Крала шуби і гуманітарку: деанон дружини Гіркіна — Мірослави Рєгінської

Міжнародного злочинця Ігоря Стрєлкова (Гіркіна) затримали 21 липня 2023 року у москві. Це підтверджує його дружина — Мірослава Рєгінськая. російські видання пишуть, що затримання Гіркіна проводили, начебто, за заявою колишнього співробітника ПВК “Вагнер”.

Гіркін неодноразово критикував президента росії владіміра путіна за “неправильне” ведення так званої “сво”, говорив про необхідність “загальної мобілізації в росії для перемоги”. Раніше аналітики Molfar готували публікацію про адмінів сайту “русская весна”,  який належить Гіркіну. 

Тепер час розповісти про дружину Гіркіна. Біографія Мірослави Рєгінськой нагадує дешеве російське кіно про бандитів 90-х: вона працювала у ескорті, вийшла заміж за “перспективного” (на думку її батька) чоловіка, а потім — розкрадала російську гуманітарку для невизнаної “днр” й крала шуби. 

Ким є дружина міжнародного злочинця, який обвинувачений у вбивстві десятків людей, зокрема — причетний до збиття малазійського Боїнга МН-17 — у цій публікації від Molfar.

 

Хто така Мірослава Рєгінськая? 

Попри різні версії місця народження, схоже, що вона пов'язана з Донецькою областю, а конкретно — з містами Торецьк (колишній Дзержинськ) та Артемове, де, схоже, й народилась. Але початкову освіту Мірослава здобула в росії, у школі №66 в Івановому. Згодом навчалась в Іванівському державному університеті. У 2014 Рєгінськая вступила до Ростовського державного університету економіки (РДУЕ) вивчати “Менеджмент організацій”.

З першого курсу почала працювати в нічному клубі в Донецьку. Та після так званого референдуму, почала шукати для себе роботу секретаркою. Їй вдалось влаштуватись до одного з радників (ймовірно, це був Сєргєй Дмітровіч, відомий як “морячок”) в “управлінні справами ради міністрів днр”. У цей час її телефон був записаний як “Myroslava Secr. Serg. Gruzyn Dnr”. Згідно з біографією Мирослави, коли вона працювала секретаркою про, то її довелось охороняти та возити на роботу і з роботи, бо попередніх секретарів намагались викрасти. Десь у цей час, вона познайомилась з Гіркіним.

 

Рєгінська, ймовірно познайомилась з Гіркиним через її бкатька

Подейкують, що Гіркіна і Рєгінськую познайомив її батько Сітоленко, якому Гіркін здався “перспективним”. У серпні 2014 року разом з новим чоловіком вона тікає з “днр” у москву. Минуло лише кілька місяців після втечі, і Мірослава стала співробітницею апарату керівника "Общєствєнного двіжения новороссія Ігоря Стрєлкова" (ОДН). Очолював цей рух Гіркін. А у грудні Мірослава заявила про весілля і, начебто, вже повінчались. Але, згідно із судової справи, одружились вони у РАЦС в лютому 2015 року. Після весілля, залишила собі дівоче прізвище. 

 

Мірослава виїжджала в Ростовську обл, але назад в неіснуючу “днр”  її не пустили “за наказом” Гіркіна. Той переймався до долю своєї новоспеченої дружини, адже у серпні 2014 року був “переворот” в неіснуючій “днр”: Олександр Бородай, голова ради міністрів невизнаної “днр”, подав у відставку, а замість нього прийшов Олександр Захарченко. Тож поверталась на окуповану Донеччину разом з батальйоном “Восток”, яким керував екс-керівник спецпідрозділу “Альфа” в СБУ Донецької області, Олександр Ходоровський. А  учасниками батальйону були військові рф з сухопутних військ.

 

Це дуо, схоже, виявилося фінансово прибутковим — їхні з Гіркіним  статки зростали разом з тим, як вони розкручували ідею “допомоги нещасним жителям Донбасу”. 

