“ДШРГ Русич”: підрозділ неонацистів у складі зс рф

❗️ Disclaimer. Матеріали на цій сторінці містять сцени жорстокості, детальний опис та часткову демонстрацію сексуальних відхилень, заклики до насильства, геноциду, катувань, вбивства безневинних, ґвалтування та поневолення людей. Подані матеріали містять всі ознаки сексизму та порушення прав жінок. OSINT-спільнота Molfar не поділяє жодного з поданих тверджень та закликів. Вся представлена у матеріалі інформація є лише демонстрацією поведінки злочинців, про яких йде мова у статті. Цей матеріал не є пропагандою фашистської ідеології, натомість є розслідування злочинної діяльності фашистської організації. Докази, оприлюднені в цьому матеріалі, можуть бути використані для притягнення винуватців до відповідальності за скоєні злочини. Матеріал не рекомендовано до вивчення особам неповнолітнього віку.

Вони приходять вбивати та мародерити, відрізати вуха та насаджувати голови на палиці, вирізати “коловроти” на щоках, ґвалтувати жінок на очах у дітей (потім радять “не залишати свідків”), вони виправдовують тортури та кастрування полонених, кажуть “не бійтесь вбивати полонених”, самі ж ріжуть та їдять домашніх тварин, стикають слиною від “запаху згорілих укропів” та сексуально збуджуються від вбивства. Вони – це “ДШРГ Русич”. І все описано вище притаманне їх лідеру, Мільчакову Олексію Юрійовичу, а також двом його найближчим поплічникам – Петровському Яну Ігорьовичу та Расказову Євгенію Едуардовичу. 

Перша мета цієї статті – показати що “ДШРГ Русич” є усього лише натовпом боязких злочинців, які здобули собі славу страшних головорізів у невеликих бойових сутичках та звірствах, які вони чинили проти мирного населення. Вони не воїни, вони не переможці, лише збочені та дуже жорстокі мародери.

Друга важлива мета матеріалу – показати зв’язок “ДШРГ Русич” з приватною військовою компанією “Вагнер”, якою володіє Євген Пригожин, та навести докази фінансування діяльності “ДШРГ Русич” командуванням збройних сил російської федерації. OSINT-спільнота Molfar має докази того, що російська федерація офіційно фінансує неонацистське угруповання з відверто фашистськими поглядами та публічними закликами до геноциду та воєнних злочинів, й навіть більше – залучає це формування до навчання дітей “військовим дисциплінам”. Таким є патріотичне виховання в уявленні генерального штабу зс рф. 

❗️ Molfar у соцмережах 👉 Molfar Global

“ДШРГ Русич”: резюме проведеного розслідування

Фото одного з лідерів та ідеологів “ДШРГ Русич”, Мільчакова Олексія Юрійовича

Мільчаков Олексій Юрійович (30.04.1991) – у 2005 приєднався до правого націоналістичного руху. У 2007 ймовірно приєднався до руху опори проти нелегальної міграції, у 2011 організацію визнали екстремістською. У 2009 заснував тренувальну базу, на базі якої був заснований підрозділ “Русич”. У 2012 році пішов у 76-сту десантно-штурмову дивізію. У червні 2014 відправився воювати в Луганськ, де приєднався разом зі своєю командою до групи швидкого реагування під управлінням командира ГБР – Бєднова Олександра Олександровича, позивний “Бэтман”. У 2014 змінив позивний з “Фріц” на “Серб”. У березні 2015 виступав на форумі “Международный Русский Консервативный Форум” в Санкт-Петербурзі, який проводила організація “Русский Национальный Культурный Центр - Народный Дом”. У 2016 разом з “ДШРГ Русич” проводив військово-польові збори для білоруських дітей на території рф. Брав участь у війні в Сирії, зараз у війні росії проти України. 

Негатив:

 • у 2007 був затриманий міліцією разом із групою нацистів;
 • у 2009 був затриманий міліцією по справі викрадення 50 рублів у неповнолітнього у складі групи осіб під загрозою ножа;
 • згідно з інсайдом, хоча б один раз в період з 19.12.2021-19.12.2022 в TG цікавився послугами повій;
 • катування військових – ймовірно, Мільчаков відрізав вухо, вирізав на щоці коловорот, та був причетний до зрізання зі шкіри з обличчя українського бійця;
 • живодерство – у 2011 Мільчаков виклав у себе на сторінці в соцмережі фотографію розправи над цуценям. На знімках хлопець спочатку вбиває тварину, а потім відрізає йому голову та з'їдає;
 • вказує, що не має моральних принципів;
 • відчуває азарт та полегшення коли вбиває людину;
 • закликає воювати з Україною, мучити та гвалтувати її;
 • зі слів Мільчакова, українців, як нації, ніколи не існувало. Це був русофобський проєкт, який створили вороги росії, а української мови не існує – це російський діалект;
 • мати Яковлева / Мільчакова Наталія Олексіївна виклала своє фото в молодості у формі СС, з підписом: “проба на ф. "Щит и меч””. Підтримує нацистські погляди, прихильниця монархії. Закликала сина вбивати людей;
 • язичник.
Фото одного з лідерів та ідеологів “ДШРГ Русич”, Петровського Яна Ігорьовича

Петровський Ян Ігорович \ Торден Войслав Ігоревич (02.01.1987) – заступник Мільчакова на посаді командира “Русича”. Позивний “Славян”. Народився в Іркутську, в дитинстві батьки розвелися, після чого переїхав з мамою у Санкт-Петербург, де жив до 2004. У 2004 переїхав до Норвегії, оскільки мати одружилася з громадянином Норвегії. Після закінчення університету в Осло, працював у тату салоні, де збиралися неонацисти. У 2014 - 2015 з “ДШРГ Русич” воював на Донбасі. У 2016 був заарештований та депортований із Норвегії, за екстремістські дії. У 2016 став власником юрособи з купівлі/продажу нерухомості ООО “Эстейт”, яка з 2018 визнана банкрутом з заборгованістю 38m руб (приблизно $550k). 

Іноді подорожує до Польщі, де контактує з польськими націоналістичними проросійськими угрупованнями, зокрема, “Задруги”. Про контакти з Польщею також свідчать польські сторінки у підтримку “Русича”. У 2016 подорожував до Польщі разом з російською націоналістичною музикальною групою “Русский Стяг”.

У 2019 змінив ПІБ на Торден Войслав Ігорович. З травня 2022 бере участь у бойових діях в Україні. 

