Зрадники Херсонщини

Реєстр зрадників, колаборантів, пособників терористів, представників терористів та просто людей, що співпрацюють з агресором — на території Херсонської області. Реєстр зрадників Херсонщини створено зусиллями OSINT-аґенції Molfar: по кожній представлений особі у нас є докази провадження діяльності на користь окупаційних сил терористичного режиму російської федерації. На цій сторінці представлені виключно дані, зібрані та перевірені фахівцями Molfar.

Як і у випадку зі зрадниками Запоріжжя, у Херсонській області відбулось силове захоплення влади за участі російських військ, російських агентів, колаборантів та зрадників Херсонщини з-поміж місцевих жителів. 

Нерідко власне місто та країну зраджували люди, які довгий час мали антиукраїнські погляди та бажання відновити радянський союз з усіма його територіями у повному розмірі. Натомість ідейні зрадники Херсонщини складали лише частину з усіх колаборантів. Переважна більшість злочинців це люди, завербовані російськими агентами для виконання завдань окупаційних структур. Мережа проросійських агентів існувала в Україні ще до вторгнення, але не скоювала злочинів відкрито допоки російські війська не окупували міські адміністрації.

Фахівці OSINT-аґенції Molfar наголошують: незалежно від причин, зрадники Херсонщини вчинили злочини проти української державності та українського народу. Кожна з перелічених осіб має бути знайдена, її участь у злочинах має бути розслідувана державними структурами. Ми наполягаємо на покаранні й притягнені до відповідальності зрадників Херсонщини згідно з законами України.  
Для отримання додаткової інформації чи коментаря по будь-якій особі зі списку, надішліть нам запит на адресу: [email protected]

Реєстр зрадників Херсонщини

Місто
Діяльність
Загальна інформація
Посада
Опис
Каланчак
Адміністрація
Голова “адміністрації Каланчацького району”
Військовий пенсіонер ЗС РФ, в серпні 2022 виступав в Скадовську на організованому окупаційною владою форумі “Мы вместе с россией”.

Водка Олег Олексійович

18.01.1975 Докази
Каланчак
Адміністрація
Голова окупаційної адміністрації смт Каланчак
Працював у Каланчацькій філії ВАТ з газозабезпечення та газифікації "Херсонгаз". На сайті Каланчацької територіальної громади значиться як перший заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів. Під постом Водки у FB у травні 2022 Олександр Жук залишив коментар, що Водка має “друзей из раши”. У червні 2022 у своєму FB розмістив пост російською мовою, до цього всі пости були українською.

Медведкін Петро Петрович

21.03.1969 Докази
Каланчак
Колаборант
Брав участь у форумі на підтримку “русского Херсона” в Каланчаці. Згідно з інсайдом, працював трактористом у місцевому комунальному підприємстві “Джерело”.

Медведкін Петро Петрович

13.10.1996 Докази
Каланчак
Колаборант
Брав участь у форумі на підтримку “русского Херсона” в місті Каланчак. Ймовірно, фігурував у кримінальній справі про незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту.

Іванечко Людмила Миколаївна

20.04.1970 Докази
Каланчак
Колаборант
Директор та вчитель української мови та літератури Мирненського закладу повної загальної середньої освіти Мирненської селищної ради, колишній член виконкому Мирненської селищної ради. Підписана на FB Сальдо.

Буй Світлана Владиславівна

24.07.1973 Докази
Каланчак
Колаборант
Генічеськ
Адміністрація
Колишній голова “ВЦА” району, колишній в.о. "голови" Генічеська
Депутат райради від ОПЗЖ.

Казнавецький Богдан Володимирович

29.11.1983 Докази
Генічеськ
Адміністрація
Перший заступник “голови адміністрації” Генічеської територіальної громади
Директор дитячо-юнацької бібліотеки Генічеської міськради, депутат та голова постійної комісії з гуманітарних питань міськради Генічеська від ОПЗЖ.
Генічеськ
Адміністрація
Голова “ВЦА” району
Депутат міськради Генічеська від ЄС. Займається формуванням “виборчих комісій” та підготовкою “референдуму”.

