Перевірка контрагента та інші послуги корпоративної розвідки від Molfar

Перевірка контрагента потрібна для розвитку вашого бізнесу. Мова йде щонайменше про безпеку, щонайбільше – про коректний вибір стратегічних партнерів. Фахівці Molfar перевіряють підприємства та надають інші послуги корпоративної розвідки з 2019 року: ми допомогли сотням бізнесів закріпити та розвинути свої позиції на ринку.

Які послуги перевірки бізнес-партнерів ми пропонуємо?

Прості приклади, коли вам може знадобитись перевірити свого контрагента.

Перевірка назви компанії
Під час вибору міноритарного підрядника з великого переліку. Скринінг для отримання базових відомостей про діяльність компанії надає інформацію про репутацію підприємства та власників. Ви можете дізнатися про контрагента все що вам потрібно для прийняття рішень: OSINT-аналітики Molfar збирають та віддають інформацію по заздалегідь узгоджених пунктах.

Перевірка бізнес-партнера
Коли настав час посилювати партнерство чи приймати рішення про згортання співпраці. Щоб перевірити бізнес-партнера, фахівці Molfar вивчають юридичну інформацію про компанію, досліджують репутацію та образ життя топменеджменту, перевіряють вдалі та невдалі проєкти, шукають інсайди в особистих соцмережах ключових персон. Ми можемо гарантувати вам, що перевірити партнера це значно дешевше в порівнянні з можливими наслідками необгрунтованих, емоційних бізнес-рішень.

Due diligence
Мова йде не тільки про перевірку компанії. Скринінг для збору даних ефективно показав себе при дослідженні стартапів, інвестиційних проєктів та підприємств зі складною структурою перед їх купівлею. Максимально детальна перевірка підприємства чи юридичної особи. Ми пропонуємо найрелевантніший підхід до розв'язання вашого питання. До кожного замовлення OSINT-аналітики Molfar підходять за унікальним алгоритмом пошуку інформації.

Ми впевнені, що існують й інші методи як перевірити контрагента на ризиковість чи партнера по бізнесу на стійкість до масштабних змін. Але інші методи менш надійні, отже ми не можемо їх рекомендувати. Правильно зібрана інформація викриває потенційні ризики та знижує їхній вплив на ваші рішення. В справі корпоративної розвідки неможливо бути занадто обачними.

Чому варто замовити послугу перевірки контрагента у Molfar?

Ми маємо досвід перевірки бізнес-партнерів з 2019 року. OSINT-аналітики Molfar використовують доступ до адміністративних баз даних, автоматичний збір великих масивів даних, сек’юрне дослідження соцмереж та інших відкритих джерел інформації. Послуги Molfar є конфіденційними – встановити факт перевірки контрагента, а також ідентифікувати замовника послуги чи її виконавця неможливо.

За анонімного сприяння OSINT-аналітиків Molfar відбулись десятки великих угод з купівлі та продажу компаній у США, ЄС, нордичних країнах та Україні. Ми провели сотні скринінгів і готові надати приклади OSINT-репортів, максимально близьких до вашого запиту. Для цього – напишіть нам.

Що входить у звіт?

  • Історична довідка про компанію з подробицями життя керівників, топменеджерів та осіб, що приймають рішення.
  • Поточна діяльність компанії, розпочаті проєкти, оцінка їх ефективності, завершені проєкти, підрахунок кількісних змін активів компанії.
  • Юридична інформація про компанію, комплексне дослідження схем володіння/управління активами компанії.
  • Схеми шахрайства, відмивання грошей або податкових махінацій.
  • Фінансові показники діяльності, майно у розпорядженні компанії, оцінка наявних активів та їх валідності.
  • Негатив: перевірка зв’язків з рф, пошук зв'язків з іншими підсанкційними країнами чи особами, представниками кримінального світу, судові провадження, публічні скандали, образ життя топів компанії тощо.

Навіщо перевіряти контрагентів?

Ми любимо порівнювати перевірку контрагентів та бізнес-партнерів з вивченням резюме кандидата при працевлаштуванні. Єдина різниця в тому, що корпоративна розвідка надає інформацію без прикрас: ви отримуєте факти та цифри, які говорять значно більше за красиві слова.

Ще один аспект, про який ми обов’язково хочемо вас повідомити – це конкурентні переваги у володінні інформацією. Скоріше за все, ваш бізнес-партнер вже скористався методами корпоративної розвідки для перевірки вашої компанії. Для багатьох підприємств це правило гарного тону: керівники хочуть знати про свого майбутнього партнера максимум ще до першого контакту. 

Головна перевага, яку ви отримаєте після рішення перевірити свого бізнес-партнера – це точність. З готовим звітом на руках ви матимете максимум даних для прийняття важливих рішень.

Чи є корпоративна розвідка законною?

Так, це повністю законно. Ваше бажання перевірити свого контрагента ми реалізуємо виключно шляхом аналізу відкритих джерел інформації та платних реєстрів. Також ми використовуємо професійне програмне забезпечення для встановлення зв’язків між особами в компанії, й агрегації згадок про підприємство та його ключових осіб на сторінках медіа й інших сайтах. Усі методи OSINT-аналітиків Molfar відповідають вимогам чинного законодавства у сфері захисту приватної інформації. 

Ми суворо дотримуємось вимог законодавства країни-замовника послуги. Нам знайомі тонкощі юридичного врегулювання послуг корпоративної розвідки у 39 країнах, де ми вже мали замовників. Дозвольте Molfar подбати про законність, безпеку та анонімність, щоб ви могли використати зібрану інформацію на користь своєму бізнесу. 

Зв’язатися з нами