OSINT інструменти для розвідки на основі відкритих джерел

Аналітики Molfar використовують OSINT інструменти для збору даних з відкритих джерел. Інструменти OSINT побудовані на специфічних алгоритмах пошуку та аналізу даних, які допомагають швидко та у зручному вигляді отримати інформацію конкретного типу. Джерела OSINT поділяються на групи за походженням даних, відповідно інструменти для дослідження цих джерел також відсортовані по категоріях.

Вивчення ОСІНТ тулзів є частиною компетенцій аналітика: кожен новий OSINT інструмент збільшує можливості фахівця під час збору даних. Часом з’являються нові інструменти, що надають доступ до раніше закритої чи дуже фрагментарної інформації. Гарний аналітик хоче дізнатися про це одним з перших. Ще одна розповсюджена потреба – заміна старих інструментів на нові. Це роблять з метою оптимізації та покращення роботи, або просто через те, що попередні тулзи перестали працювати.        

Усі чи майже всі створені інструменти використовують джерела OSINT, тобто більшість доступних тулзів є агрегаторами відкритої інформації. Проте деякі інструменти OSINT містять унікальні дані, наприклад, FlightRadar24 – інтерактивна мапа з трекінгом геолокації цивільних та деяких військових літаків в режимі реального часу. Або MarineTraffic – аналогічний сайт для трекінгу геолокації кораблів.         

Ці OSINT інструменти є виключеннями, оскільки вони відображають унікальні дані, фрагменти яких не знаходяться у вільному доступі. Подібні тулзи створені та підтримуються спеціалізованими командами в рамках програм розвитку доступності даних, їх просто потрібно знати та використовувати. 

Що таке OSINT інструменти?

OSINT інструменти – це сукупність ресурсів, додатків та програмного забезпечення, за допомогою яких аналітик може швидко отримати специфіковану інформацію з відкритих джерел. Всі інструменти OSINT поділяються на дві групи за ступенем розповсюдження: публічні та кастомні. 

Публічні OSINT інструменти 
Це сервіси, програми та додатки, що доступні всім без винятку користувачам інтернету. Наприклад, сервіс для пошуку людини за нікнеймом WhatsMyName

Кастомні OSINT інструменти 
Це специфічне програмне забезпечення, створене досвідченими аналітиками для власного користування. Кастомні тулзи використовують ті самі відкриті джерела, але зазвичай мають дуже спеціалізовану функцію. Наприклад: аналітики Molfar створили кастомний OSINT інструмент для пошуку інформації про людину за прізвищем серед вакансій та резюме на сайтах з пошуку роботи.

За статистикою, більшість людей мають дуже обмежені можливості у зборі та аналізі інформації з відкритих джерел. Розповсюдження знань про OSINT інструменти кратно збільшує шанси на успішність пошуків. Ми рекомендуємо регулярно приділяти час та сили вивченню тулзів. Для прикладу, всередині Molfar ми маємо спільні чати, у яких постійно обмінюємось корисними посиланнями та оглядами на новинки у галузі OSINT розвідки. 

Хто використовує інструменти розвідки на основі відкритих джерел?

Здебільшого OSINT інструменти використовують розвідники, які працюють з відкритими джерелами інформації. Проте більшість тулзів створені для широкого кола користувачів. 

Розглянемо небажаний (про це в наступному розділі) для використання сервіс Getcontact, який показує як підписані в інших людей номери з переліку ваших контактів. Сервіс створювався для задоволення цікавості простих людей, натомість знайшов широке використання під час дослідження персоналій у розвідці. Getcontact – чудовий приклад OSINT інструмента, який використовує широке коло людей. 

Ще один приклад: OSINT інструмент Wayback Machine, створений для вивчення історичних змін вебсторінки. Ресурс не отримав масового поширення серед звичайних користувачів, натомість він активно використовується в розвідці для отримання інсайтів.

Як користуватися інструментами OSINT?

Ми вже згадали небажаний (!) для використання OSINT інструмент під назвою Getcontact. Головна проблема подібних тулзів полягає в умовах використання даних. Сервіс не тільки дає вам можливість подивитись як підписані номери в контактах у інших людей, але й надає іншим людям доступ до інформації з вашої телефонної книги. Це досить сильна вразливість, на яку добровільно погоджуються користувачі додатка. 

Простими словами: інструменти OSINT можуть зашкодити тим, хто хоче їх використати. Щоб залишатися в безпеці, аналітики Molfar рекомендують використовувати сек’юрний девайс та сек’юрний акаунт. 

Сек’юрний девайс 
Смартфон, на якому не міститься жодної чутливої інформації. Чутлива інформація – це дані, виток яких може зашкодити вам чи пов’язаним із вами людям. Наприклад: паролі, адреси пошт чи фізичні адреси, персональні фотографії тощо. Деякі OSINT інструменти можуть не збирати чутливу інформацію з девайса безпосередньо, але через внутрішні вразливості бути в зоні потенційного втручання зловмисників.

