і етичним нормам. Molfar не проводить відеоспостереження і не здійснює хакерські атаки для викрадення персональних даних.

Molfar працює глобально по всьому світу і має досвід розслідувань у 60 країнах. Ми також маємо доступ до адміністративних баз даних і профілів компаній в країнах СНД, США, Великобританії, Китаї та Ізраїлі.

Вся інформація, зазначена в дослідженнях Molfar, супроводжується посиланнями на зовнішні джерела, виписками з реєстрів або аудіозаписами розмови. Ми ставимо під сумнів кожне джерело і звіряємо його інформацію із твердженнями інших надійних джерел, і таким чином підтверджуємо правду та відсіюємо брехню і неперевірені факти.

Перш ніж підписати договір, ми виконуємо попередню оцінку дослідження на підставі вхідних даних клієнта, а також надсилаємо кілька шаблонів з прикладами готових звітів.

Molfar підписує угоду про нерозголошення комерційної таємниці та персональних даних з кожним клієнтом. Пошук і збір інформації здійснюється в режимі інкогніто.

Термін виконання – від 1 робочого дня до 1 місяця, в залежності від послуги. Є варіант ASAP, + 50% доплати за терміновість. Повну інформацію з усіма термінами ви можете подивитися на сторінці.

Приватні детективи займаються стеженням і надають базову інформацію про людину та довідку про майно. Аналітики Molfar використовують широкий доступ до платних реєстрів, даних інформаційних брокерів, баз профілів компаній та інсайдів учасників ринку. Ми складаємо розгорнутий звіт, аналізуючи 800 - 1200 новин, сторінок в соц. мережах, архівів і судових справ.

Зв’язатися з нами