CEO Molfar Артем Старосєк виступив на третій сесії V Міжнародного форума із захисту бізнесу

У межах V  Міжнародного форума із захисту бізнесу пройшла сесія “Life Hacking: Прикладний кіберзахист”, на якій експерти поділилися лайфхаками для підвищення рівня кібербезпеки.

CEO Molfar Артем Старосєк розповів, як відбувається витік інформації про бізнес. Адміністратори та користувачі забувають налаштувати конфіденційність для документів G Suite та дощок у Trello. У безкоштовних сервісах для створення презентацій та діаграм Slideshare та Gliffy файли також загальнодоступні та індексуються Google. На офісних селфі співробітників можуть засвітитися документи та паролі, а також підказки для визначення геолокації. Щоб уникнути витоку конфіденційних даних, Артем Старосєк рекомендує створити набір політик щодо використання ПЗ та навчати співробітників базовим правилам операційної безпеки.

Molfar виступив офіційним партнером V Міжнародного форуму із захисту бізнесу. Форум відбувся 09 вересня 2020 року у Києві.

https://pravo.ua/lajfhakami-kiberzashhity-biznesa-podelilis-jeksperty-tretej-sessii-v-mezhdunarodnogo-foruma-po-zashhite-biznesa/

 

Дотичні розслідування
Чи можна купити Starlink в рф? Спілкуємося з продавцями у росії
Чи можна купити Starlink в рф? Спілкуємося з продавцями у росії

У співпраці з Інститутом дослідження кібервійни, аналітики Molfar розслідували нелегальний продаж Starlink у Росії, використовуючи контакти з місцевими посередниками. Розібрались у деталях поставок та цінах.

Друзі путіна їдуть на Олімпіаду — чому російських військових пустили на міжнародні змагання?
Друзі путіна їдуть на Олімпіаду — чому російських військових пустили на міжнародні змагання?

У цій статті ми розглянемо, як такі позиції впливають на олімпійські цінності. варто переглянути критерії допуску до Ігор, зважаючи на глобальні конфлікти та моральну відповідальність атлетів.

"Комета" — російська антенна решітка, що обходить українські РЕБ і міжнародні санкції

Аналітики аґенції Molfar розкрили особи керівників російської компанії, яка спеціалізується на виробництві електроніки та мікросхем для військових цілей, включно з використанням у дронах.

Зв’язатися з нами