Maruv "несе мир" у росію, а ракети — в Україну? Деанон співачки

12/03/2024

Замість того, щоб представити Україну на “Євробаченні-2019”, вона обрала проводити концерти в росії. Війну, яку рф веде проти України, вважає “політичним непорозумінням”. У цій статті розкажемо про Maruv: її вподобання та прихильність до росії, що конвертуються в російські рублі, а як наслідок — в ракети, якими рф обстрілює Україну. І її рідний Харків — зокрема.

10 січня 2024 року росіяни вкотре обстріляли Харківщину. Поцілили у готель, внаслідок двох вибухів 13 людей постраждали, станом на 10 січня. У 14 хвилинах пішки від готелю є, зокрема, радіотехнічний корпус факультету ХПІ, в якому навчалась Maruv. І після ракетної атаки будівля факультету теж постраждала.

Для Maruv був байдужим факт російської збройної агресії з 2014 року, адже вона активно гастролювала російськими містами, робила колаборації з їхніми співаками, публічно розмивала кордон, бо для неї “музика — спосіб нести мир”. Але після початку повномасштабного вторгнення Maruv чомусь не виїхала у рф, первістка народжувала в Києві, записує пісню українською, хоч продовжує отримувати кошти з рф, створює російською пісні, не розриває звʼязків з російськими музичними лейблами, на яких минулими роками заробляла мільйони.

Співачка Maruv намагається всидіти на двох стільцях чи справа в грошах?

На другий рік після початку повномасштабного вторгнення українська співачка пише російські пісні, не розриває співпрацю з російським лейблом, від якого отримувала мільйони рублів доходу, та заливає пісні 2024 року випуску на російську платформу Yandex Music. Разом із тим пише пісні українською і видає під іншим псевдонімом, народжує дитину в Києві. Це вона намагається пересидіти й перечекати війну, й надіється, що їй потім вдасться повернутися в Україну та з легкістю робити концерти тут.

Співпраця з російським лейблом та мільйонний дохід

Разом із тим, Maruv й надалі продовжує підтримувати російську економіку та спонсорувати війну, адже станом на лютий 2024 року вона й досі є серед списків на сайті Warner Music russia  та Warner Chappell Music як виконавиця, що працює під цим лейблом. Блогер Богдан Безпалов стверджує, що Maruv досі не розірвала контракт, навіть попри повномасштабне російське вторгнення до України. Відомо, що у 2019 році від лейбла Warner Music russia отримала дохід розміром 6.1m rub в у 2021 році —19.4m rub

Yandex Music: скільки Maruv заробила за 2022-2023 рік і нові релізи.

А ще Maruv продовжує публікувати свої нові пісні в російських соцмережах типу VK (1,2) і закуповує там рекламу та на платформі Yandex Music. І в порівнянні з 2022 роком, минулого року їй ще вдалося примножити підписників.

Спробуємо порахувати, скільки могла заробити Maruv на прослуховуваннях в Yandex Music Відомо (1, 2, 3), що мінімальна сума при 1 прослуховуванні з 1 підписника (з урахуванням середньої вартості за прослуховування), складає 3.7 копійки. Якщо вважати, що 1 підписник мінімум 1 раз слухав її композицію, то у 2022 році Maruv могла заробити мінімум 337k rub,бо мала 9.12 млн підписників. Тоді як вже у 2023 році ця сума могла б зрости до 466k rub, бо й кількість підписників на Yandex Music зросла до 12.6 млн.

Остання пісня, яку вона видала (станом на 1 березня 2024 року) це іспанськомовна композиція  “Corazón”. Вона також завантажена в Yandex Music, ймовірно, щоб монетизувати пісню.

скріншот сторінки Maruv Yandex Music
Якщо довіряти цифрі про те, скільки Maruv має прослуховувань у місяць на платформі Yandex Music, то можна порахувати дохід від релізу на цій платформі

Пісні російською мовою у 2023 році. 

