Пропагандист: кузнєцов-красовський антон в'ячеславович

👉 Кузнєцов-Красовський Антон В'ячеславович (18.07.1975)

Опис: Народився у місті Подільську Московської області. Батько Красовського працював представником конструкторського бюро на атомних електростанціях Української РСР. Зокрема, на Рівненській АЕС, у місті Кузнецовську (з 2016 – Вараш). Красовський проживав в Україні з 1986 по 1989. Пізніше навчався рік у Дубровицькій сільській школі, а 1992 року закінчив школу № 633 Москви. З серпня 1996 по березень 1997 року працював шеф-редактором у ЗАО “Телепроект”. 1999 закінчив Літературний інститут ім. А. М. Горького, де вивчав поезію.

Працював на НТВ, у ВД "Комерсант" та в "Снобі", вів колонки в Harper's Bazaar, "Незалежній газеті", Vogue. 

У 2011 в ході виборчої кампанії очолював штаб Михайла Прохорова, що балотувався на пост президента росії  

У 2017 був членом штабу кандидата у президенти Ксенії Собчак, співавтором її книги “Собчак проти всіх” та співведучим у шоу “Можемо повторити” на каналі “П'ятниця!”. Однак покинув його, вказавши що Собчак не оплатила його роботу.

Відповідно, uznayvse.ru, Красовський був прихильником опозиційних ідей, він закликав керівництво країни припинити війну на Донбасі та виступав проти “анексії” Криму.

У жовтні 2020 року Красовський перейшов на russia today, очоливши одну з дирекцій за російськомовним контентом. Проте співпрацює з RT з 2019 року, в рамках документального проєкту про ВІЛ “Епідемія”. У жовтні того ж року він став відповідати за YouTube проєкт russia today. У березні 2021 року запустив на YouTube шоу “Антоніми” у форматі інтерв'ю.

Майдан, Любов до України, 2014-2016

У лютому 2014 був на майдані із Ксенією Собчак, відвідали КМДА. Красовський був одягнений в українську вишиванку, також є фото на тлі портрету Степана Бандери. У лютому 2014 року давав інтерв'ю каналу Еспресо.TV, де негативно висловлювався про антимайдан, заявляв, що не всі росіяни підтримують політику росії щодо України. Вказав, що велика кількість росіян перебуває під впливом пропагандистів росії. Говорив, що росіяни самі повинні покласти край правлінню путіна. Заявив, що в кризу запровадило правління чинної влади росії. Заявив, що росія веде війну на території України. 

Є відео за ~2016, де він співає українські пісні: Бумбокс – “Квіти у волоссі”, Океан Ельзи – “Мить”, Микола Мозговий – “Мінає день, минає ніч”. Також, згідно зі статтею meduza за вересень 2022, у грудні 2014 року влаштовував вечірку в українському стилі, де одягали вишиванки та слухали гімн України.

Благодійність, 2016-2022

У 2016 заснував разом із лікарем-інфекціоністом Оленою Орловою-Морозовою фундацією “СНІД.Центр”. До кінця лютого 2022 року був головою фонду. До лютого 2020 року був директором фонду, після введення персональних санкцій досі вказаний на сайті організації як голова ради організації. До вересня 2022 року фонд був під загрозою закриття через недостатнє фінансування, також звідти почали звільнятися співробітники після початку участі Красовського в інформаційному супроводі війни в Україні. Згідно з публікацією в Inst за 28.02.2022 залишив фонд через особисте потрапляння до списків санкцій.

Орієнтація

 • у 2013 зробив камінг аут, заявив, що він гей і така ж людина як путін;
 • у 2017 повідомив, що з 2011 є ВІЛ-позитивним;
 • на форумі forum.baginya.org, в треді, де обговорювали Красовського, вказали на злиті у грудні 2021, на tg-каналі “Трезубец”, оголені фото (1, 2, 3, 4). Тут же зазначено, що має обліковий запис на дейтингу для геїв Hornet;
 • з чуток зустрічався зі студентом режисерського факультету ВДІКу Микитою Іконніковим.

Різкі висловлювання про Україну

 • на відео за 02.2021 (перезалив, оригінал відсутній) говорить про Україну у складі росії, називає українців малоросами;
 • на відео за 05.2022 висловлюється про відновлення СРСР та російської імперії;
 • на відео за 03.2022 каже: "Цієї країни [України] не повинно бути і ми зробимо все, щоб її не було";
 • на відео за 06.2022 висловлюється про “руський мир”, який “має простягатися до Варшави”;
 • на відео за 01.2022 висловлюється про спалення конституції України на Хрещатику.

Підписки та інтереси

 • в TG: @dracoguys – гей знайомства, крек; також вказані спільноти гей та ескорт тематики;
 • на livejournal у 2009, постив відео музиканта Стрикало з підписом “Gay Porn in the Evening”;
 • інтереси: опозиція, нетрадиційна сексуальна орієнтація, геї, повії, гео: Москва, Санкт-Петербург.

Контакти

Соцмережі:

Телефони:

Пошта:

Месенджери:

 • TG: @krasovkin (ID63930227), Whatsapp: Anton Krasovsky, Skype: krasovkin, імовірно Snapchat.

Нікнейми:

 • krasovkin, gayasylum.

Додатково

 • згідно статті meduza, за вересень 2022 року, володіє квартирою площею 75 м² у комплексі "ВТБ Арена Парк" біля станції метро "Динамо". Аналогічна квартира за площею з житлом Красовського, продається на сайті "Ціан" за 40m руб;
 • паспорт: 4520712309; 
 • з 2017 є ІП, вид діяльності – діяльність у галузі телевізійного мовлення;
 • 2018 року балотувався у мери Москви, проте не зібрав достатньої кількості підписів. Агітатор за Красовського, залишив робоче місце, після того, як дізнався що останній гей (відео);
 • неадекватне відео з іграшковою свинкою;
 • згідно з витоком даних Yandex.Еда, за 6 місяців витратив на доставку 500k рублів;
 • з чуток здав кров для бійців днр, бувши ВІЛ-позитивним;
 • згідно з інсайдом, у квітні 2016 літав із москви до Сургута і назад.
Дотичні розслідування
Чи можна купити Starlink в рф? Спілкуємося з продавцями у росії
Чи можна купити Starlink в рф? Спілкуємося з продавцями у росії

У співпраці з Інститутом дослідження кібервійни, аналітики Molfar розслідували нелегальний продаж Starlink у Росії, використовуючи контакти з місцевими посередниками. Розібрались у деталях поставок та цінах.

Друзі путіна їдуть на Олімпіаду — чому російських військових пустили на міжнародні змагання?
Друзі путіна їдуть на Олімпіаду — чому російських військових пустили на міжнародні змагання?

У цій статті ми розглянемо, як такі позиції впливають на олімпійські цінності. варто переглянути критерії допуску до Ігор, зважаючи на глобальні конфлікти та моральну відповідальність атлетів.

"Комета" — російська антенна решітка, що обходить українські РЕБ і міжнародні санкції

Аналітики аґенції Molfar розкрили особи керівників російської компанії, яка спеціалізується на виробництві електроніки та мікросхем для військових цілей, включно з використанням у дронах.

Зв’язатися з нами