Разумний Віктор Петрович

25.05.1980 Докази
Генічеськ
Адміністрація
“Голова адміністрації” Генічеської територіальної громади
Депутат міськради Генічеська, керівник фракції ОПЗЖ. Родом з РФ.
Генічеськ
Адміністрація
Заступник “голови адміністрації” Генічеської територіальної громади з питань комунікації зі старостами
Був заступником мера Генічеська з питань ЖКГ, у 2020 балотувався до міськради Генічеська від партії “За майбутнє”.
Генічеський район
Поліція
“Начальник Генічеського райвідділу ГУ МВС в Херсонській області”
Раніше працював в Генічеському відділенні поліції начальником сектору запобігання корупції.

Овсянников Микола Георгійович

02.06.1977 Докази
Генічеський район
Поліція
Заступник “начальника Генічеського райвідділу ГУ МВС в Херсонській області”
Генічеський район
Поліція
Начальник "відділу кримінального розшуку Генічеського райвідділу ГУ МВС в Херсонській області”
На жовтень 2021 працював старшим інспектором ювенальної превенції Генічеського райвідділу поліції, входив до складу комісії із захисту прав дитини Генічеської РДА. З вересня 2022 є підозрюваним у справі про держзраду.
Генічеськ
Поліція
Колишній начальник "Генічеського відділення поліції", керівник загону "самооборони" окупаційної адміністрації
Директор та власник охоронної фірми “Білий Барс Юг”, у 2020 балотувався на посаду мера Генічеська. Після окупації міста РФ встановлював в Генічеську пам'ятник Леніну. З червня 2022 є підозрюваним у справі про колабораційну діяльність
Счастливцево
Поліція
Дільничний
Працював молодшим інспектором прикордонної служби 1 категорії відділу прикордонної служби "Генічеськ". У фейковому профілі VK вказував як локацію Санкт-Петербург, у профілі на Мой Мир – Москву, був зареєстрований у Криму. У січні 2016 притягнутий до адміністративної відповідальності за дрібне хуліганство.
Новоолексіївка
Колаборант
"Голова" окупаційної адміністрації Новоолексіївки
На схемі Алієв зазначений як Голова регіонального Меджлісу кримськотатарського народу у Херсонській області, однак він обіймав цю посаду у 2005-2014. На момент призначення на посаду в окупаційній адміністрації був членом Меджлісу, однак згодом відсторонений. На схемі Алієв зазначений як депутат міської ради від ПП "Батьківщина", від якої дійсно балотувався до міськради Генічеська у 2020, однак не був обраний.
Генічеський район
Колаборант
Депутат Генічеської міської ради від ПП "Європейська солідарність", директор та співвласник ТОВ "Еколог". Раніше працював помічником адвоката. Після окупації району військами РФ отримав посаду директора пансіонатів "Сокіл", "Прибій" та "Запоріжжя", на території яких розміщені російські військові.