Негатив:

 • язичник;
 • сфотографувався на фоні вбитих українських солдатів;
 • у 2016 був заарештований у Норвегії за спротив при спробі поліції повідомити його у тому, що він підлягає депортації з країни.
Фото одного з лідерів та ідеологів “ДШРГ Русич”, Рассказова Євгенія Едуардовича

Рассказов Євгеній Едуардович (11.05.1995) – чинний командир “Русич” на території України, медійно бере участь у націоналістичних стрімах. Позивний “Топаз”. Народився у Макіївці, Донецької області. Навчався на факультеті безпеки дорожнього руху МВС України. У 2014 виїхав до Москви, а потім повернувся та вступив у штурмовий батальйон “Сомалі”. Збирає донати на гуманітарку солдатам. Заявив, що у грудні 2022 відкрив “Топаz Центр” для правового захисту солдатів.

Негатив:

 • у 2022 привітав Гітлера з днем ​​народження;
 • зізнається, що отримує сексуальне збудження від вбивства українців;
 • схвалює катування українських військових;
 • пропонує видавати росіянам українців як рабів;
 • вживає наркотики;
 • померлий батько Стариков Андрій Олександрович був бійцем “днр”.

“ДШРГ Русич”: повне розслідування та докази воєнних злочинів

Російське неонацистське (1, 2) терористичне військове угрупування, що брало участь у війні на сході України, російській інтервенції в Сирії та російському вторгненні в Україну 2022 в складі російських військ. Відомі групи у соцмережах (VK, VK2, TG). Повідомляють, що мають 2 підрозділи й тренувальну базу. На грудень 2022 вказують, що база знаходиться у санкт-петербурзі, район м. Сертолово.

Згідно з інтерв'ю засновника (1, 2) групи, російського неонациста Олексія “Фрица / Серба” Мільчакова, група заснована у 2009, як тренувальна база для військового вишколу. Однак, згідно з публікацією, група була заснована у 2014 вже під час війни на сході України, Мільчаковим та його заступником у “Русичі”, Яном “Великим Славяном” Петровським - російським неонацистом, який з 2004 до арешту та депортації у 2016 мав посвідку на проживання у Норвегії. За словами Мільчакова, “ДШРГ Русич” відкриті для дітей від 12 років. В інтерв’ю у грудні 2020 Мільчаков вказує, що у підрозділі кілька десятків бійців.  
 

Одним із командирів “Русича” є неонацист родом із Донецької обл. Євген “Топаз” Рассказов, який активно бере участь у медійній діяльності групи та веде персональний TG-паблік. 

Участь у війні на сході України

У 2014 входили до групи швидкого реагування “Бэтмен”, яка належала до формувань т.зв. “лнр”. Згідно з публікацією, були причетні до знищення колони батальйону “Айдар” у ході організації (1, 2) засідки, в якій загинуло понад 20 бійців “Айдару”. Після даної операції були причетні до відео з катуваннями та підпалювання вбитих. 

“ДШРГ Русич” на території Донецького аеропорту

Восени 2014 згідно з публікацією, брали участь у боях за донецький аеропорт. Після цього, бойовики “Русич” покинули територію т.зв. “лднр” та відправились на відпустку до рф. 

Вигнання "ДШРГ Русича" з так званих "лднр”

У січні 2015 голова “Бэтмена” був вбитий, після чого, у тому ж місяці, голова “Русича” Мільчаков заявив (1, 2) що группа більше не підпорядковується керівництву т.зв. "лнр”, назвав самопроголошений уряд т.зв. “лнр” - “шлюхиными детьми” та заявив що його група буде воювати “и против них, и против укров”. 
 

У тому ж році Мільчаков та Петровський отримали посвідчення “союзу добровольців донбасу”. Після повернення з відпустки, група перейшла у склад бригади “Призрак” ліворадикального командира Мозгового.  
 

Восени 2015 група була під переслідуванням з боку МГБ “лнр”, була передислокована у т.зв. “днр”, де перейшла до складу батальйону “Вікінг”. Брали участь у боях під Волновахою, селищах Білокам’янка та Новоласпа. Влітку 2015 група була виведена (1, 2, 3) с території т.зв. “лднр”. 

Фінансування “ДШРГ Русич”: зв’язки з міноборони рф

Відомо, що у 2017 “ДШРГ Русич" тренувало Юнармію на майданчиках, що належать Міністерство оборони. Ймовірно, тренування представниками “Русич” було профінансовано з державного бюджету. 

Зв’язки “ДШРГ Русич” з “ЧВК Вагнера”

ЗМІ вказували на можливий зв'язок “ДШРГ Русич” з “ЧВК Вагнера”. І лідер “русічів” Мільчаков, і номінальний лідер групи “Вагнера” Дмитро Уткін – проходили службу в 76-тій гвардійській десантно-штурмовій дивізії ВДВ. У найманці 2017 “ДШРГ Русич” з Олексієм Мільчаковим приєдналися до "ЧВК Вагнер", після чого їх перекинули на Близький Схід для участі у війні за урядовими військами Башара аль-Асада. 

Учасники “ДШРГ Русич” позують на спільному фото

У VK “ДШРГ Русич” у відеозаписах є ролик (1, 2) “ЧВК Вагнера”. У грудні 2022 зробили пост зі скриншотом TW поста Lucas Webber, який писав, що боєць “Вагнера” носить Valknut, який носять “ДШРГ Русич”. Також у грудні 2022 була новина, що “нещодавно було зафіксовано взаємодію між онлайн каналами Русіч і Вагнер”, однак у грудні 2022 у TG і VK групах “Русич” та TG і VK групах “Вагнера” взаємних перепостів не знайдено.

Також, був знайдений документ (1, 2) Vagner 4000, де серед списку ПІБ є Петровський Ян та Рассказов Євгеній.

У коментарях до посту в VK Лізи Ісаєвої, подруги Мільчакова, кажуть про фінансування “ДШРГ Русич” Євгеном Пригожиним, який є поплічником путіна та власником/спонсором ПВК “Вагнер”.

Низка ЗМІ повідомляли про наявність тренувальної бази групи в Краснодарському краї, та про наявність реабілітаційного центру в Геленджику, який раніше ЗМІ вважали "дачею Пригожина". OSINT-спільнота Molfar має підтвердження інформації про тренувальний полігон, який використовують одночасно “ДШРГ Русич” та ПВК “Вагнер”. Полігон, попри публікації у ЗМІ, знаходиться не у Краснодарському краї, а у Ленінградській області. 

Під час листування з представниками “ДШРГ Русич” нам вдалось отримати підтвердження про розміщення тренувального полігону групи у Сертолово, Ленінградська область, район “мідного заводу”. 

Фрагменти листування з представниками “ДШРГ Русич”

👉 Виходячи з тісних зв’язків керівних ланок обох збройних формувань, і вищої ієрархії бойовиків Пригожина, можна зробити висновок що тренувальний полігон належить саме “вагнерівцям”. А “ДШРГ Русич” використовують тренувальні бази “Вагнер” в обмін на участь у збройних конфліктах, вигідних та підтримуваних російською федерацією. Також зауважимо, що фінансування бойовиків в усіх випадках вказує на Євгена Пригожина та прямо пов’язаних із ним осіб. 