Сек’юрний акаунт 
Це адреса пошти, номер телефону та інші дані, які не розкривають справжньої інформації про вас та пов’язаних із вами людей. У разі отримання доступу до вашого сек’юрного акаунту, зловмисники не можуть встановити ваш вік, стать, ім’я та іншу правдиву інформацію.

Отже, які б інструменти OSINT ви не використовували, перш за все подбайте про власну безпеку. Інакше збір та аналіз інформації може зашкодити вашій приватності.

Чи є джерела OSINT безкоштовними?

Переважно так, більшість OSINT інструментів безплатні чи безплатні частково. Наприклад, сервіс для пошуку інформації про людину X-Ray.contact. Спершу користувач отримує можливість шукати персоналії безплатно, але після завершення пробних пошуків – за наступні запити доведеться заплатити. 

За статистикою, більшість успішних інструментів OSINT врешті решт монетизуються. І тоді користування безплатною версією стає неефективним. Разом з тим, за спостереженнями аналітиків Molfar: платні версії тулзів справді коштують своїх грошей. Користі від отриманих даних можна винести значно більше в порівнянні з вартістю користування сервісом. До того ж монетизація OSINT інструмента вказує на те, що він постійно вдосконалюється командою, яка його створила. Часто це є гарантією того, що обраний інструмент не втратить своєї актуальності протягом довгого часу. 

Чи легально використовувати OSINT інструменти?

Так, повністю легально! Тому що в основі кожного додатка, ресурсу чи програмного забезпечення – знаходяться джерела OSINT. Тобто інформація з відкритих баз, реєстрів та сайтів. 

OSINT інструменти побудовані на використанні загальнодоступних даних, проте ми все одно наполягаємо на дотриманні правил безпеки під час їх використання.

Назва і опис
3D Sun-Path

Розташування сонця та променів щодо географічних об'єктів.

Безкоштовний
Глобальний
52wmb

Митні накладні по 30 країнах. Не пов'язує різні написання компаній в один профіль. Шукаємо у різних написаннях.

Платний
Глобальний
Abbyy Fine Reader

Онлайн зчитування будь-якої мови з картинок (OCR), в тріалі є до 10 сторінок.

Безкоштовний
Глобальний
AffPlus

Список офферів від основних сіток, дозволяє визначити партнерів будь-якого сервісу.

Безкоштовний
Глобальний
Alexa Rank Checker

Масова перевірка рейтингу Alexa за пачкою доменів.

Безкоштовний
Глобальний
All You Can Read

База даних ЗМІ країнами. Також можна сортувати за конкретними темами. Один з найбільших ресурсів новин з журналами та газетами з усього світу. Але пошуку за ключовими словами тут не передбачено.

Безкоштовний
Глобальний
Alpollo.io

Софт, який дозволяє переглядати контактну інформацію на сайтах компаній, а також контактні дані співробітників на сторінці профілю у Linkedin. У безкоштовній версії після реєстрації є 90 кредитів для перегляду пошти (1 кредит – 1 пошта).

Платний
Глобальний
Anymail Finder

Пошта на ім'я/прізвище людини та домену компанії.

Безкоштовний
Глобальний
App Annie

KPI додатків. Показує дату релізу для програм на iOS та Android.

Безкоштовний
Глобальний
Apptopia

SDK які використовуються.

Безкоштовний
Глобальний
Arachnys

AML/KYC рішення. Шукає згадку людини у списках санкцій. Перевіряє новини за країнами. Шукає світовими реєстрами.

Платний
Глобальний
Archive

Архів веб-сторінок. Також можна використовувати для архівування важливих пруфів.

Безкоштовний
Глобальний
Baidu

Карти, схеми, фото із супутників, фото користувачів. Є перегляд вулиць.

Безкоштовний
Глобальний
Baidu image

Пошук по зображенню.

Безкоштовний
Китай
BeFunky

Онлайн-редактор. Зручний, коли на фото видно якийсь об'єкт (наприклад, номер машини), однак, через недостатнє освітлення, ви не можете побачити деталі. Змінивши експозицію або збільшивши різкість, можна отримати результат.

Безкоштовний
Глобальний
Bing

Карти, схеми, фото із супутників, фото користувачів. Краща роздільна здатність і свіжіші фото, ніж у Google у частині локацій, проте точної дати зйомок не має.

Безкоштовний
Глобальний
Bing image

Пошук по зображенню.

Безкоштовний
Глобальний
Bitbucket

Пошук за репозиторіями.

Безкоштовний
Глобальний
BuiltWith

Сервіс показує, які технології застосовуються на сайті (плагіни, системи аналітики, CMS та ін.), також є можливість перегляду списку сайтів із заданої вертикалі. Використовуємо для пошуку клієнтів компанії, що надає технології. Також можна аналізувати окремий сайт щодо технологій.

Безкоштовний
Глобальний
Bulk Alexa rank checker

Масова перевірка рейтингу Alexa за пачкою доменів.

Безкоштовний
Глобальний
CallApp

Android. Аналог Truecaller, GetContact.

