Перевірка людини, що погрожувала відомому українському блогеру

В останній день березня у Telegram-каналі “Бавовна” було опубліковано інформацію щодо неадекватної особи, яка погрожувала в інтернеті автору каналу та дискредитувала українську армію. Оскільки блогер має бездоганну репутацію та професійно займається збором грошей на потребу Збройних Сил України, OSINT-спільнота Molfar вирішила дослідити вказану особу. 

Molfar у соцмережах 👉 Molfar Global

Експертний висновок щодо прецеденту

Вказаною особою виявився чоловік, на ім'я Юрій Федас, що має психічні захворювання та перебуває на обліку лікаря-психіатра. Раніше він вже притягався до відповідальності в рамках досудового розслідування за агресивну поведінку, погрози знищення майна та спроби заволодіння грошима неправомірним шляхом. Дана особа становить загрозу для суспільства у зв’язку з загостренням психічної хвороби. Адекватна міра покарання у відповідь на суспільні погрози хворого – передача його до профільного закладу, де за психічним станом та публічною активністю Юрія зможе стежити кваліфікований медичний персонал. 

Результат перевірки

Федас Юрій Йосипович (09.12.1986)

Згідно з його блогом, у 2008 закінчив Київський Національний Університет імені Тараса Шевченка. Працює перекладачем польської мови та репетитором польської мови.

Негатив

06.04.2018 згідно з досудовим розслідуванням встановлено, що Федас перебуваючи в приміщенні АЗК «GLUSCO» №35, яка розташована по проспекту М.Бажана, 1-к в м. Києві, підійшов до начальника АЗК, та став вимагати 100 000 гривень, при цьому висловлював погрози, що у разі відмови або не виконання даної вимоги підпалить АЗК. Суд постановив надати примусову амбулаторну психічну допомогу. Мати звинуваченого на суді заявила, що він є психічно хворим та перебуває на обліку у лікаря-психіатра та є засновником Благодійного Фонду “Зіниця ока’ (який зареєстрований по адресі Київ, вулиця Теремківська, буд. 14, кв. 36, по цій же адресі зареєстровано ФОП Федас Юрій Йосипович, який надає послуги з письмового перекладу).

Контакти

TW, VK, Inst, [email protected], [email protected], [email protected] +38063646898, +380975067223 (Імовірно в роумінгу), +380660323147, +491603239447 (Німеччина), блог, сайт з перекладу, Skype1: yuriy.fedas99, Skype2: live:de741bddab64b85b.

Додаткова інформація

Підписаний в контактах як: “Юра25Федас М25 Кис Массовка, Юрий Цыпа Юрий Федас, Юрий Федас Енергомеханика, Юрій Пумафол, Офис Юра, Юра К Диме 2 Тел Федас 4 Чехла, Здол 13 Кв. 140 Сусіди Зверху 1, Юрий Хочет К Нам На Курсы, Юрий Откл Фб На Сейл Пол, Фоп Федас Юрий Йосипович Еквайринг, Юра Переводчик Спаситель От Фейка, Пидор Какой-То Сосед С Баклажкой, Юрий Бюро Переводов Фоп Партнеры, 05.12 У Юра 2Т2Н2П4Ч 20$, 450+ Км По 14 Грн, Перевізник Іра Польша України, Хочет Соседом Быть Юрий, Юра Федас Киів Евролайф, Федас Юра Пом Соболева, Федас Юрій Яцика Друг, Юра ( По Заправці), Юра От Луча Офис, Купил Смарт Лу 22, Остин Пауэрс, Остин Пауэс.

Відомі паролі: “siemienowicz”; “fedasjurek”.

✉️ Для зв’язку з командою та отримання коментаря заповніть форму нижче, або надішліть свій запит на адресу: [email protected]

 

#Деанон #Внутрішні вороги #Україна
Зв’язатися з нами