Участь в інтервенції рф в Сирію

Представники “ДШРГ Русич” у басейні на заводі Хаян під Пальмірою

Згідно з публікаціями (1, 2), група брала участь у російській інтервенції в Сирію.

Діяльність “ДШРГ Русич” в Африці

Згідно з постом в ТГ, їздили у Республіку Сьєрра-Леоне (1, 2). Згідно зі статтею на ura.ru, російські чвк намагаються отримати охоронні державні контракти у Сьєрра-Леоне.

У 2020 у TG каналі Grey Zone виклав пост, у якому повідомлялось що бійці “ДШРГ Русич” знаходяться у Лівії у складі підрозділу “Групи Вагнера” під час північноафриканської військової кампанії.

Зв’язок “ДШРГ Русич” з республікою білорусь

Мільчаков повідомляв у 2016, що тренував молодих білорусів, а також купив дім у Вітебській області. 

Участь “ДШРГ Русич” у повномасштабному вторгненні рф в Україну

 1. Згідно з публікаціями (1, 2), брали участь у повномасштабному вторгненні рф в Україну у 2022. Згідно з тредом на 2сh, приймають у склад групи з бойовим досвідом. У грудні як “підсумки року" 2022 пишуть, що у середині березня на напрямок ЛНР прибула переважна більшість підрозділу, у ході інтенсивних міських боїв майже весь особовий склад вибув на лікування, з квітня працювала ціла частина групи під командуванням “Славяна” на Ізюмському напрямку. Також повідомили, що крім штурму Довгенького (Ізюм), після якого було кілька 300, і непорозуміння з армійським керівництвом та з представниками Редута (які, за словами “Русича” не виплатили компенсації жодному з поранених бійців), група вийшла із зони бойових дій. Далі, зібравши основний склад, група зайшла на Донецький напрямок, де з виїздами до різних областей СВО веде основну свою діяльність (на кінець року тимчасово обмежену до повернення особового складу з лікування);
 2. Взяли участь (1, 2) у російському вторгненні в Україну у квітні 2022, були перекинуті до Харківської області, де були сфотографовані біля Вовчанська;
 3. Згідно з публікацією BBC, у травні 2022 Петровський та Мільчаков брали участь у бойових діях в Україні;
 4. У грудні 2022 опублікували у TG-пабліку заклик до збору відомостей про військові об'єкти у країнах Балтії;
 5. Згідно з публікацією, збір даних зв’язаний з занепокоєнням про напад з боку країн НАТО;
 6. У грудні 2022 розмістили пост, що частина підрозділу, особливо ті, що отримали поранення і перебувають на лікуванні у рф, тренують мобілізованих. У тому ж місяці відписали, що майже всі бійці групи отримали нагороди від рф, державні нагороди республік, відомчі нагороди та ще низку нагород;
 7. 12 січня 2023 у статті Фокус повідомляється, що у Криму росіяни вербують колишніх військових та працівників силових структур у приватні військові компанії, одна з яких – “Русич”.

Крадіжка криптовалюти підрозділом “ДШРГ Русич”

Згідно з публікаціями (1, 2) за листопад 2022, “Русич” були причетні до крадіжки коштів, які були зібрані для ЗСУ, з криптогаманців благодійного фонду “Happy New Life”.  
 

Мільчаков підтвердив інформацію про угоди з наркомагазинами, злому сайту українського благодійного фонду та розкрадання криптовалюти за допомогою шкідливої ​​програми. 

У грудні 2022 пишуть, що “получилось провести ряд специфических мероприятий, связанных с ранее непривычными сферами, в том числе IT. Опыт показал, что в этих направлениях тоже необходимо работать”, ймовірно, мається на увазі криптооперації.

Воєнні злочини представників підрозділу “ДШРГ Русич”

“ДШРГ Русич” закликають до масованих бомбардувань житлових кварталів
 • Згідно з публікацією, командувачі “Русича” закликають “не залишати свідків злочинів серед місцевих жителів”. Згідно з низкою публікаціями (1, 2), під час участі у війні в Україні як у 2014, так і у 2022 відзначилася тим, що не брали полонених. 
 • У квітні повідомили, що “СвинореZ в Буче мы можем поVторить”, якщо знадобиться, зроблять це масштабніше та жорстокіше. Також вказали, що не мають відношення, як і інші підрозділи силових структур рф, до дій у Бучі. 
 • У TG призивають не боятись вбивати полонених, а координати їх поховань пропонують продавати рідним за $2-5k. 
 • У липні 2022 на “Русич” була написана заява щодо перевірки дій групи на причетність до воєнних злочинів. Рассказов у своєму TG-пабліку виказав підтримку дій катувальників полоненого українського солдата.
 • У вересні 2022 закликали (1, 2) до “коврових бомбардувань” житлових кварталів українських міст. У жовтні 2022 закликали (1) до геноциду дорослого населення України шляхом “наукових експериментів”, виховання дітей чоловічого полу як “яничар на службі росії”, а дівчат “позбавити громадянських прав та роздати по 2-3 російським солдатам”.
“ДШРГ Русич” закликають до страти полонених та продажу тіл вбитих їхнім родичам

Партнери підрозділу “ДШРГ Русич”

У VK вказують ці організації, підписують як “Правые отряды на страже русской весны”:

 • “русский обще-воинский союз”, російська військова організація білої еміграції;
 • “Варяг”, військове з'єднання СС;
 • “Имперский легион”, терористична організація, позиціює себе як “російську православну національно-патріотичну і монархічну організацію”;
 • “Легион Святого Иштвана”, вигадана організація проугорськи налаштованих традиціоналістів, що воює на боці сепаратистів в Україні;
 • “русское национальное единство”, російський неонацистський праворадикальний суспільний рух.

Санкції, накладені на осіб, пов’язаних з діяльністю підрозділу 

 1. У 2015 Мільчаков був (1, 2) внесений до санкційного списку ЄС за участь у війні на сході України; 
 2. У 2017 військова прокуратура України звинуватила Мільчакова у причетності до вбивства 40 українських військових;
 3. у вересні 2022 Мільчаков, Петровський та “ДШРГ Русич” були (1, 2) внесені до санкційного списку США за проявлену особливу жорстокість під час боїв у Харківській області;
 4. У жовтні 2022 Японія внесла ДШРГ “Русич” у санкційний список;
 5. У грудні 2022 ДШРГ “Русич” разом з "Російський імперський легіон", “Російський імперський рух”, "Союз добровольців Донбасу" були внесені у санкційний список ЄС, як учасники у війні проти України на боці рф.

Символіка “ДШРГ Русич”

1 – Коловрот – восьмипроменева cвастика, давньослов'янського походження;

2 – Свастика з букв z та імперський прапор\гербовий прапор російської імперії;

3 – Печатка Велеса - слов'янський оберіг;  
4 – Руна Тейваз, та цифра 88 - що означає Heil Hitler; 
5 – Молот Тора (скандинавський бог грому);

6 – перевернутий Валькнут. Валькнут символізує триєдність світу людей, богів і мертвих. 

