Дмитро Рогозін: політичний провокатор — космічний невдаха. Деанон від Molfar

05/07/2024

 

У листопаді 2022 року Дмитро Рогозін створив “Царських Вовків”. Ця військова група надає військово-технічну підтримку незаконним збройним формуванням у так званих “л/днр”. Раніше Рогозін — голова “Роскосмосу”, а тепер — сенатор від окупованої частини Запорізької області. Він одна з ключових фігур російської політики, і його навіть називали одним з відповідальних за порушення українського суверенітету в 2014 році. З ним повʼязані численні корупційні скандали та невдачі російської космічної програми. Та при цьому Рогозін ще й сперечався з Ілоном Маском.

Аналітики Molfar підготували деанон на цього російського діяча, його родини та усіх повʼязаних із ним осіб.

Чим займається Дмитро Рогозін зараз?

Дмитро Рогозін нині обіймає посаду "сенатора від Запорізької області" в парламенті РФ. Це стало можливим після фейкових виборів на тимчасово окупованих територіях України. Рогозін активно коментує ситуацію на фронті.

Він засновник та голова (1,2) військової групи “Царські вовки” (рос. — ““Царские волки”). Вказав (1/a>,2), що група навчає та надає військово-технічну підтримку формуванням невизнаних “лднр”. Також група діє як “добровольчий підрозділ”. Сам Рогозін каже, що до складу входять військові радники, спеціалісти з військово-технічних питань.

Репост у телеграмі “Царские волки”. Випробування РЕБ. Джерело: Telegram (1,2)

У телеграм-каналі “Царские волки” роблять публікації на тему використання FPV дронів (1,2), переклад військової літератури ССО України (12), відео з бойового навчального центру БПЛА (12). 

Інша публікація, де Рогозін як сенатор від окупованих частин Запорізької області нагородив російських окупантів. Джерело: Telegram “Царские волки” (12)

Важливо відзначити, що Росія окупувала лише південну частину Запорізької області. Більшу частину регіону, зокрема й обласний центр, місто Запоріжжя, Москва ніколи не контролювала.

 

Виходячи з публікацій, Рогозін активно їздить фронтом. У нього в telegram є публікації про підрозділи БАРС-3 та БАРС-11 (1234) які, ймовірно, перебувають біля села Роботине, Запорізька область. 15 січня у групі було опубліковано пост про нагородження підрозділів БАРС. Рогозін передав їм антидронові рушниці та авто. Це було на напрямку Сватове-Кремінна. 

 

Публікація з телеграму “Царские Волки” про нагородження російських військових. Джерело: Telegram (12)
Фото командирів підрозділів БАРСу. Позивні справа наліво — Сатурн, Ямаха, Дядька. Джерело: Telegram “Царские волки и БАРСЫ” (1245);

У грудні 2022 року Рогозін був поранений (123). Це сталося тоді, коли він святкував свій день народження у ресторані окупованого росіянами Донецьку. Рогозін заявив, що його поранило "металевим уламком 3×4 мм увійшов вище правої лопатки". Але деякі видання писали, що поранення було у сідницю, стегно та у голову. 

 

Дмитро Рогозін опублікував це фото після поранення. 

“Царские волки” нині мають три напрями діяльності

 

Військово-технічний центр (ВТЦ) — розробляє, випробовує, ремонтує та перепрошиває нові зразки озброєння та безпілотники. 

 

ВТЦ створені у Москві, окупованому Донецьку та на окупованій частині Запорізької області. Радником ВТЦ є Олексій Рогозін — син Дмитра (12). У січні 2023 повідомлялось, що ВТЦ розробляє три великі дрони ударного типу та один дрон-розвідник “Матрьошка”. У серпні 2023 депутат держдуми Дмитро Кузнєцов передав (12) Рогозіну на випробування розробки “Центра оборонных инноваций”, а саме пристрій для подавлення БПЛА під назвою “Владлен Татарский” та антидронову рушницю науково-виробничого об’єднання “Кайсант”

 

Навчальні центри для операторів БПЛА — діють на тимчасово окупованих територіях та готують операторів БПЛА.