Співачка Maruv обрала собі образ епатажної виконавиці, про що мовить її сценічний образ, тексти пісень та, вочевидь, політична позиція. Зараз вона має три псевдоніми та альтер его, в межах яких вона робить музику: MARUV, SHLAKOBLOCHINA, Sharlotta Ututu. Якщо образ і сценічне імʼя Maruv відоме більшості скандальними заявами та позиціями, то SHLAKOBLOCHINA — доволі тихий і порівняно молодий проєкт, створений у 2020 році для російського ринку. Остання пісня SHLAKOBLOCHINA вийшла у вересні 2023 року. І фактично всі композиції — російською мовою. Разом із тим, як виходить російськомовна пісня “Big mama boss”, Maruv створює ще один проєкт — Sharlotta Ututu — її пісня “For my baby” звучить українською мовою.

Висловлювання проти війни?

Чи зробила вона якусь публічну заяву проти війни? За 2 дні після початку вторгнення вона опублікувала допис у своєму instagram (vpn) про те, що їй складно ладнати зі своїми емоціями та із закликом до російських військових про те, що “воєнні дії й тим паче людські жертви не зроблять людей кращими чи щасливішими”.

Допис Maruv в інстаграм. Скріншот
Скрин з instagram-допису Maruv 26 лютого 2022 року

Instagram-сторінка Maruv заблокована для користувачів з України (1, 2 ), а щоб подивитися, які дописи вона публікує, треба заходити через vpn.

Більше Maruv не висловлювалась на тему війни й продовжує мовчати.

Що з Maruv зараз?

У березні 2022 року російський журнал HELLO! russia опублікував інтерв’ю з Maruv, помістивши її фото на передовицю. Після критики української ведучої Лесі Нікітюк та української журналістки Катерини Осадчі до анонсу статті додали, що співачка, мовляв, дала інтерв’ю в кінці січня та станом на березень 2022 року перебувала під Києвом. У мережі є інформація, що у 2022 році Maruv народила дитину у Києві. Тобто, за словами Maruv, вона зустріла повномасштабне російське вторгнення в Україні.                   
 

Концерти у Європі та США, що були заплановані на 2022 та 2023 роки, скасовані. З початком повномасштабної війни Maruv не проводила концерти в Україні. І заплановані у березні 2022 року були скасовані.

скріншот російського сайту. Концерти Maruv з відкритою датою
Інформація з російського сайту, в якому йдеться про перенесення концерту 8 березня 2022 року Maruv на “відкриту дату”

У 2022 році зі своїм чоловіком перебувала в Україні, як пишуть про це ЗМІ й казала сама Maruv. У листопаді 2022 році повідомила, що вона “знаходиться в безпечному місці, і з нею все добре”. Імовірно, з чоловіком живуть в Дубаї, оскільки Олександр слідкує за дубайськими інформаційними каналами в TG. Публікувала в Inst фото з ОАЕ (12), Оману (12), Туреччини (12), Таїланду (12), Сакартвело (12), Вірменії (12), Іспанії (12), Франції (12). Останнє місцеперебування, згідно з публікацією (12) чоловіка Maruv 01.02.2024, - Казбегі (Степанцмінда) у Сакартвело.

 

Неоднозначні політичні заяви та гастролі у рф. Чим ще запамʼяталась Maruv українцям?

Участь і перемога у Нацвідборі на “Євробачення-2019”

цитата співачки Maruv
Так прокоментувала Maruv свою відмову від участі в “Євробаченні-2019” від України, коли їй нагадали пункт з правил про відмову від концертів росією

Ще на початку 2019 року стало відомо, що Maruv гастролює  росією після початку російсько-української війни. Вона повідомила, що гурт продовжує виступати в росії, оскільки таким чином він “несе мир” і що “хтось береться за зброю, а хтось — за музику”, а це — її “спосіб нести мир”.

 

Maruv виграла Нацвідбір. НСТУ (Національна суспільна телерадіокомпанія України) надала їй контракт, в якому зазначила, що за участі в конкурсі співачка повинна відмовитись від концертів на території росії, а також всі витрати на підготовку оплатити самостійно і сплатити штрафи. Також була необхідність передати права на пісню й кліп, що належали російській компанії “Warner Music russia” (і досі належать). 

 

Maruv відмовилась від участі в конкурсі, пообіцявши також вболівати на конкурсі за росію. І продовжила свою активну концертну діяльність в росії.

 

Концерти в рф

Рік

Опис

2018

  • Анна Корсун та Михайло Бусін відкривали шоу “Муз-ТВ 2018” та виступили з концертною програмою, присвяченою ЧС з футболу, що проходив влітку 2018 в росії.

2018-2022

2018, 2019

  • була гостем (12) на російському комедійному телешоу “Comedy Club”.

