Фейк та ІПСО про ракетні обстріли Києва

Ми отримали документ, у якому росіяни пишуть попереджувальний текст про ракетні обстріли Києва нібито від імені компанії Molfar. Але це фейк, вірніше – ІПСО дуже низької якості. 

Давайте проаналізуємо цей документ: чому він не справжній, детективи?

1️⃣ Інформацію подано у стилі кабінетного наказу силової структури: такі документи в принципі можуть видавати провладні організації, де прийняття рішень залежить від печаток і підписів. Але ж ми вільна команда розслідників, ми не пишемо таких документів. Товарищ майор викрив себе як то кажуть “з порогу”.

2️⃣ Ми не володіємо інсайдерською інформацією про ракетні обстріли. Ніхто нею не володіє, якщо точніше. Та й взагалі спрогнозувати маршрути польоту ракет – це фантастика, а не OSINT.

3️⃣ Ну і це не наше лого… Це лого пивоварні Molfar. Можна було сплутати, бо Molfar – це народне ім’я. На майбутнє: медіа-кіт з нашим актуальним лого завжди чекає вас на сайті. 

Отже, ще раз: це фейк, вкид та просто невміла дискредитація з метою помститися Molfar за те, що ми робимо для України. Не вірте.

Дотичні розслідування
ОНОВЛЕНО: Хто організував блокаду на польсько-українському кордоні?
ОНОВЛЕНО: Хто організував блокаду на польсько-українському кордоні?

Розбираємось у тому, хто насправді є ініціатором ідеї блокування Польсько-Українського кордону. Наведемо докази, що за цією акцією стоїть росія.

ОНОВЛЕНО: (Не)приватні розмови — прослуховування телефонів та як від цього захиститись?
ОНОВЛЕНО: (Не)приватні розмови — прослуховування телефонів та як від цього захиститись?

Розглянемо різні аспекти прослуховування: як зрозуміти, що ваш телефон прослуховують та які методи бувають. Наведемо приклади й розкажемо про штучний інтелект у прослуховуванні телефонів.

ОНОВЛЕНО: Шпигуни з рф: Європа, домашнє насилля, корупція
ОНОВЛЕНО: Шпигуни з рф: Європа, домашнє насилля, корупція

Розкриваємо деталі роботи чотирьох російських агентів, котрі поширюють свою діяльність у Європі та Африці, маючи тісні зв'язки з владою росії. Аналітики Molfar проаналізували дампи електронних листів цих агентів, які були надані українськими хакерами.

Зв’язатися з нами