Рєгінська полюбляє фотографуватись у дорогих нарядах

Розкрадання гуманітарки, гроші з департаменту культури москви, звільнення через “антиваксерство” та інша діяльність Рєгінської

 

Після заміжжя з “перспективним” Гіркіним Мірослава знайшла собі заняття — вела в соцмережі vk групу “Ямал Донбасу”, де збирали гроші на гуманітарну допомогу. А також займалася зборами для фонду “Доброрусія”. Вже у жовтні 2015 року учасники фонду звинуватили Мірославу у розкраданні гуманітарної допомоги.

 

На сайті “ОДН” Мірославу пишуть як керівницю з допомоги біженцям. А з 2016 року здобула підвищення —  керівниця “Жінради”(“Женсовета”) Гіркінського “ОДН”.

 

Її поїздка до москви, схоже, виявилась плідною, адже станом на 2020 та 2021 року Мірослава отримала (12) $7k від продюсерського центру,засновником якого є Департамент культури москви. Але вже у 2021 році Рєгінськая знову почала шукати роботу, адже з перередньої її звільнили через те, що та відмовилась вакцинуватись. В цьому ж 2021 році дружина Гіркіна отримала в $1848 від АТ “КБ 1” (АО “КБ 1”) —  це дочірнє підприємство ПАТ “Алмаз”,котре виготовляють радіоелектронне та комп’ютерне обладнання для космосу.

 

Про Рєгінськую кажуть, що вона працювала в ескорті. Але найбільше про неї пишуть як про ту, хто й далі розкрадає гуманітарку —  Мірослава організовує збори на своїх сторінках в соцмережах з 2014 року, але не викладає звіти. Потім через те виникають питання, що досі не маючи основного місця роботи, Мірослава фотографувалась в дорогих сукнях, обіймаючи чоловіка гіркіна, організовувала “дорогі день народження” своєї дочки. У 2014-му їй сильно не подобалась критика через розкрадання гуманітарки. Тому вона створювала фейкові сторінки в VK і писала коментарі, в яких захищала саму себе і свого коханця Гіркіна. 

 

Дружина “перспективного” Гіркіна: боротьба за квартиру в москві з колишньою, борги за комуналку

 

Зідно з групою в VK, називають Мирославу “екскортницею” та звинувачують в розкраданні грошей на гуманітарній допомозі ДНР, яку Мирослава організовує на своїх сторінках в соц. Мережах з 2014. Група мотивує це тим, що Мирослава не викладала звіти по організованим зборам з 2014, а також, що не маючи основного місця роботи разом з Гіркіним вона фотографувалась в дорогих платтях та організовувала “дорогі день народження” дочки.

 

У 2014-му їй сильно не подобалась критика через розкрадання гуманітарки. Тому вона створювала фейкові сторінки в VK і писала коментарі в яких захищала саму себе і свого коханця Гіркіна. Згідно з судовою справою, в 2014 номер Мирослави (+79060337425) був залучений в груповому кримінальному злочині — створенні незаконних бандоформувань на території Донецької області. Детектив вимагав надати доступ до дзвінків та смс, здійснених з її номера, в оператора зв’язку. Суддя задовольнив клопотання.

 

Мірослава, схоже, не дуже вірила в існування коронавірусу, бо на додаток до звільнення через антиваксерство, у серпні 2021 року вона була притягнута до адміністративної відповідальності за недотримання режиму самоізоляції. Правопорушення було зафіксоване на вуличну камеру, адмінпротокол складений не був. Так Рєгінській призначили отримала штраф у сумі 4k руб. Але їй це не сподобалось. Наступного місяця, вона звернулася до суду з вимогою скасувати штраф. І суд задовольнив її апеляцію, адже в російському законі “використання автоматичної фіксації таких правопорушень не передбачене”.