Командування “ДШРГ Русич”: Мільчаков Олексій 

Мільчаков Олексій Юрійович / Мильчаков Алексей Юрьевич (30.04.1991)

Біографія:

Народився в Ленінграді (нині Санкт-Петербург), ррфср. Згідно з інтерв'ю, у 2005 приєднався до правого націоналістичного руху. Ймовірно, у 2007 приєднався до “ДПНИ” - рух опори проти нелегальної міграці, у 2011 організацію визнали екстремістською. У 2009 заснував тренувальну базу, на базі якої був заснований підрозділ “Русич”. У 2012 році пішов у 76-сту десантно-штурмову дивізію. У червні 2014 відправився воювати в Луганськ, де приєднався разом зі своєю командою до групи швидкого реагування під управлінням командира ГБР - Бєднова Олександра Олександровича, позивний “Бэтман”. Згідно зі статтею BBC, у 2014 змінив позивний з “Фріц” на “Серб”. У березні 2015 виступав на форумі “Международный Русский Консервативный Форум” у Санкт-Петербурзі, який проводила організація “Русский Национальный Культурный Центр – Народный Дом”. У 2016 разом з “ДШРГ Русич” проводив військово-польові збори для білоруських дітей на території рф.  
 

Негатив:

 • у 2007 був затриманий міліцією разом із групою нацистів;
 • у 2009 був затриманий міліцією по справі викрадення 50 рублів у неповнолітнього у складі групи осіб під загрозою ножа. Під час обшуку квартири Мільчакова було вилучено: складний ніж, 9 номерів газети слов'янська громада, трактат про виготовлення вибухових речовин і механізмів, дві флеш-карти із націоналістичним контентом, фотоальбоми з нацистськими фотографіями. В цей час Мільчаков навчався в 10 класі;
 • у червні 2022 провели зустріч з депутатом держ. думи рф - Журавльов Олексій Олександрович;
 • згідно з інсайдом, хоча б один раз в період з 19.12.2021-19.12.2022 в TG цікавився послугами повій;
 • ймовірно Мільчаков: відрізав вухо, вирізав на щоці коловорот, та був причетний до зрізання зі шкіри з обличчя українського бійця;
 • у інтерв’ю каже, що є нацистом;
 • у жовтні 2015 один з перших став членом “Союз добровольцев Донбасса”;
 • повідомляє, що його рідні позитивно відреагували на те, що він пішов на війну. Зі слів Мільчакова, мати сказала: “Вперед! И больше убивай тех, кто хочет убить нас”;
 • хвалиться, що пощастило з номером посвідчення учасника ГШР "Бетмен" - 1488 (неонацистский код);
 • у інтерв’ю у грудні 2020 повідомляє, що для нього первинно займатись улюбленою справою - вбивати ворога заради росії;
 • зі слів Мільчакова, жінка - може людина, а може і не людина;
 • вказує, що не має моральних принципів;
 • є язичником;
 • у своєму VK у серпні 2017 пише “в каком месте чеченцы титульная нация?”. Насміхається, що росія проживе без цієї народності. У грудні 2020 в інтерв’ю вказує, що в нього змінилось ставлення до чеченців, бо серед них є адекватні, які живуть “імперським духом” та готові вбивати за росію навіть своїх. В цілому не відповідає на питання про чеченців, бо рамзан ахматович його вже тричі забанив в Inst і переживає, що скаже зайвого.

Живодерство, скоєне Мільчаковим

У 2011 Мільчаков виклав у себе на сторінці в соцмережі фотографію розправи над цуценям. На знімках хлопець спочатку вбиває тварину, а потім відрізає йому голову та з'їдає.  
 

У себе під постом Мильчаков розмістив коментар: “У тварин теж є права і я поважаю їхнє право бути 1 - смачними, 2 - смаженими, 3 - не мати багато жил і кісток; сьогодні ще раз переконався, що собака не тільки друг людини, а й хороший шашличок).

Ці фото він сам розмістив на своїй сторінці VK, яку згодом видалив. Але у зв'язку з широким обуренням користувачів, історія набула розголосу і фото розійшлися інтернетом. 
 

Було складено колективне звернення до прокуратури Адміралтейського району Санкт-Петербурга, яке підтримали понад 5.5k осіб. Під тиском громадськості за фактом опублікування знімків було проведено прокурорську перевірку.

У 2015 в інтерв’ю заявив, що фото з цуценятами - монтаж. В інтерв’ю у 2020 сказав, що розкаже про собак, якщо йому подарують тепловізор “Фортуна”. 

Записи та фотографії, розміщені на сторінці Олексія Мільчакова у VK, свідчили, що він має нацистські переконання. Так, на одній із фотографій Мільчакова було знято з прапором Третього Рейху у руках. Також на сторінці були розміщені запис із закликом різати бомжів, цуценят та дітей, і далі – “утікай ​​від шавок і здавай своїх”.

Попри широкий громадський резонанс, кримінальна справа за звинуваченням у шкуродерстві проти юнака відкривати не стали, а сам Олексій на якийсь час зник з Санкт-Петербурга.

Згідно зі статтею на Chapter97, Мільчаков також притягувався до адміністративної відповідальності за стрілянину в недозволеному місці, демонстрацію фашистської символіки та порушення правил пожежної безпеки.

У грудні 2020 вказує, що коли вбиває людину, то відчуває азарт, та полегшення, що однією проблемою стало менше. 

Санкції, накладені на Олексія Мільчакова 

 1. У 2015 Мільчаков був (1, 2) внесений до санкційного списку ЄС;
 2. У вересні 2022 Мільчаков, Петровський та “ДШРГ Русич” були (1, 2) внесені до санкційного списку США за проявлену особливу жорстокість під час боїв у Харківській області.

Участь у бойових діях

Війна на сході України: 

Мільчаков воював у загоні “Бетмен” - спочатку у Луганську, а потім брав участь у боях за донецький аеропорт. Згідно зі статтею Violence Marker, у 2015 вже воюючи в Україні брав участь у дискусії разом із нацистом - Денисом Вихоревим на радіо “Азова”, про відношення російських нацистів до цього конфлікту. У 2014 сфотографувався на фоні вбитих українських солдатів на Донбасі. У вересні 2018 зробив привітальний запис “с годовщиной”, що 5 вересня 2014 зробив багатьох дружин вдовами, а дітей - сиротами. За словами Мільчакова, його та підрозділ було оголошено у розшук т.з “министерством государственной безопасности" т.з "лнр" через політичні амбіції. У інтерв’ю на питання, навіщо спалили колону Айдару, каже, що Айдар смачно пахнув смаженим та в нього народився рецепт “Свинина смажена по-айдарівськи з укропом”. 