 

Добровольча ударна бригада — бойове крило "Царских волков", яке включає 4 загони резервістів БАРС. Вони випробовують нове озброєння та БПЛА. Воюють проти України на півдні. Вони активно полюють за зразками західного та українського озброєння які потім передають у Москву. Змогли захопити великі уламки британської ракети Storm Shadow (123456) та чеського безпілотника Primoco One.

 

Як бачимо “Царские волки” розгорнули активну діяльність у соцмережах. Ймовірно угруповування пов'язане (12) з компанією Globaltrans. Це найбільший оператор контейнерних перевезень у росії. Належить Костянтину Ніколаєву і саме він фінансує цих “вовків”.

 

1 листопада 2023 “Царские волки” було зареєстровано (12) як товарний знак. Власник — Автономна некомерційна організація (АНО) “Центр розвитку транспортних технологій”Голова правління — син Дмитра Рогозіна. А у грудні 2023 року ПВК “Волки” потрапили до санкційного списку ЄС (12).

 

Рогозін активно займається пропагандистською діяльністю. 27 травня 2024 року він прочитав лекцію (12) у Московському державному інституті міжнародних відносин при МЗС РФ. Тема лекції – "Основи психологічної війни в ЗМІ сторін, що протистоять під час війни". Дмитро Рогозін розповідав студентам про методи пропаганди та маніпуляції. 

 

Минуле Дмитра Рогозіна — нацистські схильності російського політика

Народився у Москві. Навчався у школі № 59 з поглибленим вивченням французької мови. Далі поступив до факультету журналістики московського державного університету. У 1985 протягом 5 місяців вивчав методи американської й кубинської пропаганди в засобах масової інформації та кіно, перебуваючи на переддипломній практиці на Кубі. 

 

З 1990 по 2014 вів активну політичну діяльність. Балотувався до держдуми РФ, але невдало. Намагався створити власну політичну партію — також безрезультатно. 

 

У телеграм-каналі “Царские волки” постили знимки, на яких Рогозін позує разом з сербськими воєнними злочинцями Радованом Караджичем та Ратко Младичем (12), котрі є міжнародно визнаними воєнними злочинцями (123). 

 

Дмитро Рогозін (праворуч) та Ратко Младич (у центрі).

За словами Дмитра Рогозіна, він брав участь добровольцем у бойових діях у невизнаній республіці Придністров'я, де познайомився з командувачем російської 14-ї гвардійської армії генералом Олександром Лебедем. У 1993 році вони створили політичний рух націоналістичного спрямування “Конгрес російських громад” (КРО), який мав представляти інтереси російських і російськомовних жителів країн “ближнього зарубіжжя”. Наприкінці 1993 року КРО брали участь у виборах до Держдуми, але програли.

Рогозін (праворуч) тримає пістолет приставлений до голови лежачого чоловіка

Це фото зроблено під час Першої чеченської війни. Дмитро Рогозін відвідував Чечню та спілкувався з високопоставленими особами республіки, зокрема — з міністром інформації Мовладі Удуговим. Той і зробив це фото Рогозіна з пістолетом у руці.

 

Голова “Роскосмосу”

У 2018 році очолив російську держкорпорацію "Роскосмос" за пропозицією Володимира Путіна. Тоді він назвав ідею освоєння космічного простору релігією Росії. З 2019 по 2020 рік, було 25 запусків ракет космічного призначення, що перевищило кількість запусків у 2018році (19 успішних пусків). 31 грудня 2020 року, Рогозін повідомив про завершення спільних проектів з ініціативи NASA. 

 

Дмитро Рогозін у “Роскосмосі”. Джерело фото: російські новини, початок 2022 року.

Рогозін зауважив, що, на його думку, космос повинен перебувати поза політикою, але насправді співпраця у цій галузі є квінтесенцією політики. Пообіцяв, що “Роскосмос” відправить космонавтів на обліт Місяця у 2028 році, а не у 2029, як планувалося раніше, за допомогою ракети Єнісей. 