 

У Гіркіна перед Рєгінською була попередня дружина, Нікітіна Вєра Олєговна та її дітей. Але це було не питання 4к рублів, а через квартиру у москві. Мірослава у 2019 році позов — просила забрати у екс-дружини Гіркіна та її дітей прописку, зняти з реєстраційного обліку в квартирі за адресою Шенкурскій проїзд, буд. 8Б, кв. 125. Суд в квітні 2019 року задовольнив позов частково. Обидві сторони подавали апеляції, але рішення залишили без змін.

 

У травні 2022 року Мірослава звернулася до суду з позовом до Андрія Гіркіна про припинення права користування житловим приміщенням та зняття з реєстраційного обліку. Однак в листопаді 2022 року Рєгінськая відмовилася від позову.

 

На лютий 2023 року щодо Рєгінської  в Україні відкрито три виконавчі провадження зі стягнення заборгованості за оплату комунальних послуг (123). Провадження відкриті у 2020-2021 роках. Через це любима дружина “перспективного” грікіна перебуває в Єдиного реєстру боржників.

 

У тому ж лютому 2023 року Мірослава розмістила пости, в яких писала, що її друг, Боряк Александр Васильович, подарував 21 шубу матерям та жінкам російських військовослужбовців, які загинули, а вона організувала доставку (123) шуб. Але потім ті шуби (12) відібрали у жінок. Пояснили це тим, що наче, переплутали кому саме ті шуби мали роздавати і взагалі шуби —  “неналежної якості”. Шуби закуповували в московському магазині Sobol Luxury, яким володіє друг мірослави — Боряк Олександр. Всі звинувачення Рєгінськая, звісно ж, заперечувала. Деякі ЗМІ писали, що це взагалі шуби, змародерені в Херсоні, і передані вдовам. Але ця інформація не є підтвердженою.

 

Деанон — особисті дані Мірослави Рєгінської — дружини Гіркіна

Паспорт громадянки України: ВК 692219, ІПН: 3422804549;
Паспорт громадянки рф:  4518 970114, ІПН: 772091899728, посвідка на проживання в рф: 82 0940646 (втратила чинність), СНІОО (СНИЛС): 192-415-467 74;
Контакти: FBInstInst2 (видалений), YTVK[email protected][email protected][email protected][email protected], +79652377305, +79051097731, +79060337425, skype: live:mira.mira93, live:mira.mira93_3.
Авто: згідно з інсайдом, на 2016 рік володіла Mitsubishi Pajero Sport 2007 р.в. (фото, Т504РЕ777, VIN JМВ0RК9607J002749), ймовірно, в 2017 проданий Романову Кирилу Володимировичу.
Картки: має картки в Сбербанку росії (12), номер однієї з них: 4276 3802 5570 4293;

Місця реєстрації

Донецька обл., Артемове (Залізне), вул. Ломоносова 35, кв. 25. ;
— Іваново, вул. Кудряшова, буд. 80, кв. 244 —  ймовірно, місце проживання Яна - молодшого брата Мірослави;
—  москва, вул. Хєрсонська, буд. 19, кв. 65; — адреса на 2015: саме тут проживали разом з Гіркіним.

Додаткова інформація:

використовує паролі: mirocka1993, hrenvam17, lilian, Ar9l1ArK, 8ckpxKN18Z0M/kY1Cv2Uy;

— згідно з групою проти Мирослави через розкрадання гуманітарки, вона в 2014-2015 створювала фейкові сторінки в VK і писала коментарі про любов до Гіркіна, а також захищала її;

— в 2015, у віці 22 роки, робила процедуру біоревіталізація, яка позбавляє від зморшок та сухості шкіри шляхом підшкірного введення гіалуронової кислоти;

— в січні 2023року  їздила в Санкт-Петербург;

— ймовірно, разом з чоловіком їздили в окупований Крим;

— на 2019 рік палила Iqos;

— згідно з інсайдом, була підписана в TG на групу Стрелкова, “солдатская правда”, групи про зірок.