Зиков Максим Олександрович

17.06.1983 Докази
Генічеськ
Колаборант
Згідно з даними TG-каналу Осведомленный Геническ, у серпні призначений "керівником" генічеського КП "Стадіон Будівельник". У 2015-2020 був депутатом Генічеської міської ради.
Генічеський район
Колаборант
"Начальник пенсійного фонду"
Згідно з новиною за липень 2022, призначена окупантами на посаду "начальника пенсійного фонду Генічеського району”. При цьому місцеві TG-канали відзначали, що на фото насправді зображена Олена Терських.
Генічеськ
Колаборант
В.о. "начальника податкової служби"
Згідно з новиною за липень 2022, призначена окупантами в.о. "начальника податкової служби" Генічеська. На січень 2022 працювала у Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
Генічеський район
Колаборант
Керівник "громадської ради" району
Депутат Генічеської міськради, з 2010 до 2020 був сільським головою Стрілкового, в 2010 обраний від КПУ. Уродженець РФ. У серпні 2022 призначений керівником "громадської ради" Генічеського району від окупаційної влади. Брав участь у форумі "за Росію" в Генічеську.
Дивненський старостинський округ
Колаборант
Староста
Староста Дивненського округу, до 2020 був сільським головою Дивного. Вимагає від людей оформлювати російські паспорти, віддавати загарбникам своє майно і погрожує депортацією вчителям, які відмовляються переходити на російські "навчальні програми".
Каховка
Адміністрація
“Голова адміністрації” Каховської територіальної громади
Раніше був депутатом Каховської міськради від Партії Регіонів, Херсонської облради від Опозиційного блоку, у 2019 балотувався до ВР від ОПЗЖ. У своєму FB розмістив пост із прапором РФ. Ймовірно, вказаний на схемі телефон +79900131684 може належати іншій особі: у квітні 2022 на avito.ru було розміщене оголошення про продаж ПК в Краснодарі, як контактний в ньому був вказаний цей номер, власник був підписаний як Artur.
Каховка
Поліція
"Керівник" поліції Каховки
Раніше був депутатом Каховської райради від ПР. На схемі вказана невірна дата народження, дата згідно з ІПН – 03.06.1977, ця ж дата вказана у базі Миротворця
Каховка
Поліція
Заступник "керівника" поліції Каховки
Раніше працював помічником чергового в Каховському відділку поліції та поліціянтом відділу конвойної служби ІТТ №2. У фейковому акаунті VK вказував як локацію Москву. З травня 2022 є підозрюваним у справі про колабораційну діяльність.
Каховка
Колаборант
Керівник відділу рекрутингу в SmartHunt Consulting, у відгуках на DOU його також називають співзасновником компанії. Раніше також працював Recruitment Consultant в Ciklum. Згідно зі схемою, працює у "відділі фінансів" окупаційної адміністрації, в телефонних книгах також підписаний як "Бородулин Владимир Фин Контрол" та "Вова Вга Каховка". Брав участь у проросійських мітингах у Каховці, на FB з серпня 2022 встановив фонове зображення з назвою міста Каховка, розфарбованою в кольори російського прапора.

Забара Василь Павлович

08.02.1947 Докази
Роздольне
Колаборант
"Голова сільради"
В серпні призначений окупантами "головою сільради Роздольного". Колишній парторг КПРС, у 2020 балотувався до Каховської міськради від "Союзу лівих сил", але отримав лише три голоси.

Манюра (Дроздова) Вікторія Іванівна

23.03.1981 Докази
Роздольне
Колаборант
"Заступник голови сільради"
В серпні призначена окупантами "заступницею голови сільради Роздольного", також називала себе "секретарем голови та сільської ради". На 2021 працювала в Каховській центральній міській лікарні. До 2020 була зареєстрована як ФОП із роздрібної торгівлі м'ясом і м'ясними продуктами в спеціалізованих магазинах. На схемі помилково вказане дівоче прізвище, справжнє прізвище – Друзь.
Каховка
Колаборант
Самопроголошена "директорка" ЗОШ №5 в Каховці, раніше працювала там вчителькою англійської мови. В травні 2022 проходила у Криму "курси перепідготовки" для викладачів з окупованих територій.

