Схеми Миколи Поворозника: Cпільне розслідування Офісу Трансформації та агентства Molfar

Офіс Трансформації та агентство Molfar підготували спільне розслідування корупційної діяльності першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника. Микола створив фіктивну компанію на ім’я невістки, яка в 2019-2021 роках перемогла у 21 державному тендері на суму 565 млн грн. А в січні 2020 року дружина Миколи придбала Audi A7 за 870 000 гривень при доході 50 000 гривень у 2019 році, хоча сума заощаджень на банківських рахунках сім’ї Поворозника в 2019-2020 роках не змінювалась.

Деталі розслідування на Youtube-каналі Офісу Трансформації:

Документи розслідування на Telegram-каналі голови Офісу Трансформації Максима Бахматова.

Дотичні розслідування
Чи можна купити Starlink в рф? Спілкуємося з продавцями у росії
Чи можна купити Starlink в рф? Спілкуємося з продавцями у росії

У співпраці з Інститутом дослідження кібервійни, аналітики Molfar розслідували нелегальний продаж Starlink у Росії, використовуючи контакти з місцевими посередниками. Розібрались у деталях поставок та цінах.

Друзі путіна їдуть на Олімпіаду — чому російських військових пустили на міжнародні змагання?
Друзі путіна їдуть на Олімпіаду — чому російських військових пустили на міжнародні змагання?

У цій статті ми розглянемо, як такі позиції впливають на олімпійські цінності. варто переглянути критерії допуску до Ігор, зважаючи на глобальні конфлікти та моральну відповідальність атлетів.

"Комета" — російська антенна решітка, що обходить українські РЕБ і міжнародні санкції

Аналітики аґенції Molfar розкрили особи керівників російської компанії, яка спеціалізується на виробництві електроніки та мікросхем для військових цілей, включно з використанням у дронах.

Зв’язатися з нами