 

Майно

  • Квартира доньки, Уляни Гіркіної

Адреса: москва, Шенкурский проезд, буд. 8Б, кв. 125

Площа32,1 м2

Орієнтовна вартість$61.500

Деталі: Згідно з інсайдом, мешкає з березня 2018, зареєстрована з грудня 2018. Квартира належала Гіркіну, в грудні 2018 переоформлена на Ульяну, доньку. На вересень 2019 квартира була постійним місцем проживання Мирослави.

  • Квартира Гіркіна Ігоря, чоловіка

Адреса: Іваново, вул. 3-а Южная, буд 4А, кв 9
Площа58 м2
Орієнтовна вартість$111.200
Деталі: За даними СБУ, був зареєстрований за цією адресою на 2014, власник квартири не змінювався з 2008, ймовірно, вона досі належить Гіркіну.

  • Квартира вітчима, Рабаєва Емануеля

Адреса: Іваново, вул. 3-а Южная, буд. 4А, кв. 9
Площа91,8 м2
Орієнтовна вартість$113.900
Деталі: Згідно з інсайдом, на 2022 ця адреса вказана в базі Федеральної служби судових приставів як адреса Рабаєва, Людмили та Яна Регинских (123), власник квартири не змінювався з 2010, ймовірно, належить Рабаєву. 

  • Квартира брата, Рєгінського Яна

Адреса: Іваново, вул. Кудряшова, Буд. 80, Кв. 244
Площа60,4 м2
Орієнтовна вартість$58.100
Деталі: Ймовірно, це його орендована квартира. Замовляв доставку в 2021 на цю адресу.

  • Квартира родини Бочарових

Адреса:  москва, вул. Льотчіка Бабушкіна, Буд. 32, корп. 1, Кв. 68
Площа81.6 м2
Орієнтовна вартість$179.800
Деталі: Згідно з інсайдом, на 2020 Мирослава вказувала цю квартиру, як місце проживання. Біля цього ж будинку станом на 2021 виставляла фото доньки. Квартира на 18 поверсі. Ймовірно, право перепродажу квартири обмежене, оскільки на квартиру отримували державний кредит

  • Квартира, яку орендував Гіркін

Адреса: москва, вул. Штурвальна, буд. 10, кв. 46
Площа44.6 м2
Орієнтовна вартість$92.500
Деталі: Згідно з інсайдом, номер Мирослави 79051097731 прив’язаний до адреси.
Квартира знаходиться на 12 поверсі.

 

 

Родина Мірослави Рєгінської

 

Гіркіна Ульяна Ігорєвна, 11.08.2016 р.н. — спільна дочка з Гіркіним. Займається гімнастикою.

 

Сітолєнко Сергій Геннадійович (позивний “Ситий”) 09.06.1970 — 23.03.2022 — батько 

(VKOK). 

Паспорт (UA) ВС 488127, ІПН: 2572717375). 

Загинув від пострілу снайпера у 2022 році під Авдіївкою у званні сержанта.

 

Регинская Людмила Анатольевна, 06.11.1972 р.н. — мати. VKInstInst2Fb

ІПН (укр.): 2660804806.

ІПН (рф): 370206800677, посвідка на проживання в рф: 82 0998418.

Паспорт (Україна): ВА 988829.

Паспорт (рф): 2419984867. 

В Україні стосовно неї розпочато виконавче провадження через несплату комунальних послуг. В Залізному Донецької області (до 2016 - Артемове) мешкала за адресою: вул. Ломоносова, буд. 35, кв. 25. В рф за 2019 є виконавче провадження стосовно Людмили через заборгованість. Згідно з суд справою, мешкає за адресою: Іванове, вул. Южна 3-я, буд. 4а, кв. 9. Згідно з інсайдом, працює в свого чоловіка Рабаева.

 

Рабаев Эммануэль (Иван) Юрьевич, 29.06.1977 р.н. — вітчим. YTInst1Inst2, Inst3OKMой мир, [email protected][email protected].

Телефон:79158278222.

Паспорт: 2420 032164.

Посвідка на проживання в рф: 82 1550483, 82 1493018.

ІПН: 370210567046.