Ненависть до українців та України:

 • вказує у своєму VK, що українців, як нації, ніколи не існувало. Це був русофобський проєкт, який створили вороги росії;
 • вказує, що української мови не існує - це російський діалект;
 • за словам Мільчакова, українська мова - це мукання, рохкання, крики “Слава Україні”, безладні уривки польської, а також лайка, яку використовують послизнувшись п'яним;
 • закликає воювати з Україною, мучити та гвалтувати її;
 • називає українських солдатів “укропітеками”.

Війна в Сирії:

Згідно зі статтею Фонтанки, Мільчаков у складі групи “Вагнер” був найманцем у Сирії. Його було помічено на фото бійців “ЧВК Вагнера” на базі, розташованій біля заводу Хаян у сирійській провінції Хомс. Зазначалось, що у 2018 на питання, де він зараз, Мільчаков збрехав, що зайнятий на будівництві кримського мосту. 

Повномасштабне вторгнення рф в Україну, 2022:

Згідно з публікацією, у травні 2022 Петровський та Мільчаков брали участь у бойових діях в Україні. 

Влітку 2022 пропагандист Сладков виклав відео, перехоплення російського БПЛА, на яке також потрапив Мільчаков. За повідомленнями у ЗМІ, у квітні 2022 був поранений під Луганськом. 

Відгуки:

 • 2020: в єфірі “Царского телевидения” на YT каналі CzarTalks головний редактор Czar.TV Егор Просвирнин називає Мільчакова легендою та представником сучасної російської аристократії, для якої війна - це свято та можливість кар’єрного росту;
 • 12’2022: в інтерв’ю головний редактор радіо Z-FM Даниил Черных зазначив, що для нього Мільчаков не є суперечною особистістю, бо ті, хто його критикує, сидять на московських, пітерських, єкатеринбурзьких диванах, а він зі своїм підрозділом усі ці роки не ходив ефірами та не розповідав, а займався підготовкою нових бійців. Також Черных перерахував Мільчакова у списку людей, які 8 років продовжують віддавати свій час, свої гроші та життя заради їх Батьківщини.

Зв’язки:

 • Бєднов Олександр Олександрович / Беднов Александр Александрович (29.08.1969 - 01.01.2015) - командир угрупування “Бетмен”, до якого входили “ДШРГ Русич”, по одній із версій був вбитий бійцями групи Вагнер;
 • Журавлев Олексій Олександрович (30.06.1962, OK) - голова Всеросійської політичної партії “Родина”;
 • Ісаєва Єлизавета Констянтинівна (24.12.1987, VK, +79671150520, skype:Lizochka987, паспорт: 4608025611) - подруга Мільчакова. Судячи з постів у VK займається навколовійськовою діяльністю (1, 2). Адреса на 2012: Пушкино, вул. Чехова 9, кв. 12.

Сім’я:

В інтерв’ю за 2020 каже, що його батько, дід, мати - руські. Раніше повідомляв, що дід був австралійським комуністом, приїхав у 2017 воювати у росію. Вказує, що його батько та дід (1, 2) та всі чоловіки на 7 поколінь, яких він знає, були військовими. У біографічних статтях про Мільчакова повідомлялось (1, 2), що мати виховувала Олексія сама, народивши його у 45 від морського офіцера. За словами Олексія, батько був учасником чеченської війни й отримав проблеми. Зазначає, що через щілину на дачі дивився фільм “Чистилище”, який йому забороняли дивитись батьки. Фільм “Чистилище” - російська військова драма 1997 року, заснована на подіях штурму Грозного взимку 1994-1995, містить жорстокі сцени насильства, заборонений для показу на телебаченні. 

 • Яковлева / Мільчакова Наталія Олексіївна (22.05.1949, FB, FB2, FB3, VK1 (deleted, archive), VK2, OK, OK2 [email protected], +79500090830 (неактивний), skype: trapmill1901, natali-trapmill, ICQ, паспорт: 4004942304, Fotostrana.ru (закритий)) - мати, у VK за 2019 були повідомлення від жінки, яка особисто знайома з Наталією, що Олексій не рідний син Наталії Мільчакової, а всиновлений. Виклала своє фото в молодості у формі СС, з підписом: “проба на ф. “Щит и меч””. Зі слів Мільчакова у 2014, мати сказала: “вперед и больше убивай тех, кто хочет убить нас”. У описі в профілі FB літера “z”. Підтримує війну в Україні. Вказує, що свастика несе позитивну енергію, використовує слова “жидовня”, “жиди”. Скоїла у грудні 2001 адміністративне правопорушення за ст.164 - невиконання батьками або особами, які їх замінюють, обов'язків з виховання та навчання дітей. У 2009 пише, що вона пенсіонер-жебрак, який ніде не працює. Виступає у 2009 за монархію. Зазначає, що не має нормальних чоловіків. Вказує, що “чего мужики-подмашинники дать не смогли, по причине своей душевной убогости, то женщина воспитает в своем ребенке. И не надо утверждать, что мы воспитывать не умеем. И обиды на мужиков нет. Мы вас используем, за то спасибо!”. Наталія пише, що своїх дітей необхідно бити, бо вона не била свого, а зараз він погрожує вбити її, лається на неї кожного дня й чекає інсульту в неї. Адреса на 2021: Санкт-Петербург Галерная 29-А. кв. 30(20) (1, 2). ;
 • Мільчакова Лідія Єгорівна / Мильчакова Лидия Егоровна (29.5.1925, паспорт: 4040671782) - ймовірно, бабуся. Згідно з інсайдом, учасник ВВВ, ветеран праці, інвалід. Адреса на 2021: Санкт-Петербург Галерная 29-А. кв. 30 (20) (1, 2);
 • Юрій - батько. Олексій вказує, що батько був військовим, завжди був для нього прикладом. На грудень 2020, Олексій зазначає, що буває сперечається із батьком, але має на це право з погляду на свій військовий досвід. Повідомляє, що батько не завжди з ним згоден. За словами Олексія батько був учасником чеченської війни й отримав проблеми;
 • Арданова Дарина Едуардівна (21.02.1994, VK, [email protected], +79052442399, +79280373795 (неактивний), +380995554599, TG id: 1424023087, паспорт рф: 4120011742, ИНН рф: 020535886770, СНИЛС рф: 47250108735, паспорт український: ЕН 765805) - цивільна дружина. Боевик “ДШРГ Русич”, позивний “Талисман”. У телефонних книгах підписана як “жена Серба”, “дырка”. Українська адреса: Київ, Щорса 36-А (гуртожиток). Має свій інстаграм-магазин з одягом (останній пост у 2017). Згідно з інсайдом, у 2021 працювала вчителем у ліцеї №387 Санкт-Петербург. У TG цікавиться (1, 2) військовими конфліктами та гарячими точками, підписана на проросійські канали, є членом спільноти “русский националист”.
 • Georgy Yakovlev (VK, [email protected], +79116968924) - імовірно брат, згідно VK, проживає в Пскові, працює в ООО “Техно Проект” виробник автомобільних газозаправних станцій;
 • Яковлева Тетяна (21.12.1987, VK) - жінка брата. Згідно з VK, працює в Псковському державному університеті;
 • Цілинська (Харламова) Юлія Михайлівна (24.10.1989, +79999614880, [email protected], паспорт рф: 4212759305) - коханка, можливо колишня. Колишня десантниця рф до 2014. Згідно зі статтею “УНІАН”, до 2014 брала участь у неофашистських з'їздах, де познайомилася з майбутніми терористами з загону “Русич”. Після вересня 2014 працювала на ФСБ, займалася вербуванням солдатів. У 2014 була бойовиком загону “Русич”, атакувала блокпости бійців батальйону “Айдар” в селищі Металіст Луганської обл.

