Molfar медіакіт

Дякуємо за цікавість до співпраці з компанією Molfar. На цій сторінці ви знайдете детальну інформацію, яку можна та рекомендовано використовувати для опису діяльності Molfar під час згадування у текстах на сторінках медіа та у партнерських матеріалах.

Опис Molfar

Ми будемо раді, якщо ви використаєте один з запропонованих нижче варіантів. Для додаткової інформації, звертайтесь до нас за адресою [email protected].

Короткий опис

Molfar – це OSINT-аґенція, яка об’єднує 80 професіоналів, що займаються розвідкою по відкритих джерелах, фінансовою та воєнною розвідкою, пошуком інформації, аналітикою та фактчекінгом.

Середній опис

Molfar – це OSINT-аґенція, яка об’єднує 80 професіоналів, що займаються розвідкою по відкритих джерелах, фінансовою та воєнною розвідкою, пошуком інформації, аналітикою та фактчекінгом. Первісна діяльність базувалась на дослідженнях ринку, компаній та персоналій, але була суттєво розширена в умовах повномасштабної війни.

Розгорнутий опис

Molfar – це OSINT-аґенція, яка об’єднує 80 професіоналів, що займаються розвідкою по відкритих джерелах, фінансовою та воєнною розвідкою, пошуком інформації, аналітикою та фактчекінгом. Первісна діяльність базувалась на дослідженнях ринку, компаній та персоналій, але була суттєво розширена в умовах повномасштабної війни. Аґенція Molfar створила OSINT-спільноту, яку підтримує та розвиває в соціальних мережах. Учасники спільноти сприяють поширенню розслідувань Molfar та долучаються до збору інформації на волонтерських засадах.

Також пропонуємо вам узагальнений опис для згадування у тексті керівника аґенції Molfar – Артема Старосєка.

Артем Старосєк – CEO компанії Molfar. Артем є експертом з розвідки за відкритими джерелами. Закінчив програму “Цінності і суспільство” в The Aspen Institute. Відповідав за Due Diligence у фонді Noosphere Venture Partners.

Вживання назви Molfar у тексті

Часто про Molfar говорять як про організацію з Лондона, що не є коректним. Команда Molfar знаходиться в Україні, але ми отримуємо замовлення майже з усіх куточків світу – тому також маємо британську юридичну особу для спрощення співпраці.

Коректне вживання назви Molfar у тексті: OSINT-аґенція Molfar, аґенція Molfar

Логотип Molfar

Логотип компанії існує в трьох кольорах: білому, чорному та синьому. Використовуйте логотип на контрастному тлі під час оформлення ілюстрацій та графічних згадок Molfar у ваших матеріалах.

Якщо вам потрібні графічні файли в інших розширеннях, напишіть нам про це на адресу: [email protected]

Офіційні ресурси Molfar

Під час складання матеріалів з використанням інформації від Molfar, посилайтесь на відповідні сторінки нашого офіційного вебсайту, що містять цю інформацію. Додатково ви можете поділитись посиланнями на офіційні соцмережі Molfar, список яких надано нижче. 

Контакти
Відділ продажів та співробітництва
[email protected] Зв’язатися
Зв’язатися з нами