Анонімні інформатори допомагають виявити порушників санкцій

The Economist: Анонімні інформатори допомагають виявити порушників санкцій

Феномен російських санкцій: чим більше їх вводять, тим важче стежити за санкційним тиском. 

Справа в тому, що санкції проти рф складаються із величезної кількості дрібних заборон, виконання яких західні компанії подекуди не можуть ефективно контролювати. Саме тому у нас з’явився приватний чат під назвою “Ебем финтех”. Дякуємо Іллі Бошнякову, AIN.Capital, Денису Довгополому і Олі Карпенко за боротьбу на фінансовому фронті. Після цієї публікації був закритий сервіс Bankoff, через який русня виводила гроші.

👉 Існує багато людей, які проти війни, і при цьому зараз знаходяться в росії. Вони розгнівані на свій уряд та навіть на власних працедавців, які намагаються обійти введені проти країни санкції. Саме тому ці люди анонімно передають інформацію таким компаніям, як Molfar та Bellingcat, допомагаючи виявити порушників санкцій і якомога швидше зупинити варварську військову машину росії. 

Коментарі Molfar, Bellingcat та інших компаній шукайте у публікації The Economist.

Усю надіслану інформацію ми перевіряємо, щоб потім зробити офіційне звернення до представник західних компаній. Таким чином процес постійного посилення санкційного тиску реалізується у повному обсязі. Так, звернення працюють. І так, це теж форма гібридної війни – на фінансовому-економічному та соціально-політичному фронтах. 

Дякуємо всім за співпрацю. Продовжуємо тиснути на рф, продовжуємо боротись до перемоги! 

P.S. Автор зображення: Krzysztof Nowak

Дотичні розслідування
ОНОВЛЕНО: Хто організував блокаду на польсько-українському кордоні?
ОНОВЛЕНО: Хто організував блокаду на польсько-українському кордоні?

Розбираємось у тому, хто насправді є ініціатором ідеї блокування Польсько-Українського кордону. Наведемо докази, що за цією акцією стоїть росія.

ОНОВЛЕНО: (Не)приватні розмови — прослуховування телефонів та як від цього захиститись?
ОНОВЛЕНО: (Не)приватні розмови — прослуховування телефонів та як від цього захиститись?

Розглянемо різні аспекти прослуховування: як зрозуміти, що ваш телефон прослуховують та які методи бувають. Наведемо приклади й розкажемо про штучний інтелект у прослуховуванні телефонів.

ОНОВЛЕНО: Шпигуни з рф: Європа, домашнє насилля, корупція
ОНОВЛЕНО: Шпигуни з рф: Європа, домашнє насилля, корупція

Розкриваємо деталі роботи чотирьох російських агентів, котрі поширюють свою діяльність у Європі та Африці, маючи тісні зв'язки з владою росії. Аналітики Molfar проаналізували дампи електронних листів цих агентів, які були надані українськими хакерами.

Зв’язатися з нами