Безкоштовний
Глобальний
Carnet

Сервіс, який розпізнає автомобілі на фото.

Безкоштовний
Глобальний
Carrot

Пошуковиq сервіс, підтягує результати з Google та Yandex, розбиває результати на тематичні папки (офіси, LinkedIn, клієнти, revenue).

Безкоштовний
Глобальний
censys.io

Пошук сертифіката домену та сайтів на одному сертифікаті.

Безкоштовний
Глобальний
Certificate Details

Домени підв'язані до одного SSL-сертифікату.

Безкоштовний
Глобальний
CloudFlare + WordPress

Ще один метод обходу.

Безкоштовний
Глобальний
Copernicus

Історичні знімки з супутників та літаків.

Безкоштовний
Глобальний
Copyfish OCR

Chrome extension, OCR. Підтримує китайську та арабську мови.

Безкоштовний
Китай, араб
CRT.SH

Історичні дані щодо SSL-сертифікатів, використаних на сайті.

Безкоштовний
Глобальний
Ct-exposer

Пошук субдоменів за допомогою SSL.

Безкоштовний
Глобальний
CyberChef recipe

Виконує пошук метаданих.

Безкоштовний
Глобальний
Data Scrapper

Розширення для браузера. Зручний для парсингу співробітників компанії LinkedIn.

Безкоштовний
Глобальний
DC District data

Сайт із заявками на дозволи на ремонт, де можна знайти додаткову інформацію про нерухомість на ім'я, наприклад, опис робіт, підрядників. Реєстрація на фейкові дані.

Безкоштовний
США
Deadline

На вході ? пост в Inst, на виході ? відео/зображення.

Безкоштовний
Глобальний
DeepL

Аналог Google Translate.

Безкоштовний
Глобальний
Distill

Розширення Chrome. Моніторинг змін на сторінках. На вході ? елемент сторінки (xpath, js), на виході ? оповіщення зміни.

Безкоштовний
Глобальний
DNS Dumpster

Пошук субдоменів через DNS.

Безкоштовний
Глобальний
DotVPN

Плагін для Chrome. VPN. Якість роботи – 50/50.

Безкоштовний
Глобальний
DP Cookie Search

Пошук за Cookies.

Безкоштовний
Глобальний
Dualmaps

Розбиває вікно браузера на 3 вікна для одночасного перегляду з сервісів Google: супутниковий знімок, карти та перегляд вулиць.

Безкоштовний
Глобальний
Duckduckgo

Пошукова система, яка не зберігає IP-адреси користувачів і не збирає інформацію.

Безкоштовний
Глобальний
Earthcam

База онлайн вебкамер.

Безкоштовний
Глобальний
Email extract

Це розширення для пошуку адрес електронної пошти на відвідуваних сторінках.

Безкоштовний
Глобальний
Email Format

Пошук формату робочої пошти.

Безкоштовний
Глобальний
Exif.regex.info

Інструмент із трекінгу зміни зображень.

Безкоштовний
Глобальний
Exif Viewer

Виконує пошук метаданих.

Безкоштовний
Глобальний
EXIF Viewer Pro

Виконує пошук метаданих.

Безкоштовний
Глобальний
Exifdata.com

Виконує пошук метаданих.

Безкоштовний
Глобальний
ExifTool by Phil Harvey

Виконує пошук метаданих.

Безкоштовний
Глобальний
Exploit DB

Google Dorks.

Безкоштовний
Глобальний
Exportcomments

Експорт коментарів із постів: Facebook, Instagram, Twitter, TikTok тощо. Безкоштовно 500 коментарів.

Безкоштовний
Глобальний
Fagan Finder

Пошуковик дозволяє вибрати ресурс, на якому буде здійснюватися пошук (зручно відразу прочекати список соціальних мереж).

Безкоштовний
Глобальний
Fake Name Generator

Генератори випадкових особистостей.

Безкоштовний
Глобальний
Fakena.me

Генератори випадкових особистостей.

Безкоштовний
Глобальний
fav-up

Софт для визначення IP за CloudFlare.

Безкоштовний
Глобальний
Findclone

Пошук фейку. Реєстрація за телефоном.

Безкоштовний
Ру
Flickr

Пошук відвідуваних заходів або фотографій зі служби.

Безкоштовний
Глобальний
FOCA

Автоматизація пошуку метаданих у групі файлів.

Безкоштовний
Глобальний
Follow

Дані щодо показів реклами та партнерів.

Безкоштовний
Глобальний
Forensically

Інструмент з трекінгу зміни зображень, дозволяє проганяти зображення через світлові спектри, якщо на фото не вистачає деталей при “аналізі шумом” (ELA), то можна припустити, що воно змінене. Також дозволяє отримати метадані.

Безкоштовний
Глобальний
Forensically

Виконує пошук метаданих.

Безкоштовний
Глобальний
Foto Forensics

Перегляд даних EXIF. Перевірка фото на фейки.