 

15 липня 2022 року Рогозіна було звільнено з посади генерального директора держкорпорації “Роскосмос”.

 

Конфліктував з Ілоном Маском. 

У травні 2022 року Рогозін опублікував пост (123), в якому звинувачує Ілона Маска за передачу Starlink. Рогозін вказав: “За це доведеться відповідати по-дорослому, Ілон, як би ти дурня не вмикав“ (рос. — “А за это придется отвечать по-взрослому, Илон, как бы ты дурака не включал”). Але водночас їх публічні “стосунки” доволі неоднозначні, адже пізніше він вже захоплюється ним, бо Ілон “прекрасно понимает суть Киевской власти”, але “продолжает снабжать Киевский режим и НАТО военной связью”. 

 

Публікація з Telegram-кнаалу  Рогозіна, де він звинувачує Ілона Маска

Але Рогозін і раніше намагався спровокувати Ілона Маска на відповідь. У 2014 році він був віце-президентом РФ. Тоді були введені обмеження проти ракетно-космічної галузі Росії, через вторгнення на схід України та оккупацію Криму. На той час доставку екіпажів на МКС здійснювали за допомогою російських "союзів". Рогозін на ці санкції заявив: "вони вже дістали своїми санкціями" та "пропоную США доставляти своїх астронавтів на МКС за допомогою батутів". 

 

Пізніше Ілон Маск пригадав цей жарт. У травні 2020 року, після вдалого запуску ракетоносія, Маск сказав “батут працює”.  

Корупційні схеми та махінації

 

Дмитро Рогозін неодноразово потрапляв у скандали, пов'язані з корупцією та ухиленням від сплати податків. Один із найбільш резонансних випадків стосується придбання компанією Minimal Technology Ltd. квартири на вулиці Староволинській (Москва) у 2008 році. Її вартість становила приблизно 7,46 мільйона доларів станом на 2016 рік. 

 

Після роботи в Брюсселі Дмитро Рогозін отримав квартиру у Большому Тішинському провулку, яку приватизував у 2013 році. Ця квартира, вартістю приблизно 4,25 мільйона доларів, була обміняна у грудні 2013 року на квартиру на Староволинській, яку придбав бізнесмен Ліві Ісаєв. Вартість квартири на Староволинській була значно вищою. Якби Рогозін продав цю квартиру, йому б довелося заплатити приблизно 1,36 мільйона доларів податків. У житловому комплексі на Староволинській також живуть інші високопосадові особи росії.

 

За часів керівництва Рогозіна у “Роскосмосі” були численні аварії супутників, розгінних блоків і ракет-носіїв "Союз", "Протон" і "Зеніт". Будівництво космодрому "Восточный", яке він курував, супроводжувалось затримками зарплат. Працівники оголошували голодування. Загальна сума вкрадених коштів станом на 2018 рік — понад 10 мільярдів рублів. 

 

У 2019 році Володимир Путін заявив, що на космодромі крадуть сотнями мільйонів, проте Дмитро Пєсков захищав Рогозіна, зазначаючи, що той пропрацював у "Роскосмосі" лише рік.

Одіозні висловлювання Рогозіна

18.04.2024

 

Насміхався над прізвищем естонського Міністра оборони, посилаючись на пост Анатолія Шарія. Хєр їм. Їм хєр. Непристойне, але промовисте прізвище якогось виродка, призначеного "міністром оборони Естонії" і який погрожує нам тим, що він їсть”.

 

16.04.2024

 

 

Називав лайливими словами та погрожував президенту Франції Еммануелю Макрону, за пропозицію щодо режиму тиші на період Олімпійських Ігор у Парижі."Все ж він казковий ... Спочатку цей сучий син", "Наполеон хрінов", "Гроби отримаєш, Макроне, а не "перемир'я""

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Друзі путіна їдуть на Олімпіаду — чому російських військових пустили на міжнародні змагання?

