Онлайн-конференція CEO Molfar із студентами УМСФ

22 жовтня 2021 року студенти Університету митної справи та фінансів (УМСФ) в форматі онлайн-конференції зустрілися з CEO компанії з бізнес-розвідки Molfar, членом Асоціації приватних детективів України Артемом Старосєком. Артем розповів про конкурентну розвідку та цифрові сліди, які впливають на репутацію бізнесу, та відповів на запитання студентів.

Лектор конференції поділився кейсами компанії і розповів, що аналітик бізнес-розвідки повинен бути сумлінним, відповідальним, та володіти базовими технічними навичками для візуалізації та роботи з базами даних – Microsoft Excel, Power BI, Maltego, VBA та Python.

Учасники презентації отримали QR-код до онлайн-квесту. Студенти, які успішно пройшли квест з пошуку у відкритих джерелах, зможуть потрапити на співбесіду до компанії Molfar. Один зі студентів вже працює в компанії, це студент третього курсу ОП Журналістика - Москаленко Владислав.

За організацію заходу дякуємо кандидатові наук із соціальних комунікацій, доценту Ятчук Ользі Михайлівні.

Дотичні розслідування
Чи можна купити Starlink в рф? Спілкуємося з продавцями у росії
Чи можна купити Starlink в рф? Спілкуємося з продавцями у росії

У співпраці з Інститутом дослідження кібервійни, аналітики Molfar розслідували нелегальний продаж Starlink у Росії, використовуючи контакти з місцевими посередниками. Розібрались у деталях поставок та цінах.

Друзі путіна їдуть на Олімпіаду — чому російських військових пустили на міжнародні змагання?
Друзі путіна їдуть на Олімпіаду — чому російських військових пустили на міжнародні змагання?

У цій статті ми розглянемо, як такі позиції впливають на олімпійські цінності. варто переглянути критерії допуску до Ігор, зважаючи на глобальні конфлікти та моральну відповідальність атлетів.

"Комета" — російська антенна решітка, що обходить українські РЕБ і міжнародні санкції

Аналітики аґенції Molfar розкрили особи керівників російської компанії, яка спеціалізується на виробництві електроніки та мікросхем для військових цілей, включно з використанням у дронах.

Зв’язатися з нами