Безкоштовний
Глобальний
Fotoforensics

Перегляд метаданих по фото.

Безкоштовний
Глобальний
Fotoforensics

Інструмент із трекінгу зміни зображень.

Безкоштовний
Глобальний
FullContact (API)

Соціальні мережі та ПІБ людини через пошту. Працює через Maltego.

Безкоштовний
Глобальний
Gamayun

Веб-версія SocialLinks.

Безкоштовний
Глобальний
Генератор фото обличчя людини

Генерує обличчя з природним заднім фоном. При збереженні браузера дописувати розширення .jpg. Також на сайті є багато інших генераторів.

Безкоштовний
Глобальний
Генератор фото обличчя людини

Пошук фото особи з бази згенерованої нейромережею, можливість вибору фільтрів за етнічними ознаками.

Безкоштовний
Глобальний
Genymotion

Емулятор Android для Windows. Аналог BlueStacks.

Безкоштовний
Глобальний
GeoFind

Іструмент, що дозволяє знайти YT-відео з геотегів.

Безкоштовний
Глобальний
Geoguessr

Тренувальні завдання з пошуку локацій за фото.

Безкоштовний
Глобальний
Get-metadata

Перегляд метаданих по фото.

Безкоштовний
Глобальний
Get Screenshots from YouTube

Перегляд відео за кадрами.

Безкоштовний
Глобальний
Getty Images

Пошук відвідуваних заходів або фотографій зі служби.

Безкоштовний
Глобальний
Ghostery

Плагін для Chrome. Вимикає рекламні трекери.

Безкоштовний
Глобальний
Github

Пошук за репозиторіями.

Безкоштовний
Глобальний
Gliffy

Сайт, що дозволяє малювати схеми. Більшість користувачів використовує безкоштовну версію, у зв'язку з чим їх схеми індексуються пошуковими системами.

Безкоштовний
Глобальний
Google

Карти, схеми, фото із супутників, фото користувачів. Є перегляд вулиць.

Безкоштовний
Глобальний
Google Alerts

Відстежування інформації на постійній основі. З появою нових статей, згадок тощо приходить повідомлення.

Безкоштовний
Глобальний
Google Earth

Десктопна версія, доступні історичні фото, об'єкти проглядаються під різними кутами.

Безкоштовний
Глобальний
Google Earth Engine

Історичні знімки із супутників та літаків.

Безкоштовний
Глобальний
Google image

Пошук по зображенню.

Безкоштовний
Глобальний
Google Index

Додавання вказаної сторінки до індексу Google.

Безкоштовний
Глобальний
GPS Visualizer

Сервіс, який може створювати карти на основі даних із файлів різних форматів: .GPX, .kml, .xml, .xls та інших.

Безкоштовний
Глобальний
Grabcad

Пошук інженерів.

Безкоштовний
Глобальний
Grammarly

Плагін для перевірки дрібних граматичних помилок під час виконання завдань англійською мовою.

Безкоштовний
Глобальний
Gray Hat Warfare

База відкритих серверів Amazon S3.

Безкоштовний
Глобальний
Hacker Target

Інструменти на вкладці Tools, аналог RiskIQ PassiveTotal, не потребує реєстрації.

Безкоштовний
Глобальний
Hadzy

Інструмент, що дозволяє дивитися статистику коментарів на YT. Є фільтри за датою, кількість лайків і кількість відповідей на комент. Можна шукати з ніком автора коментаря.

Безкоштовний
Глобальний
HERE

Карти, схеми, фото із супутників, фото користувачів. Краща роздільна здатність і свіжіші фото, ніж у Google, у частині локацій, проте точної дати зйомок не має.

Безкоштовний
Глобальний
Historic Aerials

Історичні знімки із супутників та літаків.

Безкоштовний
Глобальний
Holehe

Відновлення через форму повернення пароля по соціальних мережах.

Безкоштовний
Глобальний
Hunch.ly

Софт для збереження пруфів.

Безкоштовний
Глобальний
Hunter.io

Пошта на ім'я/прізвище людини та домену компанії. Відображає формат пошти. 100 запитів/місяць.

Безкоштовний
Глобальний
i2OCR

OCR з обмеженим функціоналом, зчитує файли по одній сторінці. Підтримуює іврит.

Безкоштовний
Глобальний, Ізраїль
Iimageenlarger

Збільшення чіткості, зумування.

Безкоштовний
Глобальний
Image Inpainting

Сервіс, який видаляє виділені частини зображення та добудовує їх за допомогою нейромережі.

Безкоштовний
Глобальний
Import.io

Веб. Зручніше ніж Octoparse. У безкоштовній версії немає обходу loginwall.

Безкоштовний
Глобальний
info_baza

Telegram бот для пробивання даних по людині.

Платний
Україна
Insecam

База онлайн вебкамер.

Безкоштовний
Глобальний
Insta parser

Скрипт для парсингу передплатників Instagram.

Безкоштовний
Глобальний
Instant Data Scraper

Парсер для соціальних мереж.