 

05.04.2024

 

Неоднозначна позиція щодо Ілона Маска: то він захоплюється ним, бо Ілон "чудово розуміє сутність Київської влади" та “продовжує постачати Київському режиму та НАТО військовий зв'язок”

 

03.03.2024

 

Називає Німеччину “головним спонсором війни”, критикує за ймовірну допомогу у знищені Кримського мосту, називає це “фактом підготовки Німеччиною найбільшого акту диверсії проти Росії”

 

27.02.2024

 

Погрожує послу Литви у Швеції Лінасу Лінкявічюсу, через його заяву про нейтралізацію Калінінграда. Називає Лінаса арійцем, погрожує оприлюднити матеріали з його особистої справи.

 

29.12.2023

 

Називає нового президента Аргентини “пацієнтом дурки”, критикує за відмову вступити в БРІКС.

Деанон Дмитра Рогозіна. Особисті дані російського чиновника та його родини

Сергій Шойгу (ліворуч), Дмитро Медведєв (у центрі), Дмитро Рогозін. Військово-технічний форум “Армія-2015” у Росії

Особисті контакти Дмитра Рогозіна та його власність

 

Соцмережі: 

TW1TW2TGYTVK1VK2 (del), VK3 (del), OK1OK2OK3Instmirtesen.ru

 

Телефони 
+79210946804+79035907050+72427683242+74952540978

 

Електронні пошти: 

[email protected][email protected][email protected];

 

Неактивні телефони:  +79857683242+79857689012+79037720000.

 

Документи:

ІПН: 771408920056, паспорт: 4510090702, СНІЛС1: 06031447820 СНІЛС2: 06031447820.

 

Відомі адреси: 

Задекларовані доходи Дмитра Рогозіна

Декларації Дмитра Рогозіна (123) $ k:

 

 

2002

2011

2012

2013

2014

2015

2016

2017

2018

2019

2020

2021

Total

Дмитро Рогозін

10.6

130.5

136.7

268

103.6

98

133.5

418.4

423.7

708.6

1115

548

4094.7

Тетяна Рогозіна

-

3.3

82.2

127.5

93.2

119.7

65.5

63.9

49.7

46.4

37.5

112.8

801.8

Олексій Рогозін

-

119.6

106.8

84.3

42.7

40.4

65.5

69.1

346.6

129

-

-

1004

 

Майно Дмитра Рогозіна у Росії

 

Тип*

Опис

Дата

Вартість

Власник

земельна ділянка (12)

Земельна ділянка площею 2545 м2 

2019

-

Дмитро Рогозін

будинок (12)

Житловий будинок площею 782,7 м2

2018

~$3.14m (12)

Дмитро Рогозін

мотоцикл (12)

BMW R1200GS Adventure

2012

~$12.6k (12)

Дмитро Рогозін

мотоцикл (12)

Мотоцикл неуточненої моделі (ймовірно, Ducati Diavel)

-

-

Дмитро Рогозін

авто (12)

ГАЗ 21Р (ймовірно, колекційне авто)

2013

-

Дмитро Рогозін

авто (123)

Mercedes-Benz S 560 (номери: М676ЕХ799, VIN: WDD2221861A387666)

2018

~$188.4k

(12)

Дмитро Рогозін

авто (12)

Land Rover Range Rover (номер: О218АС799, VIN:SALGA3FE1HA339509)

2018

~$125.6k

(12)

Тетяна Рогозіна

квартира (12, 3)

⅖ частки квартири площею 346 м2

2013

~$2.98m (12

Тетяна Рогозіна

паркомісця (12)

⅖ частки трьох паркових місць загальною площею 51,8 м2

2013

-

Тетяна Рогозіна

Квартира (12)

Квартира площею 207,9 м2

2018

~$2.44m (12)

Олексій Рогозін

Квартира (123)

⅗ частки квартири площею 346 м2

 

~$4.47m (12)

Олексій Рогозін, Федір Рогозін і Марія Рогозіна

будинок (12)

Будинок площею 808 м2 (по сусідству з житловим будинком площею 782,7 м2, ділянки з’єднані)

2015

~$2.35m (12)

Геннадій Сєрєбряков (тесть)

