Хто обстрілює Харків? Molfar ідентифікував 55 російських військових

Військова частина 45117 у Воронежі є місцем базування 47-го гвардійського бомбардувального авіаційного полку. Ці російські солдати регулярно обстрілюють Харків. Вони завдали злочинного удару й, зокрема, по гіпермаркету “Епіцентр” 25 травня 2024 року, коли там перебували десятки цивільних. 

Molfar підготував список російських військових, котрі причетні до систематичних обстрілів Харкова та Харківщини.

 

Розгорнути список

 

 

Росіяни кожен день обстрілюють Харків по декілька разів на день. Використовують важку артилерію, ракети, балістику та КАБи. 31 травня 2024 року внаслідок російських обстрілів загинуло щонайменше 5 осіб, а 25 — отримали поранення. Після обстрілів часто стаються пожежі, які нищать житлові будинки та критичну інфраструктуру.

Обстріл 29 грудня 2023 року. Російська Федерація провела масований ракетний обстріл та атаку безпілотниками. У Харкові було вбито щонайменше одного цивільного та поранено 62, включаючи шість дітей.

31 травня 2024 року. Російська армія завдала "подвійного удару" по густонаселеному житловому району Харкова. Загинуло щонайменше п'ять осіб, а 25 отримали поранення. Серед загиблих були медичний працівник та поліціянтка, а також діти віком 11 та 12 років​.

25 травня 2024 рокуудар по гіпермаркету “Епіцентр”. Росія завдала масованого  ракетного удару . Це сталося близько 16 години. У гіпермаркеті у цей момент було близько 120 людей. Пожежа охопила 13 тис. кв. м. та тривала 16 годин. Загинуло 19 людей, серед яких 17-річний підліток. 54 людей було поранено.

Обстріли травня 2024 року. Росіяни атакували Вовчанськ , що призвело до загибелі 2 цивільних та поранення ще 2 осіб. Близько 2500 людей були евакуювали з небезпечних районів​.

26 червня 2024 — удар по Дергачах на Харківщині. Вибух пролунав у місті близько 15:30. По місту Дергачі росіяни вдарили трьома авіабомбами. Вони влучили у двох мікрорайонах на подвірʼї житлових будинків. Зруйновано 50 приватних осель. Відомо про 12 травмованих людей.

Ймовірно, що до більшості цих обстрілів причетні росіяни, яких Molfar подав у список вище. Їхня військова частина одна з тих, яка регулярно приймає накази про бомбардування Харкова. Кожен із цього списку причетний до численних воєнних злочинів. Вони свідомо виконують злочинні накази. Але так само вони мають усвідомити й невідворотність покарання за ці злочини.

#Деанон
Зв’язатися з нами