Безкоштовний
Глобальний
Intelligence X

Автоматичний збір усієї доступної інформації. На вході можна давати домен, IP, пошту, BTC-гаманець, зображення, нікнейм, ім'я та прізвище, телефон, локацію, keyword для пошуку файлу,

Безкоштовний
Глобальний
IP Address

Плагін для Chrome, для швидкого перегляду інформації про IP.

Безкоштовний
Глобальний
IP API

Розширена інформація про ІР.

Безкоштовний
Глобальний
IP Info

Розширена інформація про ІР.

Безкоштовний
Глобальний
ISearchFrom

Зручний сайт для націлювання пошуку в Google, можна вказати точне місцезнаходження та мову.

Безкоштовний
Глобальний
Javadecompilers

Декомпілер додатків під Android. Наприклад, щодо компанії, яка робить соціальні ігри, можна побачити, які SDK встановлені в додатку.

Безкоштовний
Глобальний
Keyword Tool

Платформа показує ключові слова за введеним запитом будь-якою мовою та країною. У деяких запитах навіть видно, наскільки вони популярні, хоч послуга платна. Можна шукати ключові слова по Google, YouTube, Twitter, Instagram, Amazon, eBay, Play Store, Bing.

Безкоштовний
Глобальний
Kiev SDR

Дозволяє прослуховувати різні діапазони зв'язку в Києві, наприклад – радіопереговори операторів та патрулів охоронної фірми. Дозволяє вести запис з подальшим скачуванням. Працює у Firefox та Internet Explorer, в інших браузерах може не відтворюватися звук.

Безкоштовний
Глобальний
Landsat

Історичні знімки з супутників та літаків.

Безкоштовний
Глобальний
LetsEnhance

Збільшення чіткості, зумування. Реєстрація на фейкову пошту, 5 запитів, збільшення до 4-х разів.

Безкоштовний
Глобальний
Lloyd's List Intelligence

Морський трафік.

Безкоштовний
Глобальний
Look Up Contacts With Outlook Online

Інструкція з пошуку LinkedIn профілів через додавання в контакти через клієнт Microsoft Outlook Online.

Безкоштовний
Глобальний
Lyzem

Пошук за повідомленнями у Telegram.

Безкоштовний
Глобальний
Mail Tester

Перевірка пошти на валідність.

Безкоштовний
Глобальний
Maltego

Інструмент для побудови та аналізу зв'язків між суб'єктами та об'єктами. Встановлює зв'язки між людьми, їх контактами (пошти, акаунти в соцмережах, телефонними номерами та адресами), компаніями, веб-сайтами, елементами інтернет-інфраструктури (доменні імена, DNS записи, IP адреси, мережеві блоки) та метаданими документами.

Платний
Глобальний
Mamont

Пошук по відкритих FTP. Зручний тим, що навіть якщо доступ до сервера вже закрито, заголовки сторінок та назви файлів залишаються проіндексованими.

Безкоштовний
Глобальний
MarineTraffic

Морський трафік

Безкоштовний
Глобальний
Matrix

Дозволяє за допомогою ID Telegram, Discord, Twitter або Facebook знайти збережені копії акаунтів. Навіть якщо аккаунт був видалений, може показати фото та ім'я.

Безкоштовний
Глобальний
Mattw

Пошук за ключовими словами та геолокцією.

Безкоштовний
Глобальний
Menom3ay

Android, iOS. Аналог Truecaller, GetContact для Саудівської Аравії.

Безкоштовний
Саудовська Аравія
MightySignal

SDK які використовуються.

Безкоштовний
Глобальний
Moat

Пошук банерів різних брендів.

Безкоштовний
Глобальний
Mostwantedhf

Перевірка IP по ніку у Skype.

Безкоштовний
Глобальний
MOZ

Пошук ресурсів, які посилаються на сайт.

Безкоштовний
Глобальний
Multitran

Перекладач слів та виразів із розбивкою за категоріями.

Безкоштовний
Глобальний
Myip.ms

Сервіси, що агрегують інформацію про домени, мережі, DNS, IP. Використовуються для розуміння, які ще проекти розміщені на IP головного сайту компанії, чи вони належать компанії і т. д. Myip.ms зручний тим, що відображає історію зміни IP.

Безкоштовний
Глобальний
Bolgariya"

Агрегатор соціальних мереж ОК та VK.

Безкоштовний
БГ
Namecheckup

Пошук по ніку.

Безкоштовний
Глобальний
Namechk

Пошук по ніку.

Безкоштовний
Глобальний
Nerdy Data

Пошук за вихідним кодом.

Безкоштовний
Глобальний
Newocr

OCR з обмеженим функціоналом, зчитує файли по одній сторінці. Підтримуює іврит.

Безкоштовний
Глобальний, Ізраїль
NMap

Сканер портів.

Безкоштовний
Глобальний
Nomerogram

Пошук фотографій автомобілів в інтернеті та соцмережах за держномером.