Родичі цивільної дружини:

 • Захарова/Арданова/Юрченко Ельвіра Василівна (29.01.1972, VK, OK, [email protected], +39050224007, паспорт: ЕК351788, ІНН:2632616342) – мати цивільної дружини. Адреса у Луганську – Волкова 9, кв. 106;
 • Захаров Іван (ОК) – брат цивільної дружини. Ймовірно, курсант (1, 2).

Контакти: +79522307420, +79500498430, VK1, VK2 (deleted, archive), VK3 (deleted, archive), TG id:1270431558, [email protected], [email protected], [email protected], [email protected].

Додаткова інформація

 • у 2018 належала BMW Х3 ХDRIVЕ2 5SI 2009 р.в. Номерний знак: А279МУ178. VIN: Х4ХРС78499WА47811;
 • відомі паролі: devidlein08522580, devidlein14;
 • документи: паспорт: 4011283854, старий паспорт:4005600255, ІПН: 020278530648, СНИЛС: 20278530648;
 • фанат футбольної команди “Зеніт”;
 • адреса 1: Ленинградская обл., г. Санкт-Петербург, ул. Галерная 53А, кв. 30 - адреса батьків, тут проживав до 2015;
 • адреса 2: Ленинградская обл., г. Санкт-Петербург, ул. Галерная 56, кв. 20 - прописка на 2021;
 • у 2013 відвідав Чорногорію та Сербію (1, 2). В інтерв’ю у 2015 повідомляє, що в нього позивний “Серб”, не розкриває чому, але вказує на зв’язок з країною;
 • у 2014 відвідав Сербію;
 • курить;
 • погано вимовляє літеру “р”;
 • вживає алкоголь;
 • цитує відривки з повісті “Тарас Бульба”;
 • вважає, що 80% російських жінок не є гідним прикладом російської жінки, називає їх “повіями”.

Відомі фото Олексія Мільчакова

Спільне фото з самопроголошеним главою окупованого рф Криму Аксьоновим
Фото з тілом вбитого айдарівця
Фото зі свастикою
Фото з собакою
Фото з убитою собакою
Фото з матір'ю

Командування “ДШРГ Русич”: Петровський Ян 

Петровський Ян Ігорьович / Торден Войслав Ігорьович / Петровский Ян Игоревич / Торден Войслав Игоревич / Petrovskyi Yan Ihorovych (02.01.1987)

Біографія:

Згідно зі статтею Meduza, народився в Іркутську, в дитинстві батьки розвелися, після чого переїхав з мамою у Санкт-Петербург, де жив до 2004, в шкільні роки захоплювався історичними реконструкціями.

З 2004 по 2016 жив у Норвегії, оскільки мати одружилася з громадянином Норвегії. Закінчив школу в Тенсберзі, потім вступив на факультет графічного дизайну до одного з університетів Осло. 

Зв’язок з неонацистами:

У Норвегії вступив у язичницьку групу. Працював у тату салоні True Metal Tattoo в Осло, у якому збиралися неонацисти, а у 2010 норвезька поліція у салоні знайшла зброю російського неонациста Вячеслава Дацика, якого Петровський поселив у себе. У 2011 їздив до Санкт-Петербургу, де познайомився з Мільчаковим. В 2014 разом з російським неонацистом Станіславом Приходько побували у Швеції та взяли участь у ході шведських ультраправих 1 травня в Єнчепінгу, яке супроводжувалося сутичками з місцевими антифашистами. 

Війна на сході України:

У 2014 - 2015 з “ДШРГ Русич” воював на Донбасі. Заступник Мильчакова на посаді командира “Русича”, провідний військовий інструктор, шеф-кухар та комендант. Позивний - “Veliki Slavian”/”Славян”. Член “союзу добровольців донбассу” у т.зв. “лднр”. Значиться у списку “Vagner 4000”. Повідомляється, що був знайомим та переписувався з військовим-добровольцем з батальйону “Азов” Микаэлєм Скиллтом зі Швеції. Фотографувався на фоні вбитих українських солдатів.

Ян Петровський фотографувався на фоні вбитого українського солдата з батальйону “Айдар”

Депортація з Норвегії:

Через участь у військових діях на Донбасі, у 2015 норвезька влада позбавила його ліцензії на мисливську рушницю.

У лютому 2016 повернувся до Норвегії та брав участь у прогулянках-патрулях, організованих місцевим рухом “Солдати Одіна”, які стежили за правопорядком на вулицях. У жовтні 2016 адвокат Петровського Нільс Крістіан Нурдхюс отримав сповіщення від міграційної служби про позбавлення Петровського посвідки на проживання через екстремістські дії. Через два тижні під час затримки поліцією, Петровського чинив опір, а через п’ять днів був депортований із Норвегії.

Бізнес у рф:

У 2016 став власником юрособи ООО “Эстейт” у Санкт-Петербурзі з КВЕД: купівля/продаж власного нерухомого майна. У 2018 ПАО “Балтийский Инвестиционный Банк” звернулося до Арбітражного суду Санкт-Петербурга із заявою про визнання ООО “Эстейт” банкрутом, через борг у 38m руб (приблизно $550k). Суд визнав ООО “Эстейт” банкрутом та відкрив конкурсне провадження, яке діє по теперішній час.

У квітні 2019 змінив ПІБ на Торден Войслав Ігорьович. У 2021 отримав COVID-перепустку у Москві де в графі напрям вказав “Не ваше дело”, а адреса призначення – Санкт-Петербург.

Зв’язки з Польщею:

Згідно з публікацією, подорожує до Польщі, де контактує з польськими націоналістичними проросійськими угрупованнями, зокрема, “Задруги”. Про контакти з Польщею також свідчать польські сторінки у підтримку “Русича”. Крім того, у 2016 подорожував до Польщі разом з російською націоналістичною музикальною групою “Русский Стяг”.

Повномасштабне вторгнення рф в Україну:

Згідно з публікаціями (1, 2), у 2022 бойовики “Русича” беруть участь в ході російського вторгнення в Україну. 

