Зустріч засновника агентства Molfar Артема Старосєка із детективами НАБУ

04 червня 2021 відбулась зустріч засновника агентства Molfar Артема Старосєка із детективами Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).

Під час розмови детективи обмінялись досвідом використання OSINT - розвідки на основі відкритих джерел - та здобули практичні навички з пошуку "електронного сліду" людини та інформації про компанію в соціальних мережах та комерційних реєстрах.

"Розвиток технологій диктує необхідність нових підходів та методів розслідувань. Потрібну інформацію можна знайти у відкритих джерелах через аналіз акаунтів, контактів і змісту постів в соціальних мережах, пошук зображень, автоматизований пошук в реєстрах і агрегаторах", - зазначив керівник Управління внутрішнього контролю Роман Осипчук. "Особливої уваги потребує і робота з технічними даними: аналіз мережевої інфраструктури, метаданих, зв’язків між доменами. Тут детективам стає в нагоді досвід колег з бізнес-сектору".

Артем Старосєк підкреслив, що окрім збору інформації з відкритих джерел її необхідно проаналізувати та інтерпретувати належним чином: “Частини зібраної інформації повинні складатися в єдину картину, стати доказами, фактами, основою вірних рішень”.

https://nabu.gov.ua/novyny/dokazovu-bazu-mozhna-sformuvaty-na-osnovi-informaciyi-z-vidkrytyh-dzherel

 

Зв’язатися з нами