Перевірка репутації засновника космічного стартапу

У 2016 році космічний стартап анонсував розробку триступеневої ракети для доставки корисних вантажів на низьку навколоземну орбіту. У той же час компанія анонсувала будівництво апарату для дослідження грунту Місяця, взяла участь у змаганні місяцеходів і закликала підтримати стартап "на шляху у відкритий космос" через донати. Незабаром амбіції розчинилися - за даними Companies House, компанія припинила діяльність в липні 2017 року. Останнє оновлення на сайті було у вересні 2017 року, а інтерв'ю із засновником на TMRO: Space, анонсоване в серпні 2017 року, так і не потрапило в ефір.

Molfar з'ясували біографію засновника. З 2012 року підприємець розробив краудфандингові проекти, пов'язані з кавовим бізнесом: контейнер для заварювання кави з харчового силікону, алюмінієва кавоварка, додаток доставки кави. Єдиний проект, пов'язаний з космосом - повітряна куля для створення селфі - зібрав 1% необхідної суми. Решта проектів також не отримали необхідне фінансування, а в одному з проектів товар так і не відправили покупцям.

Комплексна експертиза стартапу - це механізм зниження ризиків при укладанні угоди. Аналітики Molfar використовують практики бізнес-розвідки, щоб визначити фінансовий і правовий стан інвестиційного проекту, потенціал для успішної конкуренції і майбутнього зростання на ринку. Вивчення минулого учасників проекту показує рівень компетентності команди, репутацію засновників, і впливає на інвестиційне рішення.

Дотичні розслідування
ОНОВЛЕНО: Хто організував блокаду на польсько-українському кордоні?
ОНОВЛЕНО: Хто організував блокаду на польсько-українському кордоні?

Розбираємось у тому, хто насправді є ініціатором ідеї блокування Польсько-Українського кордону. Наведемо докази, що за цією акцією стоїть росія.

ОНОВЛЕНО: (Не)приватні розмови — прослуховування телефонів та як від цього захиститись?
ОНОВЛЕНО: (Не)приватні розмови — прослуховування телефонів та як від цього захиститись?

Розглянемо різні аспекти прослуховування: як зрозуміти, що ваш телефон прослуховують та які методи бувають. Наведемо приклади й розкажемо про штучний інтелект у прослуховуванні телефонів.

ОНОВЛЕНО: Шпигуни з рф: Європа, домашнє насилля, корупція
ОНОВЛЕНО: Шпигуни з рф: Європа, домашнє насилля, корупція

Розкриваємо деталі роботи чотирьох російських агентів, котрі поширюють свою діяльність у Європі та Африці, маючи тісні зв'язки з владою росії. Аналітики Molfar проаналізували дампи електронних листів цих агентів, які були надані українськими хакерами.

Зв’язатися з нами