У 2022 Петровський та Мільчаков брали участь у перших бойових діях під Харковом, де Мільчаков отримав поранення, а Петровський взяв командування на себе. 

У липні 2022 був у Санкт-Петербурзі на похоронах бойовика “Камень”, який загинув в Україні у травні 2022.

Санкції: 

З вересня 2022 внесений до санкційних списків США, ЄС, Швейцарії, Японії, Нової Зеландії.

Негатив:

 • Арешт у Норвегії у 2016:

У 2016 був заарештований у Норвегії за спротив при спробі поліції повідомити його у тому, що він підлягає депортації з країни (1, 2, 3, 4). Під час арешту знаходився у місті Тенсберг вдома у Ронні Бордсена, де Петровський був прописаний.

Зв’язки:

 • Микаєль Скіллт - шведський націоналіст, який у 2014 вступив до батальону “Азов”. Згідно з публікаціями (1, 2, 3) друг Петровського, з яким підтримував зв’язки навіть після вступу Скіллта до “Азову”;
 • Ронні Бордсен - Петровський - норвезький націоналіст, був прописаний у Яна в квартирі;
 • Арданова Дарина Едуардівна (21.02.1994, VK, [email protected], +79052442399, +79280373795 (неактивний), +380995554599, TG id: 1424023087, паспорт рф: 4120011742, ІПН рф: 020535886770, СНИЛС рф: 47250108735, паспорт український: ЕН 765805) - цивільна дружина Мільчакова, має зв’язок (1, 2) через телефони;
 • Цілинська (Харламова) Юлія Михайлівна (24.10.1989, +79999614880, [email protected], паспорт рф: 4212759305) - коханка Мільчакова та бойовик загону “Русич”, має зв’язок через телефон;
 • Приходько Станіслав - російський неонацист, разом були на ході ультраправих у Швеції;
 • Дацик Вячеслав - російський неонацист, до депортації із Норвегії жив у Петровського.

Зв’язки з “ЧВК Вагнер”:

Згідно з публікацією, має спільні фото з нині загиблим найманцем з “ЧВК Вагнер” Восканян Олександром (VK (del)). 
 

Крім того, в “друзях” у VK є також низка найманців із “ЧВК Вагнер”, зокрема: 

 • Болгазин Алексей Олегович (08.08.1984, VK, [email protected], [email protected], [email protected], +79533606947, +79006209120) - у 2001 був залучений за проживання без паспорта чи прописки, та порушення порядку заняття кустарно-ремісничими промислами та інший індивідуальної трудової діяльності, у тому ж році порушив правила дорожнього руху, що призвело до легких травм чи матеріальний збиток. У 2009 був зареєстрований охоронцем в охоронній компанії ООО Комбат. Ймовірно, найманець із “ЧВК Вагнер”;
 • Федосеев Денис (05.09.1988, VK1 (deleted), VK2 (deleted)) - згідно з сайтом Миротворець, був найманцем в E.N.O.T. CORP та “ЧВК Вагнер”;
 • Петров Сергей (15.10.1988, VK1 (deleted), VK2 (deleted, archive)) - згідно з сайтом Миротворець, був найманцем в E.N.O.T. CORP та “ЧВК Вагнер”;
 • Мальцев Александр (VK (deleted, archive)) - згідно з сайтом Миротворець, найманець із “ЧВК Вагнер”;
 • Ковалев Иван Анатольевич (25.08.1986, VK) - згідно з сайтом Миротворець, найманець з E.N.O.T. CORP, зараз ймовірно причетний до “ЧВК Вагнер”;
 • Храпов Сергей (09.12.1984, VK (deleted, archive)) - згідно з сайтом Миротворець, найманець із “ЧВК Вагнер”;
 • Хачатуров Эмиль (27.11.1989, VK (deleted, archive)) - згідно з сайтом Миротворець, найманець із “ЧВК Вагнер”.

Контакти: +79632475395, +79111881408, TG id 177958784, @VelikiSlavian, подписки (1, 2), TG, VK, FB (del), Pinterest [email protected], skype:[email protected]

Додаткова інформація:

 • username: velikislavian, tordent
 • старий паспорт рф: 4007352926, новий паспорт: 4018295549;
 • ІПН рф: 783904676863; 
 • згідно з інсайдом, з 2003 винаймає квартиру у неназваного сина за адресою Санкт-Петербург, вул. 1-я Червоноармійська 4 А, кв. 6.

Командування “ДШРГ Русич”: Рассказов Євгеній

Рассказов Євгеній Едуардович (11.05.1995)

Біографія:

Народився у Макіївці, Донецької області. У 2012 з батьком відвідував (1, 2) рф. У 2013 навчався (1, 2, 3) на факультеті безпеки дорожнього руху МВС України, проте залишив навчання ще до вторгнення рф у 2014. Згідно зі статтею, над ним знущалися однокурсники, бо Євгеній не мився, та сів на кактус через програний спір. 

Згідно зі статтею, після вторгнення рф у 2014, став поліцаєм днр. Заявляє, що після референдуму днр у 2014 виїхав до Москви, а потім повернувся, щоб вступити в опір і вступив у штурмовий батальйон “Сомалі”. Батальйон “Сомалі” брав участь в боях за Слов'янськ та Іловайськ, облозі й штурмі Донецького аеропорту. У 2015 угруповання внесено до санкційного списку ЄС та Канади.

“ЧВК Вагнер”, “ДШРГ Русич”:

Діючий командир “Русич” на території України, позивний “Топаз”. У квітні 2022 на інтерв’ю був одягнений у військову форму “ДШРГ Русич”. В жовтні 2022 дав інтерв’ю, у якому заявив, що є найманцем “ЧВК Вагнер”. Значиться у списку “Vagner 4000”.

Медіа діяльність, волонтерство:

У 2019 починав з публікації мемів на військову тематику у TG каналі, групі VK “Topaz_Govorit”, з 2020 почав знімати інтерв’ю з бійцями днр і відкрив YT канал “ТОПАZ Show”. Медійно брав участь у націоналістичних стрімах, репортер “Царского телевидения”

У 2020 створив власний TG канал “Макеевское сизо”, де постив свої пісні жанру шансон до вересня 2021.

31 березня 2022 виклав пост “Господа, админ отправляется в поход. Отчеты по всем действующим сборам будут предоставлены на канале. Берегите Россию, любовь и свои бессмертные души. Всем добра, правды и красоты.” Збирає донати через TG канал “Topaz_Govorit” та на сайті. У грудні 2022 опублікував відео купленої за донати машини та медикаменти для бійців 33 мотострілецького полку.