2019

  • права на пісню, з якою Maruv мала представляти Україну на “Євробаченні-2019”, належать лейблу “Warner Music russia” (входить до американського концерну “Warner Music Group”).

березень 2019

2019

  • з жовтня 2019 MTV росія висунула Maruv на номінацію “Найкращий артист за версією MTV росія”. 3 листопада 2019 отримала премію MTV EMA (“Європейські музичні нагороди MTV”) як найкращий російський виконавець року (англ. Best MTV Russia Act). Після нагородження співачка подякувала всім російським фанатам, які за неї голосували.

2019

2020, 2021

листопад 2020

  • увійшла до складу журі російського музичного телешоу "Суперстар. Возвращение".

2020

2021

  • у квітні 2021 Корсун записала дует з Філіпом Кіркоровим. У грудні 2021 отримали премію “Найпровокаційніший проєкт року” від російського музичного телефестивалю “Песня года”.

2021

2021

2021

лютий 2022

  • напередодні повномасштабного вторгнення заступилася за українських артистів, які виступають із концертами в росії. Вона зазначила, що у росії набагато більше можливостей заробити та реалізувати себе.

Хто така Maruv? Коротко

 

Справжнє імʼя — Анна Попелюх. Народилася у Павлограді Дніпропетровської області. Закінчила фізико-математичний ліцей. У шкільні роки навчалася музики й танцю. У 2014 закінчила факультет автоматики та приладобудування Харківського політехнічного інституту, отримавши дипломи за спеціальностями “радіофізика й електроніка” та “фахівець у сфері інтелектуальної власності”. Одночасно навчалася вокалу. У 2014 Анна сольно брала участь у 4 сезоні вокального шоу “Голос країни” у команді росіянина Сєргєя Лазарєва.                  
 

Музична карʼєра Maruv почалася у 2013 році. Вона створила гурт The Pringlez. Того ж року цей гурт став переможцем у конкурсі “Pepsi Stars of Now”. 


З 2015 року вона виступала у росії. Це вже після початку російсько-української війни. У складі гурту “The Pringlez” відправилась у російські Сочі на конкурс “Новая волна” і посіли там 3 місце.

скріншот із кліпу Maruv - Drunk Groove
Скриншот із кліпу до пісні “Drunk Groove”

“Drunk Groove” — одна з найпопулярніших пісень співачки Maruv. У Youtube Music вона зібрала 258 млн прослуховувань на момент написання цього матеріалу. Простий і навʼязливий мотив, яскраві образи. Тут вона порівнює свою пісню з російським “шансоном”. І ще й заявляє, що така музика “дуже словʼянська”. Подібні заяви можна залишити предметом суперечок для музичних критиків. А от на що точно варто звернути увагу, так це любов співачки до російської авдиторії.  “Drunk Groove” співачка створила у 2017 році, разом з гітаристом Михайлом Бусіним  (псевдонім Boosin). Трек створено в росії під лейблом “Warner Music russia“. Наступного року з цією піснею Maruv виступали на відкритті російської музичної премії “Муз-ТВ”. Того ж місяця виступ у москві — на концерті “FIFA Fan Fest”, присвячений Чемпіонату світу з футболу який проходив у російській столиці.                  
 

У 2018 році співпрацювала з російським режисером Сєргєєм Вєйном — разом знімали кліпи.

 

Скільки пісень Maruv випустила для російськомовного світу?

 

У 2020 році випустила 9 пісень, серед яких 5 російською мовою

У 2021 році — 19 пісень, серед них дует з кіркоровим “No more(Komilfo)” та загалом 3 російською

2022 рік — публікує пісні “Destination”“Fingers up”російською “Shpok Shpok” (SHLAKOBLOCHINA)Зазначена автором пісні “Зоря” українського співака Ivan Navi (Inst), яка була випущена у жовтні 2022 року.

2023 рік. Maruv випустила “On Fleek Baby”“Killing Me Softly” (Sharlotta Ututu), “Bali Song” (Sharlotta Ututu), “Mother’s Song” (Sharlotta Ututu), українською “For My Baby” (Sharlotta Ututu), російською “Big Mama Boss” (SHLAKOBLOCHINA)

У 2024 році (станом на березень) видає пісню іспанською “Corazón”.