  

Total

~$15m

 

*- частина може бути проданою

 

Деанон родини

Тетяна (Серєбрякова) Рогозіна — дружина

 

Народилась 13.12.1963 рік

 

Соцмережі

FBInstVKYTTGOK

 

Телефон

+79067296605

 

Документи

ІПН: 771410139876, паспорт: 4510090703

 

Народилася (12) у Челябінську у родині полковника КДБ. Навчалась 7 років у російській школі в Нью-Йорку при ООН, під час відрядження батька до США. Одружилась з Дмитром Рогозіним у 1982 році, через рік народився син Олексій. Під час перебування Дмитра Рогозіна у Брюсселі почала власною музичну кар’єру. Стала членкинею клуба “Поющие политики”. 
 

У 2003 році Тетяна була співзасновницею (12) ООО “Линда Флора” разом з Омаром Давидовичем Лолуа, більш відомим як “вор в законе” Омік Сухумский. ІПН Тетяни збігався з ІПН Узуняна Георгія Зурабовича. 
 

У 2019 році заснувала фан-клуб “Роскосмосу”, після того, як корпорація зазнавала критики через численні невдачі. Прессекретар “Роскосмосу” заявив, що це не проєкт корпорації, а виключно ініціатива Тетяни. У 2020 році “Роскосмос” опублікував (12) на офіційному сайті пісні Тетяни та Дмитра. Станом на грудень 2023 року Тетяна працювала (12) у Фонді підтримки народних промислів, який займається розвитком та популяризацією російської культури. 
 

У грудні 2023 року вступила до Союзу письменників Росії. У цьому ж місяці відвідувала окупований росіянами Бердянськ. Станом на 2024 рік, також випустила кілька музичних альбомів, в яких брав участь і сам Дмитро. 

 

Олексій Дмитрович Рогозін — син

 

 

Народився: 21.09.1983 рік

 

Соцмережі:

 InstTGTW1TW2VK1VK2YTPinterest

 

Електронна пошта:

 [email protected][email protected][email protected]

 

Телефони:

 +74951027872+74951558478+79104336724

 

Документи

ІПН: 770301599800, СНІОР: 13772356274, паспорт: 4513099957.

 

Державний радник рф 3 класу, голова правління АНО "Центр розвитку транспортних технологій" та голова консультаційної ради АТ "Еколібрі". 
 

Народився у Москві. У 2003 році був керівником інтернет-проєктами виборчого блоку “Родіна” та партії “Родіна”. З 2005 року — заступник керівника Інформаційно-аналітичного управління партії "Родіна", член Політичної ради партії. Пізніше став членом Президії Конгресу російських громад та обирався депутатом Законодавчих Зборів Тверської області. 
 

Протягом 2016-2017 років був заступником директора Департаменту майнових відносин Міністерства оборони РФ. Олексій був членом ради директорів АТ "Воентелеком". Брав участь у ліквідації Спецбуду Росії та реформуванні військово-будівельного комплексу. Входив до складу Головного Штабу ВВПОД "Юнармія". Був головою батьківського комітету Московського Суворовського військового училища. 

 

ВВПОД — всеросійський військово-патріотичний громадський рух. "Юнармія" – це частина ВВПОД, яка зосереджується на організації молодіжних військово-патріотичних клубів. “Юнармія” проводить навчання, військові тренування, спортивні заходи та інші активності для дітей та підлітків віком від 8 до 18 років.

 

У 2017–2019 він був (12) віцепрезидентом (Об'єднаної авіабудівної корпорації) з транспортної авіації, генеральним директором Авіаційного комплексу імені С. В. Ільюшина. За керівництва Олексія 30 березня 2019 року здійснив перший політ військово-транспортний літак Іл-112, розробка якого тривала з 2003 року. 17 серпня 2021 року перший експериментальний літак розбився біля Москви, весь екіпаж загинув. Журналісти звинуватили у цьому Олексія Рогозіна, але колектив конструкторів та льотчиків-випробувачів виступив на його захист. 
 

