Колаборанти міста Куп’янськ: продажний військовий і діти-вандали

Прецедентом для початку розслідування стало публічне знищення символів української державності в окупованому Куп’янську. Представники так званої “молодіжної ради” за допомогою будівельного підіймача дісталися до фасаду будівлі, на якій була декоративна ліпнина – герб України, прикрашений квітами. Потім за допомогою молотків вони знищили ліпнину із зображенням Герба України. Дітям, які це зробили, щойно виповнилось по 18 років. Проте вони вже достатньо дорослі, щоб їх рішення стати сепаратистами і приєднатися до загарбників мало повноцінні юридичні наслідки.

Процес руйнування фільмувала російська пропагандистка, що мандрує окупованими територіями Харківщини, і заявляє, нібито молодь усього регіону виступає проти України та хоче позбутися державної символіки.

Ми встановили особистості всіх учасників події: і пропагандистки, і представників “молодіжної ради”, і навіть батька головного кривдника символів української державності – ним виявився начальник відділу фінансів військової частини А2510 у Куп’янську. Отже, це більше за вандалізм, мова йде про змову з окупантами на багатьох рівнях. 

Російська пропагандистка висвітлює акт вандалізму, намагаючись продемонструвати що всі молоді люди в Україні виступають проти “фашистської” символіки української державності

Обличчя колаборантів

👉 За цим посиланням ви можете отримати додаткову інформацію про колаборантів, включно із юридичними документами, персональними даними і фотографіями. 

Зліва направо: Гаманін Ілля Сергійович (голова ради, зрадник), Рублевська Анастасія (пропагандистка), Антонова Дарина (зрадниця)

Гаманін Ілля Сергійович – 18-річний мешканець Куп’янська, Харківської області. У 2014 займався бойовим мистецтвом. Навчався у Куп’янському медичному коледжі. Демонтував герб України з будинку культури у Петропавлівці, для подальшого встановлення російського символу. Після репортажу про демонтаж герба, 3 липня, у групі Молодіжної ради Куп’янська, де Ілля був головою, його визнали зрадником. 

Негатив:

  • згідно зі статтею Харків Today, Ілля любив хизуватися вживанням спиртного та наркотиків. Приносив до школи газовий балончик, кийки та ніж. Також, в TG впродовж року цікавиться зброєю та військовими конфліктами. Зі слів депутата Куп’янської ради Вадима Крохмаля, батько Гаманіна постійно купував що-небудь для школи, тому на поведінку Іллі закривали очі;
  • в телеграмі підписаний як Illia Z, хоч і не має у своєму прізвищі жодної літери Z;
  • полюбляє “блатную романтику”, на аватарці в телеграмі мав нарізку відео із фільму “Бумер”, а також автомат Калашникова;
  • підписаний в телеграмі на канали Операция Z та Повёрнутые на Z войне;
  • впродовж половини року цікавиться в телеграмі пробивом по юридичним та фізичним особам, а також пробивом контактів телефонів;
  • впродовж половини року цікавиться російськими банками Сбербанк та Тіньков.

Рублевська Анастасія – пропагандистка родом із Луганська. Ведуча проросійського каналу “Луганск 24 Вести” та власник проросійських YT та TG-каналів X.Z. На стороні росії з 2014 – у серпні 2014 була в Криму, у 2015 була у Санкт-Петербурзі та публікувала фото з російським прапором. У 2017 закінчила школу.

У 2020, опублікувала відео з одним з етапів на отримання крапового берета, ймовірно, силовиками ЛНР, підписавши його: “Удивляюсь выдержке и мужеству сотрудников силовых структур”. У 2021 була в Абхазії – частково визнаній республіці.

Антонова Дарина – ймовірно, одна з дівчат, що у відео кинули прапор України на землю. Студентка Куп’янського медколеджу. Подруга Іллі, коментувала його фото в Inst. Займається полденсом. Згідно зі статтею, була впізнана на відео з демонтажем герба.

Негатив:

  • в описі свого телеграму вказала свій номер банківської карти для добровільного переказу коштів на морозиво (4441114463766079), що вказує, на ймовірні знайомства через дорослі телеграм-канали для заробітку.

Гаманін Сергій Іванович – зрадник української присяги

Гаманін Сергій Іванович – батько Іллі Гаманіна. Начальник відділу фінансів військової частини А 2510 у Куп’янську та завідувач господарством в Куп’янському інклюзивно-ресурсному центрі.

Гаманін Сергій Іванович – військовий-колаборант Харківщини

Можна стверджувати, що проросійські настрої колишнього голови молодіжної ради “Іллі Гаманіна” підтримував його батько, який має безпосереднє відношення до української армії, і є зрадником присяги, який пішов на домовленості з окупантами. 

Судячи з усього, багато разів намагався обратись депутатом Куп’янської міської ради, але за браком голосів (2 з 132), він залишався без бажаного місця у раді. Проте прийшли окупанти, і Гаманін отримав владу, як і хотів. В найгірший спосіб. Тепер він виступає проти держави, якій складав присягу. 

Molfar нагадує, що всі колаборанти будуть покарані. Це лише питання часу.

Зв’язатися з нами