Molfar.Global оголошує про початок роботи на ринку України

"90% розвідданих приходить з відкритих джерел і лише 10 – за рахунок роботи агентури", - сказав генерал-лейтенант Самуель Вілсон, екскерівник Розвідувального управління Міноборони США.

Як часто інформація про опонента під час корпоративних конфліктів схиляє шальки терезів? Хто не сумнівався у наймі людини на топ-позицію? Чи варто інвестувати у компанію, яка гарантує ROI 300%?

З появою інтернет-реєстрів, месенджерів та соціальних мереж кожен залишає за собою мережу цифрових слідів. Володіння певним доменом або лайк у Facebook допомагає виявити точки тиску в переговорах, налагодити контакт та дати розуміння бізнес-моделі та стратегії. Бажаєте оцінити ризики партнерства, знайти майно дочки мера або дізнатися, що клієнт в угоді на 12,5 мільйонів доларів мріє спробувати Sauvignon Blanc урожаю 2015 року від Screaming Eagle? Можливо хочете перевірити, яка інформація знайдеться в мережі про вас?

Після 5 років роботи для приватних клієнтів компанія з конкурентної розвідки Molfar пропонує послуги відкритому ринкуд. У 2019 році було проведено 314 розслідувань для 21 клієнта. Є доступ до публічних та непублічних реєстрів в Україні, США, Китаї та Ізраїлі, спеціалізований OSINT-софт та власне ПЗ для дата-майнінгу. Важливо, що за результатом розслідування замовник отримує підготований вичерпний звіт.

Навіщо це потрібно:

Юристам:

  • допомога у підборі кейсів для судового супроводу;
  • допомога у пошуку порушників інтелектуальної власності;
  • супровід PR-кейсів та вивчення минулого опонентів.

Власникам та топ-менеджменту:

  • перевірка партнера, аналіз репутації претендента на посаду та референс-чек;
  • перевірка зовнішніх вразливостей бізнесу;
  • HR-експертиза на ринку.

Інвесторам:

  • pre-due diligence;
  • аналіз ніш та вертикалей бізнесу на конкретній території;
  • перевірка команди інвестованого проекту на trustworthiness та експертизу.
Дотичні розслідування
Чи можна купити Starlink в рф? Спілкуємося з продавцями у росії
Чи можна купити Starlink в рф? Спілкуємося з продавцями у росії

У співпраці з Інститутом дослідження кібервійни, аналітики Molfar розслідували нелегальний продаж Starlink у Росії, використовуючи контакти з місцевими посередниками. Розібрались у деталях поставок та цінах.

Друзі путіна їдуть на Олімпіаду — чому російських військових пустили на міжнародні змагання?
Друзі путіна їдуть на Олімпіаду — чому російських військових пустили на міжнародні змагання?

У цій статті ми розглянемо, як такі позиції впливають на олімпійські цінності. варто переглянути критерії допуску до Ігор, зважаючи на глобальні конфлікти та моральну відповідальність атлетів.

"Комета" — російська антенна решітка, що обходить українські РЕБ і міжнародні санкції

Аналітики аґенції Molfar розкрили особи керівників російської компанії, яка спеціалізується на виробництві електроніки та мікросхем для військових цілей, включно з використанням у дронах.

Зв’язатися з нами