Харченко Наталія Іванівна

1977 Докази
Нова Каховка
Колаборант
Директорка ясел-садка комбінованого типу №11 "Золотий ключик". За даними TG-каналу Зрадники НК, Каховка, Берислав, – Харченко "активно підтримує руський мір, говорить що Херсонщина "ісконно руськіє території", називає окупантів "хорошие ребята". У 2017 на OK ставила лайк допису з георгієвською стрічкою. Того ж року поставила лайк посту із закликом поставити свічку пам'яті "загиблим дітям Донбасу" від користувачки Венери Кравченко з окупованої Горлівки. На схемі невірно вказаний рік народження – 1977, справжня дата народження Харченко – 22.06.1960.
Нова Каховка
Колаборант
Роздавала "гуманітарну допомогу" від РФ починаючи з березня. У липні давала коментар російським пропагандистам як "начальник центру гуманітарної допомоги" Нової Каховки. На FB встановила аватар з літерою Z.
Каховський район
Колаборант
Прессекретар Каховської ВЦА
Прессекретар Каховської "військово-цивільної адміністрації". Директор Музею історії міста Нова Каховка, колишній радянський військовослужбовець, керівник газети "Новокаховський вісник" та редактор газети "Нова Каховка". З 2010 до 2015 був депутатом Новокаховської міської ради від ПР, у 2015 балотувався до Херсонської облради від Опозиційного блоку.
Нова Каховка
Колаборант
Директор ясел-садка №6 "Теремок", призначена окупантами "керівником" Ліцею №1, записана як "Ліля Володимирівна Директор 1 Ліц. Таврійськ" у телефонній книзі. У липні 2022 займалася набором вчителів для роботи за російськими програмами. Ймовірно, на схемі вказана неактуальна "посада" Грішагіної – "співробітник відділу освіти окупаційної адміністрації", оскільки у статті за вересень 2022 вона названа призначеним окупантами "керівником" Ліцею №1.
Каховський район
Колаборант
Голова Каховської районної територіальної виборчої комісії Херсонської області, подана від ОПЗЖ. У липні 2020 в Херсоні взяла участь у форумі "Мы вместе с Россией". Зазначена на схемі як "Голова виборчої комісії з псевдореферендуму".
Чаплинка
Колаборант
Адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг" апарату Чаплинської селищної ради. Працівниця "пункту видачі" паспортів РФ, в іншому джерелі вказана також як керівниця "пункту приймання документів на оформлення російського паспорта".
Чаплинка
Колаборант
Вчителька фізичного виховання Херсонської академії неперервної освіти, директорка ОСББ, депутатка Чаплинської селищної ради. На попередніх виборах балотувалася до тієї ж ради від УКРОПу. Згідно з даними TG-каналу Зрадники СМТ Чаплинки, активно співпрацює з окупантами, пропагує "руський мір", схиляє мешканців до співпраці, на 9 травня брала участь в організованому окупантами концерті. Призначена окупантами директоркою Чаплинської школи №1.
Чаплинка
Колаборант
Вказане неповне прізвище, повне ПІБ – Міщенко-Домбровська (Петрук) Елеонора Михайлівна. Директорка Чаплинського селищного будинку творчості дітей та юнацтва, депутатка Чаплинської селищної ради. Згідно з даними TG-каналу Зрадники СМТ Чаплинки, активно співпрацює з окупантами, працює у "пункті видачі" паспортів РФ. Згідно з інформацією зі схеми, є "заступницею начальника паспортного столу".

Забавська Олена Юріївна

08.12.1975 Докази
Скадовськ
Колаборант
У серпні 2022 брала участь у форумі "Мы вместе с Россией", за даними TG-каналу Зрадники Скадовщини, працює в окупаційній "військово-цивільній адміністрації" міста. Раніше працювала в маркетинговій компанії Nielsen Ukraine, а також, ймовірно, в управлінні статистики.
Скадовськ
Колаборант
Продавець на ринку в Скадовську, комуністка, у VK підписана на проросійські групи. Разом з чоловіком фігурували у справі про керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції. Згідно з даними TG-каналу База зрадників по Херсону, є членом незаконної "Громадської ради" Скадовська, 9 травня брала учать у параді окупантів.
Скадовськ
Колаборант
Ймовірно, на схемі вказана неактуальна посада: згідно з даними TG-каналу Зрадники Херсонщини, на вересень 2022 Скомська є першою заступницею "голови військово-цивільної адміністрації" Скадовська. TG-канал окупаційної влади Городской совет г. Скадовска також у вересні називав її заступницею "голови". Зареєстрована як ФОП, торгувала спідньою білизною через магазин Комод. У липні 2022 видавала мешканцям міста "допомогу" від РФ, на серпень увійшла до складу незаконної "Громадської ради" Скадовська, на вересень стала першою заступницею "голови військово-цивільної адміністрації" міста. Брала участь у параді окупантів 9 травня.
Скадовськ
Колаборант
Майстер манікюру, зареєстрована як ФОП з надання послуг перукарнями та салонами краси. В травні 2022 проходила у Криму "курси перепідготовки" для викладачів з окупованих територій. У серпні призначена окупантами "директором" Скадовської школи №1.
Берислав
Поліція
Голова "райвідділу поліції"
Повідомляється, що до окупації був заступником військового комісаріату, займався набором територіальної оборони, здав Бериславський партизанський загін на початку його формування.

Осадча Анжеліка Валентинівна

26.05.1985 Докази
Берислав
Поліція
Заступник начальника Бериславського РВ
Згідно з базою Миротворця громадянська дружина Колба Сергія, начальника поліції Берислава.