Безкоштовний
Ру
Noogenesis

KPI додатків. Дозволяє подивитися на рекламні кампанії та статистику щодо них.

Безкоштовний
Глобальний
nVID verification plugin

Плагін-швейцарський ніж, який дозволяє завантажувати відео/зображення за посиланнями, розбиває відео покадрово, перевіряє репости у Twitter, автоматично проганяє через пошукові системи Google, Yandex, Tineye та Baidu. Доступний перегляд метаданих у відео та зображеннях, перевірка через ELA та різними спектрами на фейковість, зумування Є стандартний пошук для Twitter.

Безкоштовний
Глобальний
OCR.space

OCR. Підтримує китайську та арабську мови.

Безкоштовний
Саудовська Аравія
Octoparse

Десктоп. є можливість створення детальної блок-схеми дій. Може оминати loginwall.

Безкоштовний
Глобальний
oDigger

Список офферів від основних сіток дозволяє визначити партнерів будь-якого сервісу.

Безкоштовний
Глобальний
OfferVault

Список офферів від основних сіток дозволяє визначити партнерів будь-якого сервісу.

Безкоштовний
Глобальний
Online Photoshop

Онлайн-редактор. Зручний, коли на фото видно якийсь об'єкт (наприклад, номер машини), проте через недостатнє освітлення ви не можете побачити деталі. Змінивши експозицію або збільшивши різкість, можна отримати результат.

Безкоштовний
Глобальний
Оnlineocr

OCR з обмеженим функціоналом, зчитує файли по одній сторінці. Підтримують іврит.

Безкоштовний
Глобальний, Ізраїль
Onlinesim

Віртуальний номер.

Безкоштовний
Ру
Opentopia

База онлайн вебкамер.

Безкоштовний
Глобальний
OpenTrainTimes

Залізничний трафік.

Безкоштовний
Глобальний
OSINT Combine

Пошук локальних соцмереж за вертикалями.

Безкоштовний
Глобальний
OSINT Map

Mindmap для структурування ресерчу.

Безкоштовний
Глобальний
OSINT.support

Розширення.

Безкоштовний
Глобальний
Pastebin

Пошук за уривками тексту, листів та коду, завантажених користувачами.

Безкоштовний
Глобальний
PayPal Recovery

Відновлення пошти.

Безкоштовний
Глобальний
Phone Search

Пошук додаткових даних за номером.

Безкоштовний
Глобальний
PhoneHunt_bot

Пробив номерів по Сберу.

Платний
Ру
Photo-Map

Знаходить усі фото з VK по локації.

Безкоштовний
Глобальний
Photon

Кроулер для збирання інформації.

Безкоштовний
Глобальний
PhotoTracker Lite

Швейцарський ніж для пошуку по картинці: шукає одночасно у Google, Yandex, Tineye і Bing. Завантажуємо розширення, обираємо пошукові системи ? ПКМ за зображенням ? пошук; схожі сервіси: Search by Image та Image Search - є Baidu, немає Bing.

Безкоштовний
Глобальний
Pictimo

База онлайн вебкамер.

Безкоштовний
Глобальний
Pimeyes

Пошук за зображенням на сайтах, що індексуються, за допомогою технології аналогічної findclone. Відкриття результатів платне, але самі фото видно та видно, з якого ресурсу підтягнуло.

Безкоштовний
Глобальний
Pipl

Автоматизація пошуку за людиною.

Платний
Глобальний
PrioriData

KPI додатків. Потрібен платний аккаунт.

Платний
Глобальний
PublicWWW

Пошуковик за вихідним кодом.

Безкоштовний
Глобальний
Quick_OSINT_bot

Телеграм бот для пробивання даних по людині. Розрахований на СНД. Віддає історичні дані з VK.

Безкоштовний
Україна, Ру
RadarAtlas

Розширення для Google Chrome для відстеження літаків.

Безкоштовний
Глобальний
RailRadar GPS

Залізничний трафік.

Безкоштовний
Глобальний
Redirect Detective

Сервіс для перевірки скорочених та підозрілих посилань.

Безкоштовний
Глобальний
Related Videos

Пошук пов'язаних відео на YouTube.

Безкоштовний
Глобальний
Relationship Science

Пошук зв'язків людини. RelSci також дозволяє знаходити зв'язки людина/людина та людина/компанія.

Безкоштовний
Глобальний
Reuters

Пошук відвідуваних заходів або фотографій зі служби.

Безкоштовний
Глобальний
Reveal Image Verification Assistant

Аналог Forensically, є пояснення до всіх фільтрів, кейси фейкових фото. Також доступний у плагіні InVID.

Безкоштовний
Глобальний
Robtex

Сервіси, що агрегують інформацію про домени, мережі, DNS, IP. Використовуються для розуміння ,які ще проекти розміщені на IP головного сайту компанії, чи вони належать компанії тощо.

Безкоштовний
Глобальний
Rocket Reach

Пошта на ім'я/прізвище людини та домену компанії. Іноді знаходить особисті пошти та підтягує соц. мережі. 10 запитів безкоштовно.