12 вересня 2019 року стало відомо, що Рогозіна-молодшого призначено директором транспортно-пересадкового вузла і торгово-офісного комплексу "Нагатинська". З жовтня 2019 року він був радником Комітету Державної Думи з економічної політики, промисловості та інноваційного розвитку. У жовтні 2021 року стало відомо, що Олексій Рогозін став головою консультаційної ради АТ "Еколібрі" — приватного інженерно-конструкторського центру, що займається розвитком інноваційних авіаційних систем. З листопада 2022 рокукомпанія розробляє “перший у Росії електричний літак вертикального зльоту і посадки”. Станом на квітень 2023, заявлено про розробку електродвигуна Ecolibri ЕМ-01 для електричного літака, вказують (12), що існує лише макет та креслення. 
 

Олексій Рогозін є радником у військовій групі “Царские волки” (12), яку створив та очолює його батько Дмитро. Як заявляє Дмитро Рогозін, підрозділ допомагає навчати російських військових та надає науково-технічну підтримку. 
 

У своєму телеграм-каналі, Олексій публікує рекомендації з використання Starlink для російських військових (12), репостить новини про війну, розвиток українського miltech (12) та переклад на російську мову військових посібників України та США (1234).

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Чи можна купити Starlink в РФ? Спілкуємося з продавцями у Росії 
 

Олексій Рогозін нагороджений (12) такими медалями як: “За укрепление боевого содружества” від Міноборони РФ, “За усердие” від Федеральної служби з оборонних замовлень та “За особый вклад в развитие Тульской области” за розвиток підприємства “Алексинський хімічний комбінат”.

 

Цікаво, що модератор телеграм-каналу Олексія (12), ймовірно, живе в Грузії, але продовжує цікавитись ідеями “русского мира” та підтримкою армії Росії (123). 

 

Філіппова (Рогозіна) Тетяна Олегівна — сестра

 

Народилася: 24.01.1953 року

 

Соцмережі:

 FBTWOKVK (ймовірно), TG (id 458850306); 


Електронні пошти:

 [email protected][email protected]

 

Телефони+79859246782, +79857684647;

 

Документи

ІПН:771407878683, паспорт:4505948832 

 

Авіаційна інженерка, докторка економічних наук, дружина авіаконструктора Віктора Ліванова. З 1992 по 1996 працювала (12) в НТЦ “Сокол-2” (КВЕД: 68.20.2 Аренда и управление собственным или арендованным нежилым недвижимым имуществом), з 2001 по 2004 була президентом авіакомпанії “Титан-Аеро”. У 2005 була фінансовим директором ООО “НТЦ “Ресурс””, у цьому ж році балотувалася до Московської міської думи від партії Дмитра Рогозіна “Родіна”: набрала 13.1% голосів, проте до думи не пройшла. У 2006 Тетяна Філіппова була директором фонду “Национальное достоинство” (детальна інформація про фонд, його функціонування, ІПН відсутня у відкритих джерелах). У вересні 2006 фонд заснував з Дмитром Рогозіним одноденну фірму “Студія Континент”, де фонд зробив внесок RUB1.65m (~$61.7k). Компанія була заснована та ліквідована однією датою - 4 вересня 2006.

 

Починаючи з грудня 2020 до травня 2021 року була також однією із засновників ООО “Машкомпрессор” (КВЕД: 46.19 Деятельность агентов по оптовой торговле универсальным ассортиментом товаров, ліквідовано 28 травня 2021).

 

Була зареєстрована на сайті знайомств Badoo, цікавиться квантовою психологією — концепцією в галузі парапсихології, заснованою на гіпотезі про те, що “свідомість має хвильовий характер і породжується квантово-хвильовою активністю мозку”. 

