OSINT дайджест #10

Поки автор був зайнятий роботою та вивчав методи цифрової криміналістики, у світі Твіттеру та чаті OSINT.team ділилися безліччю відмінних посилань. Знаю, це лише мала частина всього того, що я можу прочитати за тиждень, але вам доведеться обійтися цим невеликим оглядом:

  • Пошук Twitter-акаунту через електронну пошту
  • Instagram-зображення у високій якості
  • SIFT
  • Morph.io
  • Microsoft Video Indexer
     

Покрокова інструкція: Пошук Twitter-акаунту через електронну пошту

Минулого тижня Aware Online поділилися одним зі своїх старих туторіалів щодо пошуку користувачів Twitter за відомою адресою електронної пошти. Незважаючи на те, що метод відомий вже давно, він досі працює. Переконайтеся, що підписано на блог і стежте за виходом нових постів.

Посилання: https://www.aware-online.com/en/email-to-twitter-account/

Порада: Зображення в Instagram у високій якості

Арік Толер із Bellingcat поділився постом про архівування сайтів та медіа-контенту. Джулія Байєр звернула увагу на спосіб отримання вихідного фото з посту в Instagram. Раніше доводилося шукати посилання на вихідний код сторінки, тепер цей чудовий спосіб значно прискорить роботу.

Посилання: https://www.bellingcat.com/resources/how-tos/2018/02/22/archive-open-source-materials/

Порада: SIFT

4 кроки для перевірки фейкових новин від Майка Колфілда.

Tilman побачив пост Вілла Оремуса про боротьбу з потоком фейкових новин. Пост орієнтований на перевірку фактів про коронавірус, але методологію можна використовувати для всіх видів досліджень: SIFT!

Посилання: https://onezero.medium.com/amp/p/4b7995448071

Якщо хочете дізнатися більше про методологію SIFT, прочитайте також цей пост Майка Колфілда: https://hapgood.us/2019/06/19/sift-the-four-moves/

Сайт: Morph.io

Приклад запущеного парсера.

Минулого тижня Стефані Прото поділилася посиланням на платформу для створення парсерів Morph.io. Ви пишете код для парсера, на GitHub, обраною вами мовою, встановлюєте, запускаєте в хмарі і парсите все, що вам потрібно. Але... все буде проходити публічно, і це недолік платформи 😉

Посилання: https://morph.io/

Інструкція по створенню парсера: https://medium.com/better-programming/the-only-step-by-step-guide-youll-need-to-build-a-web-scraper-with-python-e79066bd895a

Стаття: Microsoft Video Indexer

Матіас Вілсон написав у своєму блозі про використання платформи Video Indexer від Microsoft для автоматичної індексації, транскрибування та категоризації відео. Доступні функції автоматичної позначки тем, розпізнавання облич та автоматичного розбиття за часом. Шукаєте новий проект для експериментів? Тримайте!

Посилання: https://keyfindings.blog/2020/03/08/using-the-microsoft-video-indexer-for-osint/

Гарного тижня та вдалого пошуку! 

Джерело: https://medium.com/week-in-osint/week-in-osint-2020-10-423f007ee224

Зв’язатися з нами