Фейк та ІПСО про ракетні обстріли Києва

Ми отримали документ, у якому росіяни пишуть попереджувальний текст про ракетні обстріли Києва нібито від імені компанії Molfar. Але це фейк, вірніше – ІПСО дуже низької якості. 

Давайте проаналізуємо цей документ: чому він не справжній, детективи?

1️⃣ Інформацію подано у стилі кабінетного наказу силової структури: такі документи в принципі можуть видавати провладні організації, де прийняття рішень залежить від печаток і підписів. Але ж ми вільна команда розслідників, ми не пишемо таких документів. Товарищ майор викрив себе як то кажуть “з порогу”.

2️⃣ Ми не володіємо інсайдерською інформацією про ракетні обстріли. Ніхто нею не володіє, якщо точніше. Та й взагалі спрогнозувати маршрути польоту ракет – це фантастика, а не OSINT.

3️⃣ Ну і це не наше лого… Це лого пивоварні Molfar. Можна було сплутати, бо Molfar – це народне ім’я. На майбутнє: медіа-кіт з нашим актуальним лого завжди чекає вас на сайті. 

Отже, ще раз: це фейк, вкид та просто невміла дискредитація з метою помститися Molfar за те, що ми робимо для України. Не вірте.

Дотичні розслідування
Чи можна купити Starlink в рф? Спілкуємося з продавцями у росії
Чи можна купити Starlink в рф? Спілкуємося з продавцями у росії

У співпраці з Інститутом дослідження кібервійни, аналітики Molfar розслідували нелегальний продаж Starlink у Росії, використовуючи контакти з місцевими посередниками. Розібрались у деталях поставок та цінах.

Друзі путіна їдуть на Олімпіаду — чому російських військових пустили на міжнародні змагання?
Друзі путіна їдуть на Олімпіаду — чому російських військових пустили на міжнародні змагання?

У цій статті ми розглянемо, як такі позиції впливають на олімпійські цінності. варто переглянути критерії допуску до Ігор, зважаючи на глобальні конфлікти та моральну відповідальність атлетів.

"Комета" — російська антенна решітка, що обходить українські РЕБ і міжнародні санкції

Аналітики аґенції Molfar розкрили особи керівників російської компанії, яка спеціалізується на виробництві електроніки та мікросхем для військових цілей, включно з використанням у дронах.

Зв’язатися з нами