 

Maruv — досьє

співачка Maruv

Імʼя: Анна Попелюх (Корсун) 

 

Соцмережі:

Inst1Inst2Inst3FB1FB2YT1YT2YT3YT4TGTikTok1TikTok2VK1VK2VK3TW1TW2 (del), OKThreads, website (archive), PinterestAsk.fmLikeePicsart[email protected][email protected][email protected][email protected][email protected][email protected][email protected] 

 

Майно

Має три квартири. Дві належать чоловіку: одна у місті Горлівка, Донецької області, яке окуповане з 2014 року; друга — у Харкові. Ще одна квартира у Києві належить самій Maruv.

 

Торгові марки

Станом на лютий 2023 року має 6 зареєстрованих ТМ в Україні: ShlacoblochinaSharlotta UtutuZORI SOUNDMARUVCATSBlack Cat. З 2020 року триває розгляд заявки на реєстрацію ТМ BANG SHOW.

 

Родина та звʼязки                  
Попелюх Борис Анатолійович (12.04.1968, Inst) — батько. Пенсіонер, працював у ДТЕК. 

Попелюх Наталя Володимирівна (18.07.1968, Inst) — мати. Має квартиру в окупованому Донецьку. Працює старшою державною інспекторкою у Павлоградській державній податковій інспекції.

Олександр Корсун — чоловік співачки Maruv
Олександр Корсун — чоловік Maruv. Фото із соцмереж

Корсун Олександр / Бихтенко Олександр Станіславович (30.05.1989, VKOKInst (del), Inst2TWFBThreadsAsk.fm[email protected][email protected][email protected][email protected][email protected][email protected], — чоловік Анни Корсун і директор гурту Maruv. Родом з тимчасово окупованої Горлівки. Навчався в Харківському НАУ ім. Н. Е. Жуковського “ХАІ”. У 2017 році вступив (12) на акторський факультет у московському ВДІК.

Згідно з інсайдом, серед пошукових інтересів у TG є “Cочі” та повії. Наприкінці грудня 2021 року активно замовляв доставку “Яндекс.Еда”. Відома адреса в росії: москва, Новокузнецкая Улица, 43/16С2. 

Зв’язки

Кіркоров Філіп Бєдросавіч (30.04.1967, Inst) - народний артист росії та прихильник путінської влади. Разом з Maruv у 2021 випустили пісню “Komilfo”.

 

Лазарєв Сєргєй Вячєслававіч (01.04.1983, [email protected]+79651172536[email protected]) - російський співак, актор та телеведучий. У 2014 був тренером Maruv у 4 сезоні вокального шоу “Голос країни”. Знаходиться під санкціями України оскільки публічно закликає до агресивної війни, виправдовує і визнає законною збройну агресію росії проти України;

 

Бусін Михайло Миколайович (28.10.1984, [email protected])  музикант відомий під ніком “Boosin”, народився у Києві. У 2017 Михайло Бусін познайомився з Maruv. Перша пісня Maruv & Boosin називалась “Спини”. У 2017 вони записали другу пісню “Drunk Groove”. Наступного року знімали кліп на цю пісню. Також Maruv & Boosin створили власний лейбл “Zori Sound”.

 

Непомнящий Роман (Inst, [email protected]) — саунд-продюсер Maruv. Maruvназиваєйого своїм партнером. Заснував музичний лейбл “Monotonmusiclabel”.

Maruv роками працювала в росії, отримуючи там, окрім уваги прихильників, тисячі рублів, а відповідно — сплата податків до країни-агресорки, за які потім купували ракети, якими окупанти щодня вже третій рік обстрілюють Україну.

Кожен заробіток у рублях автоматично конвертується у податок до рф, а як наслідок — це нові ракети та озброєння, якими щодня росіяни намагаються знищити українців. Схоже, що факт запуску росією ракет над рідним Павлоградом чи спроби рф знищити Харків, місто молодості та студентства Maruv, її аж ніяк не хвилюють, поки вона має кілька мільйонів підписників на Yandex Music, і поки це приносить їй пасивний дохід, навіть без концертів у рф. Вона тим часом пересидить у “безпечному місті”, видасть пісню українською з надією, що“у людей памʼять коротка, на щастя”.

 

#Деанон #Глобал #Війна #Україна #Внутрішні вороги #пропаганда #Звʼязки з росією
Зв’язатися з нами