Нехорошко Олександр Васильович

17.03.1985 Докази
Берислав
Поліція
Дільничий в с.Шляхове
На Миротворці вказано, що він – розкрадач військових могил та пацієнт психіатричної лікарні.
Берислав
Колаборант
Староста с. Червоний Маяк, с. Монастирське, с. Крупиця
Під постом Глухової у FB у березні 2022 її називають колаборанткою.

Білуха Поліна Геннадіївна

29.10.1993 Докази
Берислав
Колаборант
Робітник адміністрації Бериславу
Берислав
Колаборант
Голова селищної ради в с. Раківка.
В OK у травні 2022 розміщує георгіївську символіку, під постом Зміївському залишили пост із погрозами. Повідомлялося, що використовуючи отриманий квадрокоптер від окупаційної влади, здійснював розвідку скупчення особового складу та розташування техніки ЗСУ. У серпні 2022 року поїхав до Феодосії, є в базі Миротворця.
Берислав
Колаборант
Керівник інституту зрошуваного землеробства
Повідомляється, що займається поширенням гуманітарної допомоги. Пересувається автомобілями: Range Rover ВТ8888ВІ Volvo ВТ0099АА Ford Kuga АІ9410ЕТ Ексголова Бериславської райради.
Берислав
Колаборант
Староста с.Високе

Бабіч Ольга Василівна

26.04.1978 Докази
Берислав
Колаборант
Староста с. Шляхове
Берислав
Колаборант
Директор Бериславського медичного коледжу
Батько Іллі звинувачується у колабораціонізмі.

Крупіна (Рудік) Вікторія Миколаївна

1966 Докази
Берислав
Колаборант
Керівник окупаційного відділу культури Бериславщини

Суржик Тетяна Олександрівна

12.10.1993 Докази
Берислав
Колаборант
"Голова" Милівської ОТГ
Директор Милівської ЗОШ.
Берислав
Колаборант
Старший викладач в Бериславському фаховому педагогічному коледжі ХДУ
Берислав
Колаборант
Головний лікар Бериславської центральної районної лікарні

Козленкова Ирина Ярославовна

27.01.1971 Докази
Білозерка
Адміністрація
"Голова" Білозерського району
Білозерка
Адміністрація
Заступник "Голови" Білозерського району
У соцмережах підписаний на проросійські групи.
Білозерка
Колаборант
"Голова" Токарівської сільської ради
Повідомляється, що є головою с. Іванівка та с. Новотягинка.

Смолюк Марина Сергіївна

15.03.1981 Докази
Білозерка
Колаборант
Заступник "Голови" Токарівської сільської ради
Дочка та заступник Шарварлі Лідії Миколаївни.

Лебідь Анатолій Вікторович

02.11.1964 Докази
Білозерка
Колаборант
Голова Музиківської "ВЦА"
Білозерка
Колаборант
В.о. начальника Управління освіти Білозерського району
З 2016 по 2021 був заступником начальника Управління освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради.

Загоруйко Ольга Миколаївна

07.02.1986 Докази
Білозерка
Колаборант
Голова с. Микільське
Займається гуманітарною допомогою. Повідомляє, що вдова з трьома дітьми. У вересні 2022 Стремоусов представив Загоруйко головою с. Микільське.

Горохов Юрій Іванович

24.12.1966 Докази
Білозерка
Колаборант
Голова "Асоціації роботодавців та підприємців" Білозерського району
Білозерка
Колаборант
Начальник управління праці та соціального захисту населення у Херсонському районі
Білозерка
Колаборант
Голова Станіславської територіальної громади

Вознюк Оксана Вячеславівна

02.07.1974 Докази
Білозерка
Колаборант

Журавко Георгій Володимирович

05.04.1959 Докази
Олешки
Адміністрація
Голова "адміністрації" Олешків

Сирота Віктор Миколайович

24.11.1968 Докази
Олешки
Адміністрація
Заступник голови "адміністрації" Олешків

Шарий Сергій Миколайович

11.11.1978 Докази
Олешки
Поліція
"Начальник" дільничих окупаційної поліції Олешків

Дудченко Костянтин Леонідович

05.11.1983 Докази
Олешки
Поліція
Співробітник окупаційної поліції Олешків

Дудок Виктор Михайлович

06.09.1975 Докази
Олешки
Поліція
Начальник паспортного столу

Філіпов Едуард Юрійович

16.05.1990 Докази
Олешки
Поліція
Заступник начальника дільничних офіцерів у Олешківському відділі поліції від окупаційної влади
Олешки
Поліція
Голова Брилівки
Олешки
Поліція