Безкоштовний
Глобальний
Satellites.pro

Для швидкого перемикання між картами Google, Yandex, OpenStreet, ESRI та Apple.

Безкоштовний
Глобальний
Search4Faces

Пошук по особах у VK та OK.

Безкоштовний
Глобальний
SearchCode

Пошуковик за вихідним кодом.

Безкоштовний
Глобальний
SearchDiggity

Google Dorks.

Безкоштовний
Глобальний
Securitytrails

Перегляд архівних даних DNS.

Безкоштовний
Глобальний
Selection Search

Розширення для Google Chrome для швидкого пошуку у Facebook, Youtube, Vimeo, Stackoverflow та інших.

Безкоштовний
Глобальний
Sensor Tower

KPI додатків. Показує дату релізу для програм на iOS.

Безкоштовний
Глобальний
SensorTower

KPI мобільних додатків. На вході ? мобільний додаток, на виході ? завантаження, DAU/MAU, рекламодавці, конкуренти, ASO.

Платний
Глобальний
SFace_bot

Пошук по обличчю VK.

Платний
Україна, Ру
ShadowCalculator

Побудова тіней від об'єктів у певний час на Google Maps.

Безкоштовний
Глобальний
ShipSpotting

Морський трафік.

Безкоштовний
Глобальний
Shodan

Пошук пристроїв, підключених до інтернету.

Безкоштовний
Глобальний
Signalhire

Пошта з LinkedIn.

Безкоштовний
Глобальний
Similartech

Статистика за кількістю сайтів, що використовують ту чи іншу технологію. Використовуємо для пошуку клієнтів компанії, що надає технології. Також можна аналізувати окремий сайт щодо технологій.

Безкоштовний
Глобальний
Similarweb

Статистика по трафіку сайта.

Платний
Глобальний
SiteMap

Побудова карти сайту.

Безкоштовний
Глобальний
Skype (recovery)

Через форму відновлення пароля можна отримати дані про пошту або телефон.

Безкоштовний
Глобальний
SmartSearchBot

Telegram бот для пробиву даних по людині.

Платний
Україна, Ру
sms-activate.ru

Платний, але найдешевший віртуальний номер. Є рідкісні країни, наприклад, Румунія. В оренду на 20 хвилин надається номер. Купуємо номер > відправляємо смс > чекаємо 2 хвилини > натискаємо зелену галочку для прочитання смс. У разі відсутності смс, гроші за оренду повертає на аккаунт.

Платний
Глобальний
snov.io

Розширення браузера. Знаходить пошти профілів у LinkedIn. Дозволяє не заходити у профіль, а показувати пошти з форми пошуку одразу для 10 профілів.

Безкоштовний
Глобальний
Social Searcher

Агрегатор соціальних мереж.

Безкоштовний
Глобальний
Social Searcher

Пошуковик хештегів, підтягує результати із соцмереж, де є хештег введеного слова (відразу видно демки фото).

Безкоштовний
Глобальний
SocialLinks

Привносить функціонал Graph Search в Maltego (пролайкані пости, відзначені фото, затегані пости). Працює як окремий трансформ у Maltego.

Платний
Глобальний
Sodapdf

OCR для pdf-файлів, зручний для роботи з великими файлами.

Безкоштовний
Глобальний
Sonix

Транскрипція аудіо- та відеофайлу.

Безкоштовний
Глобальний
Sourcing

Тренувальні завдання з пошуку інформації.

Безкоштовний
Глобальний
Spectator Earth

Сервіс для пошуку супутникових знімків.

Безкоштовний
Глобальний
SpiderFoot

Автоматичний збір усієї доступної інформації. На вході даємо домен, IP чи пошту. Кілька режимів роботи, в повному режимі працює пару годин і загребає чимало сміття, також є пасивний режим, в якому збирається максимум інформації без прямих запитів до мети. Є експорт у .csv, побудова графа зв'язків.

Безкоштовний
Глобальний
SteamSpy

KPI ігор у Steam.

Безкоштовний
Глобальний
Storiesdown

Сайт для перегляду сторіз та постів в Instagram без логіну в будь-якому обліковому записі. Також можна завантажити історію.

Безкоштовний
Глобальний
Sublist3r

Пошук субдоменів.

Безкоштовний
Глобальний
Swiss Online Investigation Toolkit

Ресурси пошуку по Швейцарії.

Безкоштовний
Глобальний
Telegago

CSE по Telegram.

Безкоштовний
Глобальний
TG-API

Репозиторій з Github для Python дозволяє парсити Telegram канали.

Безкоштовний
Глобальний
Thalamus

Директорія компаній з базовою інформацією та контактами співробітників.

Безкоштовний
Глобальний
TinEye

Пошук по зображенню.

Безкоштовний
Глобальний
TOR

Браузер для безпечного серфінгу. За допомогою Tor користувачі можуть зберігати анонімність в інтернеті під час відвідування сайтів, ведення блогів, надсилання миттєвих та поштових повідомлень, а також під час роботи з іншими додатками.