Правозахисний центр:

У грудні 2022 заявив, що працює над створенням “Топаz Центру”, основна функція якого полягатиме у правозахисній діяльності, спрямованій на захист російського солдата, журналіста, волонтера та будь-якої іншої людини, яка бореться за велич та безпеку росії. У штаті “Топаz Центру” вже є 4 юристи, що працюють на волонтерських засадах, а також придбане обладнання для студії. Попросив донатити на розвиток центру. 

Негатив:

Ненависть до українців та України. У своєму TG пише, що голови українських бійців вже прикрашають паркани домів на т.з “звільнених” територіях, їх геніталії їдять собаки, а їх вухами прикрашають дембельські альбоми російські солдати. Виправдовують російського солдата, який відрізає на відео геніталії українському солдату. Виказав надію, що після закінчення СВО, росіянам будуть видавати українців як рабів.

Вітання Гітлера з днем ​​народження, фашистські та імперіалістичні погляди:

У 2012 в VK викладав фото з фашистською символікою (1, 2, 3), картинки загарбницької імперії з фільму “Зоряні війни” (1, 2, 3) та сепаратистські пости (1).

Згідно з публікацією, у 2022 привітав Гітлера з днем ​​народження. Публікація стала резонансною (1, 2, 3) у ЗМІ та соцмережах, ставши одним із підтверджень участі відкритих нацистів на боці рф у війні проти України. 

Визнання в здобутті сексуального збудження від вбивств українців:

Згідно з публікацією, в якій наведено фрагмент стріму, де Рассказов зізнається, що отримує сексуальне збудження від вбивства українців: “Когда человек едет на войну - это же половое влечение. Это как хотеть по*баться. Это примерно как бабу хотеть. Когда ты убиваешь поросенка - все понимают кого я называю поросенком - ты же смакуешь, что у него жена вдовой осталась. Ты смакуешь как они рыдают всей семьей, как он приедет домой в гробу. И эрекция же появляется!”. 

Вживання наркотиків:

Згідно зі стрімом, вживає наркотики. У 2012 в VK виклав (1, 2) фото на якому випускає з рота жовтий дим, ймовірно від наркотиків.

Сім'я:

 • Лещенко Валерія Олександрівна / Лещенко Валерия Александровна (15.01.1996, VK, +380991520618, +380951887455, +380632728883, [email protected], skype:asterisk7447, live:lera_party) - ймовірно дружина/колишня дівчина. У 2018 мала прописку в Макіївці (Донецька обл);
 • Расказова Ванда Іванівна / Рассказова (Селиванова) Ванда Ивановна (11.12.1977, VK (1, 2), OK, +79256424706, +79652010140, TG id 1027874656, @vandarass, підписки (1, 2), [email protected], [email protected], [email protected], skype: xzibet2, ІПН: 2846911124) - мати, в ОК вказує локацію Москва. Відома адреса: Макіївка, квартал Восьмий 9, кв. 60. В TG підписана на російські військові групи, вербування та на групи з позначкою “чернуха”;
 • Расказова (Бойко) Валерія / Рассказова Валерия Николаевна (07.05.1985, OK, [email protected]) - родичка, проживає у Донецьку. В 2013 пошта [email protected] була вказана на форумі у темі позбавлення чоловіка алкоголізму;
 • Стариков Андрій Олександрович / Стариков Андрей Александрович (21.03.1974, OK, ІПН: 2710816397) - батько. У 2012 з сином відвідував рф. В ОК поширював антиукраїнські та проросійські пости (1, 2, 3). Помер у 2018, ймовірно під час бойових дій, бо служив у армії днр разом із солдатом Шишацьким Андрієм (ОК);
 • Стариков Юрій Іванович / Стариков Юрий Иванович (12.06.1966, OK) - дядько, брат проживає у Самарській обл. У 2018 працював у пожежній безпеці;
 • Стариков Сергій / Стариков Сергей (25.03.1959, ОК) - родич. Має дружину Старикову Любов (22.01.1967, ОК). Ухиляється від сплати аліментів. Володіє ООО “Готика” (різання, обробка та оздоблення каменю);
 • Старикова Марина (18.12, ОК) - родичка. У грудні 2022 в ОК виклала пост зі скорботою про померлого Старикова Андрія. В ОК у друзях Рассказової Ванди;
 • Горбоконь Анатолій (01.10.1949, OK) - ймовірно дід;
 • Матвієнко Людмила (06.05.1973, OK) - тітка, батько Стариков Андрій в ОК вказує її сестрою.

Контакти: TG1, TG2, VK1, VK2, VK3, VK4, YT, +380506661540, +79236066081, [email protected], skype: rasskazvz, site.

Додаткова інформація:

 • карта СберБанку 5336 6902 0534 8305 (ініціали “Евгений Эдуардович”), Тинькофф банку 5536 9140 2166 4473, Qiwi кошелек 4890494704651223;
 • паспорт рф: 6021260824, 9316032515;
 • ІПН України: 3482912835;
 • відома адреса: Донецька обл., Донецьк, вул. Вікова 23А.

Висновки: діяльність неонацистського угруповання “ДШРГ Русич” вигідна для зс рф

За результатами розслідування можемо свідчити про максимальну інтегрованість “ДШРГ Русич” у воєнні процеси російської федерації. Бойовики “ДШРГ Русич” брали участь у багатьох конфліктах на боці рф: як самостійне угрупування, та як окремий підрозділ у складі “Групи Вагнера”. Про подальшу співпрацю між МО рф та “ДШРГ Русич” свідчить участь неонацистів у повномасштабному вторгненні російських військ в Україну, а також отримання державних нагород за цю участь. За словами командування “ДШРГ Русич”: «Майже всі бійці групи отримали нагороди від рф, державні нагороди республік, відомчі нагороди та ще низку нагород». Також на факт продовження співпраці свідчить вербування найманців від імені “ДШРГ Русич” на території тимчасово окупованого Криму. 

Міністерство оборони російської федерації не збирається звинувачувати групи “Русич” у воєнних злочинах, та розслідувати випадки жорсткого ставлення та вбивства полонених, що прямо заборонено Женевською конвенцією. Для терористичної держави така поведінка військових не є новиною, вони закривають очі на злочини в обмін на єдину послугу – продовження військових дій на боці рф. В цьому плані бойовики “ДШРГ Русич” повністю виправдовують сподівання МО рф.

Зв’язки “ДШРГ Русич” з Євгеном Пригожиним, ПВК “Вагнер” та міністерством оборони російської федерації – це ще один доказ того, що для досягнення своїх загарбницьких цілей терористична російська федерація готова використовувати будь-які засоби. 

Навіть якщо ці “засоби” є неконтрольованими збоченцями та мародерами, які моляться на Гітлера та мріють про рабське поневолення жінок, розстріл беззбройних чоловіків та вбивство дітей.

✉️ Для зв’язку з командою та отримання коментаря заповніть форму нижче, або надішліть свій запит на адресу: [email protected]

#Білорусь #Деанон #Вагнер #Пригожин #ПВК #Москва #Русіч
Зв’язатися з нами