Федюшкін Валентин Станіславович

Докази
Олешки
Поліція

Щербина Ірина Володимирівна

18.08.1970 Докази
Олешки
Колаборант
Завідувач відділення Комунального закладу "Територіальний центр соціального обслуговування" Олешківської міської ради

Насон Олександр Леонідович

09.04.1980 Докази
Олешки
Колаборант
Повідомляється, що був охоронцем вбитого Журавка Олексія. Повідомлялось, що охоронець Журавка теж загинув, прізвище охоронця не вказувалось. У соцмережах підписаний як Меркулов, в контактах підписаний як Насон Журавко. У своєму VK викладає фото з Криму, Донецьку та рф від 2022, розміщує проросійські та антиукраїнські пости.

Троїцька Вікторія Валеріївна

19.01.1985 Докази
Олешки
Колаборант
Голова селищної ради с. Козачі Лагері

Снігур Наталія Іванівна

19.10.1980 Докази
Олешки
Колаборант
Директор Тарасівського ЗПЗСО Олешківського району
Можливе прізвище – Носкова.
Херсон
Адміністрація
Заступник "Голови" ВЦА
Заступник Сальдо, голови ВЦА окупаційної влади. Також повідомляється, що є самопроголошеним головою Херсонської митниці.
Херсон
Адміністрація
Заступник "Голови" ВЦА
Заступник голови ВЦА. Контролює "Фонд майна Херсонської області", який реєструє власність за російськими стандартами.
Херсон
Адміністрація
Заступник "Голови" ВЦА
Заступник голови ВЦА. У червні 2022 року Євросоюз, а у вересні 2022 року США ввели санкції проти Черевка.
Херсон
Адміністрація
Голова Уряду Херсонської області
Громадянин росії, віцепрем'єр калінінградської області. Заміщав Сальдо до 19 вересня 2022 року, поки той був на лікуванні. Є у базі Миротворця, співробітник фсб.
Херсон
Адміністрація
Заступник Сальдо, голови ВЦА окупаційної влади. Також повідомляється, що є самопроголошеним головою Херсонської митниці.
Заступник "Голови" ВЦА.
Херсон
Адміністрація
Міністр освіти та науки уряду Херсонської області.
Колишній заступник голови адміністрації міського округу Кашира московської області. Займався адаптацією освітньої системи Севастополя під російські норми.
Херсон
Адміністрація
Заступник голови уряду та міністр промисловості
Очолював Департамент металургії та матеріалів міністерства промисловості та торгівлі росії.
Херсон
Адміністрація
Міністр фінансів
У 2014-2015 був заступником начальника управління Казначейської служби Криму. З 2015 по 2022 працював завідувачем бухгалтерського обліку, а потім – начальником управління обліку та звітності Міністерства фінансів Криму.
Херсон
Адміністрація
Заступник голови ВЦА по ЗМІ. Керівник та головний редактор видання "Наддніпрянка" м.Херсон окупаційної влади РФ
Член Національної спілки журналістів.
Херсон
Адміністрація
Заступник голови з питань капітального будівництва, ЖКГ, транспорту та природних ресурсів ВЦА окупаційної влади рф в м.Херсоні
У схемі вказана посада – Заступник голови військово-цивільної адміністрації окупаційної влади рф в м. Херсоні. Ймовірно, громадянин рф.
Херсон
Адміністрація
Радник "Голови" ВЦА Херсонської області
Громадянин рф. Ексміністр охорони здоров’я Республіки Тива.
Херсон
Адміністрація
Перший заступник голови ВЦА з безпеки
Громадянин рф, співробітник фсб. Колишній перший заступник начальника ФДКУ “Центр із проведення рятувальних операцій особливого ризику “Лідер”. Ліквідований в ніч на 30 вересня 2022.
Херсон
Адміністрація
Перший заступник голови ВЦА з безпеки
Колишній т.з. "міністр закордонних справ" т.з. ДНР. У вересні 2022 року СБУ повідомила Губарєвій про підозру у колабораційній діяльності.
Херсон
Адміністрація
Комендант окупаційної військової комендатури Херсонської області
Полковник, колишній командир бригади РХБЗ з Приморського краю, громадянин рф.