Віра Венедиктовна Рогозіна — двоюрідна сестра 

 

Народилася 20.02.1959 року

 

Соцмережі:

 FBInstVK1VK2 (1), OKTG (id 143874419); 

 

Електронна пошта:

 [email protected][email protected]

 

Телефони

+79031662233, +79104525578 (inactive), +79296162211 (inactive); 

 

Паспорт: 4508014507

 

Дизайнерка одягу, з 2015 до 2020 (12345678) відвідувала Францію. Брала участь (12) у виставках моди в Парижі. У 2003 заснувала ООО “Дім моди Віри Рогозіної” (ліквідовано у 2007), у 2008 - ООО “Патріот” (ліквідовано у 2012), у 2012 - ООО “ДізайнВР” (ліквідовано у 2021 році). Станом на травень 2024і, цікавиться БАДами, MLM-маркетингом (12)

 

Онуки Дмитра Рогозіна

Рогозін Федір Олексійович (07.06.2005, Inst (ймовірний), FBTW1TW2TG (id 834235409), stepikPornHub (ймовірний) [email protected][email protected][email protected]+79852655828, ІПН: 772606160465, паспорт: 4519255570) — онук. З 2016 по 2023 року навчався у Московському суворовському училищі (12). У березні 2019 року виступав за збірну з плавання Московського суворовського училища (12). У квітні 2020 року виконував творчу роботу з англійської мови на тему “Ракетные войска стратегического назначения” (12). У 2021році в суворовському училищі був створений “Совет обучающихся училища”, в якому Федір став заступником голови (12), а у вересні 2022 року — головою (12345). 1 вересня 2022 року провів “перший дзвоник” для нових суворовців (123), в тому ж році був на параді з нагоди 9 травня. У червні 2023 року закінчив навчання у суворовському училищі та отримав золоту медаль (12).

 

Цікавиться дронами, військовою технікою та конфліктами, підтримкою армії рф, програмуванням та ораторським мистецтвом. У своєму TG акаунті біля імені додав герб рф.

 

Рогозіна Марія Олексіївна (09.01.2008, VKInst1Inst2 (закритий, ймовірний), Inst3Inst4TGTT[email protected][email protected]+79268681272, СНІОР: 20208165306) — онука. Станом на 2023 року, навчалась (12) у Московській школі №727 (колишня ГБПОУ МГОК). 20 лютого 2024 написала у своєму телеграм-каналі, що відпочиває за кордоном та опублікувала фото з Museum of the Future в Дубаї (123456).

 

Рогозін Артем Олексійович (18.12.2013, Inst, СНІОР: 20208165104) — онук. Має власний телеграм-канал про футбол, на якому, за словами Дмитра Рогозіна, має більше 6.5k підписників.

Інщі родичі

Батько — Рогозін Олег Костянтинович (31.10.1929 - 24.03.2010) — батько. Працював в Міністерстві Оборони СРСР, генерал-лейтенант у відставці, професор, науковий співробітник РАН. 

 

На сайті “безсмертного полку” стверджується, що Олег пішов на фронт під час Другої світової війни у 14 років, проте ніяких додаткових свідчень про його перебування на фронті немає

 

Партія Дмитра Рогозіна “Родіна” балотувалася на виборах 2005 року, і Олег Костянтинович Рогозін був обраний до Законодавчого зібрання Івановської області, але від депутатського мандату відмовився;

 

Мати — Рогозіна (Прокоф'єва) Тамара Василівна (13.07.1929 - 28.01.2016) — мати, у минулому — лікар-стоматологиня. На пенсію вийшла на посаді старшої медичної сестри стоматологічного комплексу Московського медичного стоматологічного інституту.

 

Племінник — Рогозін Роман Михайлович (03.07.1985, VKTGlivejournal[email protected][email protected],  +79265757580, паспорт1:4520724183, паспорт2:4506930865, ІПН:771474814131, СНИЛС:17375341179). Входив до ради директорів ООО “Фотоэлектронные приборы”, яке повинно було налагодити виробництво матриць для тепловізійних прицілів армії РФ після введення санкцій у 2014 року. Компанія отримала близько мільярда рублів інвестицій, проте проєкт так і не було реалізовано, компанію ліквідовано у 2021 року. Входив до ради директорів Ульяновського та Тульського патронних заводів, був заступником директора групи компаній “Промышленные технологии”, яка виробляє гвинтівки Orsis та, ймовірно, служив у ЗС РФ.