Безкоштовний
Глобальний
Tracelabs

Краудсорсинг з пошуку зниклих людей.

Безкоштовний
Глобальний
True Caller

Перевірка номера телефону. Потрібен логін через G+.

Безкоштовний
Глобальний
TTDown

Завантаження відео з Tik Tok.

Безкоштовний
Глобальний
Tweetbeaver

Завантаження інформації із Twitter.

Безкоштовний
Глобальний
Twxplorer

Пошук за Twitter.

Безкоштовний
Глобальний
UK Osint

Підбірка сервісів для анонімної роботи: пошти, фото, смс, додавання фальшивих даних EXIF на фото.

Безкоштовний
Глобальний
usersbox_bot

Шукає за номером, ніком, ПІБ по RU. Має 39 баз.

Платний
Ру
VesselFinder

Морський трафік.

Безкоштовний
Глобальний
VK Friends

Перегляд спільних друзів двох користувачів.

Безкоштовний
Ру
VK Parser

Парсер VK, отриману інформацію можна завантажити до Maltengo для побудови графа.

Платний
Глобальний
Vkursi.Pro

Платформа великих даних. На платформі є russian Roots – реєстр компаній, пов’язаних з рф і рб, для перевірки (в тому числі масованої) та виявлення російського коріння. А також комплексні досьє компаній і ФОП.

Платний
Україна
Voila Norbert

Пошта на ім'я/прізвище людини та домену компанії. 50 запитів безкоштовно.

Безкоштовний
Глобальний
Тимчасова пошта

Одноразова електронна пошта.

Безкоштовний
Глобальний
@MAIL.TM

Одноразова електронна пошта.

Безкоштовний
Глобальний
Watch Frame by Frame

Перегляд відео за кадрами.

Безкоштовний
Глобальний
Wayback Imagery

Історичні знімки з супутників та літаків.

Безкоштовний
Глобальний
WeVerify

Розширення для Google Chrome для пошуку по фотографії, після встановлення розширення можна клацнути ПКМ на будь-яке фото і вибрати пошук в пошуковій системі, що цікавить: Google, Yandex, Bing, Tineye, Baidu, Reddit. Також є опція відкрити фото в окремому редакторі та скористатися кастомними інструментами: лупа для збільшення частин зображення, перевірка на предмет фотошопу та перегляд метаданих.

Безкоштовний
Глобальний
WhatsMyName

Пошук по ніку.

Безкоштовний
Глобальний
Безкоштовний
Глобальний
Whois history RU

Історія Whois для RU TLD.

Безкоштовний
Ру
Wigle

Карта з нанесеними Wi-Fi точками та назвою мережі. Якщо ви не знаєте точної адреси компанії, можна переглянути орієнтовний район та знайти точку з назвою компанії/проекту.

Безкоштовний
Глобальний
Wikimapia

Карти, схеми, фото із супутників, фото користувачів. Доступні неофіційні записи про місця, колишніх власників. Краще роздільна здатність і свіжіші фото, ніж у Google у частині локацій, проте точної дати зйомок не має.

Безкоштовний
Глобальний
Windscribe

Плагін для Chrome. VPN. Якість роботи – 50/50, обмеження 10 Гб/міс., але періодично можна знайти промокоди для збільшення кількості трафіку. Також на сайті можна завантажити версію для desktop. Країни: US, CA, FR, DE, NL, NO, RO, CH, UK, HK.

Безкоштовний
Глобальний
Windy

База онлайн вебкамер.

Безкоштовний
Глобальний
World Wide Science

Пошук з міжнародних та національних дослідницьких баз. Запит можна вводити будь-якою мовою, включаючи російську. Передбачено фільтри.

Безкоштовний
Глобальний
X-mind

Для графічного відображення структури власності та зв'язків.

Безкоштовний
Глобальний
YaCy

Децентралізований пошук із можливістю індексації без цензури.

Безкоштовний
Глобальний
Yandex

Карти, схеми, фото із супутників, фото користувачів. Є перегляд вулиць.

Безкоштовний
Глобальний
Yandex image

Пошук по зображенню.

Безкоштовний
Україна, Ру
YouControl

Дані щодо українських юридичних осіб. Основна перевага - історичні дані щодо керівників, засновників та адрес, а також пошук зв'язків за адресами та іменами. Також є фінансові показники як діапазонів.

Платний
Україна
Yougetsignal

Сервіси, що агрегують інформацію про домени, мережі, DNS, IP. Використовуються для розуміння, які ще проекти розміщені на IP головного сайту компанії, чи вони належать компанії тощо.

Безкоштовний
Глобальний
YouTube Geo Find

Пошук YouTube відео за локацією.

Безкоштовний
Глобальний
ZenMate

Плагін для Chrome. VPN. Якість роботи – 50/50.

Безкоштовний
Глобальний
ZoomEye

Пошук пристроїв, підключених до інтернету.

Безкоштовний
Глобальний
Зв’язатися з нами