Кобець Олександр Юрійович

27.09.1959 Докази
Херсон
Адміністрація
Голова "адміністрації" окупованого Херсона
Херсон
Адміністрація
Заступник Голови "адміністрації" з питань діяльності виконавчих органів ради
Заступник мера з питань діяльності виконавчих органів ради. Повідомлялося, що займається підготовкою референдуму.
Херсон
Адміністрація
Заступник Голови "адміністрації" окупованого Херсона
Повідомляється, що взяв псевдонім – Ушинський Семен Анатолійович.

Семенчев Ігор Григорович

02.09.1958 Докази
Херсон
Адміністрація
Заступник Голови "адміністрації" окупованого Херсона
Батько Семенчева Ігоря Ігоровича.
Херсон
Поліція
Начальник "управління МВС" по Херсонській області
У червні 2014 року СБУ оголосила в розшук.

Бобришев Володимир Михайлович

16.01.1966 Докази
Херсон
Поліція
Начальника "відділу кадрів МВС" окупованої Херсонської області

Савіна (Крук) Наталія Володимирівна

28.10.1992 Докази
Херсон
Поліція
Заступник начальника управління кадрового забезпечення – начальника відділу кадрів
Херсон
Поліція
Начальник "управління карного розшуку" по окупованій Херсонській області
У липні СБУ оголосила Трубаєву підозру у колабораціонізмі.
Херсон
Поліція
Заступник начальника карного розшуку – начальника відділу розкриття злочинів проти особи окупаційної влади у Херсонській області
У вересні 2022 року повідомляється, що 31 серпня 2022 року Малиновський подав рапорт про відмову з посади у “зв'язку з загостренням ситуації в Херсонській області”.

Образцов Ілля Юрійович

11.05.1991 Докази
Херсон
Поліція
Начальник ДІБДР окупованої Херсонської області

Цимбаревич Олег Миколайович позивний "Капсул"

13.01.1971 Докази
Херсон
Поліція
Заступник начальника Суворовського "відділу поліції громадської безпеки" окупаційної влади Херсона
Пенсіонер УМВС.
Херсон
Поліція
Начальник Суворовського "відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків"
У липні 2022 року СБУ оголосила підозру у державній зраді.

Шершень Максим Вікторович

14.10.1986 Докази
Херсон
Поліція
Начальник Суворовського"відділу дільничних інспекторів поліції"

Одинець Сергій Сергійович

30.09.1989 Докази
Херсон
Поліція
Заступник начальника Суворовського "відділу дільничних інспекторів поліції"
Херсон
Поліція
Начальник "відділу боротьби з організованою злочинністю" в окупованій Херсонській області
Херсон
Поліція
Начальник "відділу розкриття майнових злочинів"

Недоступ Володимир Станіславович

17.05.1998 Докази
Херсон
Поліція
Співробітник поліції
Повідомляється, що працює у поліції окупованої Херсонської області. Немає в базі Миротворця.

Соболев Євген Олександрович

25.07.1985 Докази
Херсон
Пенітенціарна служба
Начальник "ФСВП"
У червні 2022 року внаслідок замаху отримав травму ніг.
Херсон
Поліція
Заступник начальника слідчого управління – начальник слідчого відділу Суворовського міськвідділу поліції
Херсон
Поліція
Начальник Центру громадських зв'язків
Горєлов працював у карному розшуку, після виходу на пенсію став журналістом. Працював у проросійському виданні FromUA та газеті 2000.

Ковбаса (Сабакар) Ірина Анатоліївна

21.03.1992 Докази
Херсон
Поліція
Старший судовий експерт почеркознавчих експертиз криміналістичного відділу
У вересні 2022 СБУ повідомила про підозру в колабораціонізмі Ковбасі.
Херсон
Поліція
Працівник поліції окупаційної влади Херсону
Херсон
Поліція
Працівник поліції окупаційної влади в м. Херсоні
Повідомляється, що працював у Генічеському районному управлінні поліції.
Херсон
Поліція
Старший оперуповноважений відділу розкриття злочинів проти особи

Оскаленко Денис Павлович

1981 Докази
Херсон
Поліція
Завідувач Сектору товарознавчої та гемологічної експертизи т.з. "Експертного криміналістичного центру"
У вересні 2022 СБУ повідомила про підозру в колабораціонізмі Оскаленку.