 

Особи, повʼязані з Дмитром Рогозіним


Голова партії “Родіна” — Олексій Олександрович Журавльов 

 

 

Народився 30.06.1962 року

 

СоцмережіFB

Емейл[email protected]

Телефон+79152448986

Документипаспорт1:2006821924, паспорт2:2003740910, паспорт3:2120037409, СНИЛС:02953359674

 

Перший заступник голови комітету з оборони держдуми РФ. Політичний партнер Рогозіна, був назначений його заступником у партії “Конгрес російських громад” та його представником на виборах в держдуму у 1999. Був куратором штабу партії у 2004 та брав участь у з’їздах партії у 2006 року. В Держдуму РФ балотувався від “Єдиної Росії”, зараз є членом фракції ЛДПР. 

 

З початком війни в Україні у 2014 році неодноразово (1234) відвідував окуповані території Донбасу, був на “інавгурації” Олександра Захарченка. З’являється в телеграм-каналах Рогозіна та “Царських вовків” (1234).

 

З 2012 по 2021 рік був засновником (12) АНО “Евразийская интеграция”, яке вело гуманітарну діяльність в Придністров’ї під час перебування Рогозіна на посаді спецпредставника по Придністров’ю. Організація закуповувала гуманітарні автомобілі з завищеними щонайменше на третину цінами, ввозила гуманітарну допомогу як контрабанду, субпідрядники не виплатили ~$2m заробітної плати робітникам.

Депутати держдуми

Кузнєцов Дмитро Вадимович (05.03.1975, TGVK, +79250020041, [email protected], паспорт1:4506571031, паспорт2:0468042130, паспорт3:2145065710, СНІОР:05655358988) - депутат держдуми рф від фракції “справедлівая росія - за правду”, член комітету з міжнародних справ. Привозив РЕБ-пристрої для “Царських вовків” та зустрічався з Рогозіним. У своєму телеграмі цікавиться повіями, як відкосити від армії та криптомайнінгом. 

 

Демченко Іван Іванович (27.09.1960, OK, +79585467079, паспорт1:0306086502, СНИЛС:00829072845) - депутат держдуми рф від фракції “єдіная росія”. Відвідував “Царських вовків” та передавав спорядження.

 

Єрохін Дмитро Юрійович (01.11.1979, FBInst1Inst2YTTWVKTGStrava +79255421240 (inactive), [email protected]) - російський вікіпедист, ультрамарафонець, юрист. Автор статті про Олексія Рогозіна у вікіпедії (12). 9 травня 2014 підняв “прапор перемоги” на гору Роман-Кош в окупованому Криму. У 2017 брав участь у забігу “Три сестры” із марафонцями з України, росії і білорусі. З жовтня 2021 року жив у Туреччина, повернувся до Росії у березні 2023 року. 19 травня 2023 року виклав пост у VK з опитуванням “Куда дальше рвануть?”, у відповідь на коментар “Домой едь” написав “Границы России нигде не заканчиваются”, прикріпивши відео з Путіним (12). 

Дмитро Рогозін — злочинець і російський нацист

Дмитро Рогозін у травні 2024 року. Джерело: російське видання

Дмитро Рогозін, російський політик і колишній голова "Роскосмосу". Він відіграє ключову роль у підтримці агресивної політики РФ. Виступає проти України та західних демократій. Його тривала політична кар'єра, сповнена скандалів, корупційних схем і націоналістичних висловлювань.

 

Рогозін створив військову групу "Царские волки", що надає військово-технічну підтримку невизнаним формуванням “лднр” і здійснює навчання російських операторів БПЛА. Він також активно залучений до пропаганди ворожнечі проти західних лідерів, таких як Емманюель Макрон, Олаф Шольц та Ріші Сунак. У висловлюваннях Рогозіна простежується відверта ненависть та погрози.

 

Однак він та усі йому подібні росіяни мають розуміти, що їх злочини не залишаться безкарними.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#Деанон #Війна #лнр та днр
Зв’язатися з нами