Блоґерга el.ellyl із рф, яка виправдовує зґвалтування, війну та вбивства

Без зайвих слів, el.ellyl – погана людина. У цьому відео вона виправдовує зґвалтування українських дівчат представниками свинособачої армії. Багато кому захотілося її знайти і покарати. І люди справді робили спроби. Знаходили якісь контакти, відкривали пошукові групи, оголошували грошову винагороду в доларах. Тож ми теж спробували.

👉 Посилання на повний звіт

Цю неприємну жінку, яка за три копійки кричить про армію рф, як про величнішу із всіх на світі і перекручує будь-які новини так, щоб було “за расєю” – звуть Ельвіна Боровкова.

Ельвіна, як ми можемо бачити, працює на публіку і часто відвідує Дубаї. Оскільки на зарплатню блоґерки не проживеш, доводиться спілкуватися з арабськими шейхам за валютні інтервенції. Інакше пояснити її природнє бажання на три дні злітати до арабських країн, а потім швиденько назад – немає.

Її велична кар’єра почалась із посади продавця-консультанта, куди вони вимушена була піти, бо нема чим платити по кредитах – просрочка сягала чотирьох місяців. Однак далі, дама захистила диплом за темою “Оцінка та шляхи підвищення фінансової стійкості організації”. Це безперечно дуже актуально для поступово вмираючої росії, якою керую гнилий дід прямісінько із свого бункера.

Кар’єра у сфері обслуговування Ельвіні не дуже сподобалась, і вона пішла у блоґерки. Тут вона чомусь стала дуже злою, певно через те, що її рідна ерефія обирає курс на сполучення із КНДР і закриває соцмережі. А отже дівчинці треба буде знов носити тарілки і за нагоди домовлятися про додаткові чайові.

Тікати Ельвіна нікуди не збирається, бо вже продала всю домашню та персональну техніку, а заразом із нею ще й меблі на Авіто. В 2020 році їй вже виносили вирок за образи інших людей, за клевещення у їх бік та викривлення фактів. Вона все розуміє, тут немає двох думок – вона розуміє що робить, і робить це вельми цинічно. За що і буде невдовзі покарана.

Усі контакти і посилання на соцмережі знайдено за допомогою сервіса X-ray, який зараз без обмежень шукає по російських базах.

Зв’язатися з нами