Перевірка репутації засновника космічного стартапу

У 2016 році космічний стартап анонсував розробку триступеневої ракети для доставки корисних вантажів на низьку навколоземну орбіту. У той же час компанія анонсувала будівництво апарату для дослідження грунту Місяця, взяла участь у змаганні місяцеходів і закликала підтримати стартап "на шляху у відкритий космос" через донати. Незабаром амбіції розчинилися - за даними Companies House, компанія припинила діяльність в липні 2017 року. Останнє оновлення на сайті було у вересні 2017 року, а інтерв'ю із засновником на TMRO: Space, анонсоване в серпні 2017 року, так і не потрапило в ефір.

Molfar з'ясували біографію засновника. З 2012 року підприємець розробив краудфандингові проекти, пов'язані з кавовим бізнесом: контейнер для заварювання кави з харчового силікону, алюмінієва кавоварка, додаток доставки кави. Єдиний проект, пов'язаний з космосом - повітряна куля для створення селфі - зібрав 1% необхідної суми. Решта проектів також не отримали необхідне фінансування, а в одному з проектів товар так і не відправили покупцям.

Комплексна експертиза стартапу - це механізм зниження ризиків при укладанні угоди. Аналітики Molfar використовують практики бізнес-розвідки, щоб визначити фінансовий і правовий стан інвестиційного проекту, потенціал для успішної конкуренції і майбутнього зростання на ринку. Вивчення минулого учасників проекту показує рівень компетентності команди, репутацію засновників, і впливає на інвестиційне рішення.

Зв’язатися з нами