Базалій Андрій Вікторович

01.03.1988 Докази
Херсон
Поліція
Начальник лабораторії наркотичних засобів та психотропних речовин, лікарських засобів та отруйних речовин, вибухових речовин та продуктів пострілу
У вересні 2022 СБУ повідомила про підозру в колабораціонізмі Базалію.

Яременко Артур Олександрович

05.07.1975 Докази
Херсон
Поліція
Заступник начальника тренінгового центру
Херсон
Поліція
Заступник начальника відділу професійної підготовки управління кадрового забезпечення
Херсон
Поліція
Інспектор "ГИБДД"
Обіймав посаду лейтенанта патрульної поліції Херсонської області. У TikTok виклав відео з портретом путіна.
Херсон
Поліція
Заступник начальника Суворовського міськвідділу дільничних інспекторів поліції

Білоконь Любов Федорівна

19.05.1960 Докази
Херсон
Поліція
Працівник "ФЭО ГУМВД"
Пенсіонер органів МВС України.

Камянський Роман Миколайович

13.11.1983 Докази
Херсон
Поліція
Співробітник окупаційної поліції підрозділу "Беркут" (Росгвардії) м. Херсон
Херсон
Поліція
Командир батальйону "Беркут"

Білоножка Володимир Ілліч

29.12.1980 Докази
Херсон
Поліція
Працівник поліції окупаційної влади м.Херсон
У своєму ОК розміщує символіку рф. Повідомляється, що є співробітником Росгвардії.

Виноградов Олександр Анатолійович

Докази
Херсон
Поліція
Працівник російського "Беркуту"
Раніше працював в українському "Беркуті".
Херсон
Поліція
Працівник поліції окупаційної влади м.Херсон
Громадянин та солдат армії рф.

Скоробогатий Олександр Станіславович

14.11.1983 Докази
Херсон
Поліція
Працівник поліції окупаційної влади м.Херсон
Херсон
Поліція
Колишній охоронець Журавка. Працівник "ОМОН”
Повідомлялось, що охоронець Журавка загинув, прізвище охоронця не вказувалось.
Херсон
Поліція
Один із керівників агрофірми "Білозерський"
У схемі вказаний співробітником поліції, у серпні повідомлялося, що працює у відділі боротьби з організованою злочинністю в окупованій Херсонській області, у вересні 2022 – що призначений одним із керівників агрофірми "Білозерський".

Тропіна (Симонова, Палій) Ганна Сергіївна

26.07.1986 Докази
Херсон
Поліція
Начальник відділу кадрів обласної служби "ФСИН"
Вказується, що до війни працювала начальником відділу кадрів в Дар'ївській виправній колонії.
Херсон
Пенітенціарна служба
Начальник Голопристанської виправної колонії №7
Дружина Сороки, Сорока Оксана, на серпень 2022 року керує Новою Збур'ївкою.

Корнев Анатолий Александрович

03.05.1974 Докази
Херсон
УПЦ московського патріархату
Настоятель храму на честь святого праведного Іоанна Кронштадтського
Настоятель храму на честь святого праведного Іоанна Кронштадтського. Агітує за рф. Повідомлялося, що співпрацює з окупантами з березня 2022 року.
Херсон
УПЦ московського патріархату
Настоятель храму прп. Серафима Саровського Херсонської єпархії УПЦ мП
Учасник форуму “Ми разом із росією”.

Шкіль Михайло Геннадійович

1999 Докази
Херсон
УПЦ московського патріархату
Ієрей
Син Шкіля Геннадія, публікує пости у своїх соцмережах на підтримку батька. У травні розміщує пост із продажем російських ліків у храмі. Повідомляється, що співпрацює з окупаційною владою.

Шешлаков Юрій Вікторович (Отець Георгій)

08.07.1967 Докази
Херсон
УПЦ московського патріархату
Агітує за рф.

Бжезицький Ігор Володимирович

Докази
Херсон
УПЦ московського патріархату
Керівник єпархіального відділу з питань сім’ї Новокаховської єпархії УПЦ мП

Коваль Петро Михайлович

Докази