Адміни то модератори “руської весни”: хто пише на сайті стрєлкова-гіркіна

Ресурс терориста ігоря гіркіна (стрєлков, “стрєлок”) називається “Русская весна”. Команда Molfar отримала доступ до приватних даних користувачів ресурсу, включно з адміністраторами та керівниками. Тож, нумо знайомитись з цими ватними товаришами! 

❗️ Персональні дані осіб подані в статті з метою притягнення їх до відповідальності за підтримку праворадикальних та терористичних організацій, які фінансуються терористичним режимом російської федерації. В кінці статті ви можете завантажити базу даних цільових користувачів файлом формату CSV, а також завантажити фактчекінг основних осіб, виконаний фахівцями Molfar – у форматі Google Таблиці (вихідний файл при завантаженні .xlsx). 

“Новоросія” ігоря стрєлкова

У сертифікаті на сайті https://istrelkov.ru/ було використано пошту [email protected], яка належить Новікову Сергію Сергійовичу. Це фотографію з його соцмереж ви бачите вище – військова форма з нашивкою Новоросії та підписом "Новоросія Ігоря Стрєлкова". Він також продає пневматичні рушниці та пише у групі "Рух Новоросії Ігоря Стрєлкова" про гуманітарну допомогу та збори для ополченців у Горлівці. 

Другою цікавою особою з дотичних до “руської весни” стрєлкова є Конокотін Павло Аркадійович

У травні 2019 року він опублікував у VK фото у військовій формі. Згідно з тредом на форумі про нарізну зброю на серпень 2014 року, має мисливський карабін Вепр-КМ (ВПО-136), 3 пари берців та усіляко цікавиться військовою тематикою. 

Окрім війни, Конокотіну Павло Аркадійовичу подобається хвалити срср, звинувачувати в усьому лібералів та не сплачувати комунальні платежі 💁‍♂️

Наступний користувач порталу Сисенко Олександр Валерійович, що проживає в Сергієвому Посаді. Він з 2019 року працював в Інституті прикладної математики імені М. В. Келдиша при російській академії наук, де заробив 3.03m руб. Можна сказати повноцінний працівник державної організації, цікаво чому його тягне на сайти, які підтримують терористичні організації? Певно це загадкова російська душа. 

москва – III Рим

Наступний модератор сайту стрєлкова – Добичин Олексій Петрович. Він веде власний YouTube-канал під назвою “Воин Руси”, а заразом працює головним редактором пропагандистського релігійного сайту Москва - III Рим. 

У 2005 Добичин заснував у Криму проросійський молодіжний рух "Прорив" і Народний Фронт "Севастополь-Крим-росія", які проводили (1, 2) агітаційну діяльність за відділення Криму від України. А вже за рік у 2006 Добичина депортували з України. 

У травні 2009 року він опублікував у YT відео, в якому він у повному екіпіруванні та зі зброєю закликав росіян готуватися до війни з НАТО. У липні 2014 у складі сепаратистського угруповання брав участь (1, 2, 3) у боях у Краматорську і Слов'янську. 

Ще одна цікава особистість, дотична до сайту гіркіна, – Кудрявцев В'ячеслав Володимирович. З 1993 до 1995 служив у в/ч №5425 у Єкатеринбурзі. У 1995 брав участь (1, 2, 3) у Першій чеченській війні, імовірно, у складі (1, 2) спецпризначенців ВВ МВС. З 1995 до 2005 працював у ГІБДД Ноябрська. Згідно з інсайдом, у 2005 був засуджений за статтями 116, 130 ч. 1 і 20 ч. 2 КПК рф, імовірно, за заподіяння легких тілесних ушкоджень. У серпні 2015 виклав у VK фото зі зброєю та у військовій формі з шевроном "новоросії". 

У лютому 2016 його внесли до бази сайту Миротворець. У вересні 2016 опублікував у VK фейкове фото, на якому в Києві вішають прапор "новоросії". У 2019 опублікував фото з прапором внутрішніх військ МВС рф, Окрема дивізія оперативного призначення.

Новоросія, пропаганда та “справедлива росія”

Калашник Олексій Петрович – черговий модератор сайту стрєлкова, що у липні 2014 балотувався (1, 2, 3) до Ради депутатів Дубни від партії "Справедливая россия". У жовтні 2015 публікував (1, 2, 3, 4) в Instagram фото зі зброєю і попередженням про міни, де вказував геолокацію Луганська область і Луганськ. 

У грудні 2015 виклав у YT відео, де він із Волонтерським пошуково-рятувальним загоном "Дубна" доставляє гуманітарну допомогу дітям із Новосвітлівки, Луганської області. 

У червні 2016 запостив (1, 2) в Inst фото у військовій формі та екіпіровці з геолокацією Донецьк.

Ще одна особа, що пише для сайту гіркіна – Безсолова Любов Сергіївна. Вона працювала в Торгово-промисловій палаті Ярославської області, тож її теж можна віднести до державних працівників терористичного режиму російської федерації. 

У червні 2017 виклала у VK фото, на якому написано "новоросія бореться за всю росію". Згідно з інсайдом, у 2018 була в списку людей, проти яких ведеться розслідування через підозри в тероризмі або екстремістській діяльності. Також, у 2018, 2017 і 2020 була (1, 2, 3) авторкою статей на пропагандистському сайті БойовийЛисток.рф, який вказаний інформаційною підтримкою istrelkov.ru.

Ну і наостанок хочемо представити вам Соболєва Олександра Олеговича. Він проживає в Санкт-Петербурзі, працює головним геологом у геологічному консалтингу ООО "Геоконсалт Груп". А у березні 2022 року Олександр Соболєв раптом публікує у VK мапу України, де вся її територія поділена на "новоросію" і "галіцію". 

Чому ці люди підтримують війну? Чому вони підтримують терористичні організації? Можна назвати це ефектом пропаганди, але правильніше буде сказати так: тому, що їм це подобається. Війна та гроші – це все що цікавить росіян. Така вона, “руська весна”.

👉 Фактчекінг всіх адмінів, модераторів та авторів сайту гіркіна (Google Таблиця) [46 персон]

👉 База даних осіб з фактчекінгу у CSV [46 персон]

✉️ Для зв’язку з командою та отримання коментаря заповніть форму нижче, або надішліть свій запит на адресу: [email protected]

Дотичні розслідування
ОНОВЛЕНО: Хто організував блокаду на польсько-українському кордоні?
ОНОВЛЕНО: Хто організував блокаду на польсько-українському кордоні?

Розбираємось у тому, хто насправді є ініціатором ідеї блокування Польсько-Українського кордону. Наведемо докази, що за цією акцією стоїть росія.

ОНОВЛЕНО: (Не)приватні розмови — прослуховування телефонів та як від цього захиститись?
ОНОВЛЕНО: (Не)приватні розмови — прослуховування телефонів та як від цього захиститись?

Розглянемо різні аспекти прослуховування: як зрозуміти, що ваш телефон прослуховують та які методи бувають. Наведемо приклади й розкажемо про штучний інтелект у прослуховуванні телефонів.

ОНОВЛЕНО: Шпигуни з рф: Європа, домашнє насилля, корупція
ОНОВЛЕНО: Шпигуни з рф: Європа, домашнє насилля, корупція

Розкриваємо деталі роботи чотирьох російських агентів, котрі поширюють свою діяльність у Європі та Африці, маючи тісні зв'язки з владою росії. Аналітики Molfar проаналізували дампи електронних листів цих агентів, які були надані українськими хакерами.

Зв’язатися з нами