Як знайти “наводчика артилерії” по ніку в TikTok?

Отже громадянин України зняв на відео військову техніку ЗСУ поблизу ТРК “Ретровіль” у Києві, і виклав відео у TikTok. І вже 20.03.2022 приблизно у 23:35 війська рф завдали ракетного удару по ТРК, що був зафіксований на відео.

Людина зробила те, чого робити не можна. І це призвело до страшних наслідків.

Показуємо пошуковий алгоритм встановлення дати відео

1. На першій частині відео (0-13 секунди) не видно хмар, на другій частині відео (14-22 секунди) хмари видно.

2. Припускаємо, що відео нещодавні та дивимося історичний прогноз погоди (1 ресурс, 2 ресурс).

3. З’ясовуємо, що хмар не було 20, 19, 16 та 15 березня – це щодо першої частини відео. І хмарно було 18 та 17 березня, а до цього 14 березня – це приблизні дати для другої частини відео.

Висновнок: відео зроблено заздалегідь, а було розміщене спеціально перед атакою для коригування вогню і виправдання пропаганди. Тепер рф ЗМІ можуть написати – “на цьому об’єкті точно була військова техніка у момент атаки”.  

Далі переходимо до знаходження особистості автора відео

1. Бачимо на відео назву акаунта TikTok: @mr.artemeff. Знаходимо сторінку автора (вже видалений або забанений).

2. Згідно з кешем гугл був підписаний як Pavel Artemeff.

3. На ім'я та прізвище з подвійною ff було знайдено обліковий запис Instagram (pavel.artemeff), де в останньому пості вказано що автор сторінки перейшов на новий обліковий запис Instagram (mr.artemeff) з нікнеймом як у TikTok.

4. Далі використовуємо пошук по аватару з Instagram і знаходимо додаткове фото автора в камуфляжі зі зброєю. І ще одне фото із VK-сторінки родички автора – теж у камуфляжі. Звісно ж автор стоїть у камуфляжі військ рф.  (UPDATED)

5. Також пошуком по фото знаходимо VK-сторінку, де вказано мобільний номер автора. 

6. За цим номером знаходимо ПІБ автора відео, його прописку, ІПН та інші дані.

І ось отримуємо результат: тут наш герой каже “быстро находят, быстро наказывают”.

Нагадуємо всім, що знімати пересування військової техніки ЗСУ та її номерів – суворо заборонено! Це призводить до страшних наслідків, не допомагайте ворогу!

А якщо хтось думає, що не знайдуть, то дарма. Знайдуть дуже швидко.  

UPDATE від 22.03.2022 
Камуфляж Павла у високій якості: 1 посилання, 2 посилання.

З 2014 року офіційний камуфляж ЗСУ “Український Піксель” (ММ-14) і має пікселізований вигляд: 1 посилання, 2 посилання, 3 посилання. Цей камуфляж не схожий на той, що має Павло.

Камуфляж Павла віддалено схожий на Flecktarn, який, згідно з Вікіпедією, використовували українські батальйони (Азов, Донбас, Богдан, Івано-Франківськ тощо), а також ВДВ та ФСБ у 2005-2006, однак стверджувати про повну відповідність форми Павла та батальйонів не можна.

Також на фото батальйонів зустрічаються різні види камуфляжу. Наприклад, у батальйону Донбас існують фото, на яких на одному людині 3 різні види камуфляжу.

Варто зазначити, що на відомих фото Павла відсутні шевроні, липучки під них та погони. Ця форма могла бути куплена у мисливському магазині.

Зв’язатися з нами