СНІОО (СНИЛС): 156-486-565 09)

Другий чоловік Людмили. Народився в Азербайджані, Гусар. Має кримінальне провадження. 

 

Рєгінська Поліна Емануелєвна, 05.03.2009 р.н. — сестра. VKInst.

Свідоцтво про народження: IФО649198.

Посвідка на проживання в рф: 82 1000029.

Навчається в Іванівській школі №56. Займається художньою гімнастикою, виступає в груповому багатоборстві за іванівську команду “Аквамарин”. В листопаді 2020 брала участь у всеросійських змаганнях з художньої гімнастики в онлайн-форматі “Кубок ОФСОО Русь” та “Краса Русі”, на той момент мала перший юніорський разряд (123). У вересні 2021 брала участь у всеросійських змаганнях “На призи олімпійської чемпіонки, ЗМС Ольги Глацких” та “Сударушка”, мала другий юніорський розряд (12).

 

Рєгінський Ян Емануелєвіч20.04.2001 — брат, FBFB2VKInst, [email protected]

Телефон: +79997300063, 

Skype :live:.cid.e6c03bb318f051f1,

ІПН (Україна): 3700003457, 

Посвідка на проживання в рф: 82 1000028,

Паспорт (рф): 2419 980444 (недійсний), 

Паспорт (рф): 2421 041951, 

ІПН (рф): 370254981896).

 Навчався в спортивній школі №9 в Івановому. Професійно займається карате, брав участь у всеросійських змаганнях в своїй віковій категорії (123). На момент зарахування до університету та відкриття ІП не мав громадянства РФ (12), ймовірно, отримав його у лютому 2020. Згідно з інсайдом (12) стосовно Яна було відкрито два виконавчі провадження, щодо наявної заборгованості на загальну суму $300.

 

Рєгінська Світлана Григорівна, 24.06.1950 — бабуся.

Телефон: +79661002933.

Паспорт: BE 993171, ІПН: 1843706087 

Зареєстрована в Україні за однією адресою з Мирославою. Працювала в міській лікарні, ймовірно, в Залізному Донецької області (до 2016 - Артемове). Згідно з інсайдом, в рф зареєстрована в тому ж московському будинку, де мешкає Мирослава, в червні 2020 Мирослава замовила торт у московського кондитера з написом “С юбилеем, 70 лет. Любимой маме и бабушке”. У 2016 році вона розмістила на Avito оголошення про продаж у москві одягу для немовлят.

#Деанон #Москва #Війна #Україна #лнр та днр #Тероризм #російська гвардія #Звʼязки з росією
Дотичні розслідування
росіяни купують в Maxar і Planet фото, щоб обстрілювати Україну? Аналітика Molfar за матеріалом The Atlantic
росіяни купують в Maxar і Planet фото, щоб обстрілювати Україну? Аналітика Molfar за матеріалом The Atlantic

Аналізуємо статтю The Atlantic, в якій журналісти пишуть, що перед ракетними ударами по Україні росія купує супутникові знимки у західних компаній. Аналітики Molfar перевіряють цю гіпотезу.

“Нацисти”, “іностранци” та “золото в кишенях полонених”. Які фейки поширює російська пропаганда про оборонців з “Азовсталі”?
“Нацисти”, “іностранци” та “золото в кишенях полонених”. Які фейки поширює російська пропаганда про оборонців з “Азовсталі”?

Фейки російської пропаганди про захисників "Азовсталі". Спільнота волонтерів Molfar разом із ГО "Спільнота Оленівки" підготували матеріал, що розвінчує брехливі тези кремля про захисників Маріуполя.

ТОП країн, бізнеси яких допомагають росії обходити санкції. Річний зріз OSINT-аґенції Molfar
ТОП країн, бізнеси яких допомагають росії обходити санкції. Річний зріз OSINT-аґенції Molfar

Бізнес яких країн допомагає росії у війні проти України, обходячи санкції, які були накладені на рф. Редакція сайту Molfar підготувала цей перелік на основі OSINT-розслідувань аґенції, які були опубліковані у період з травня 2023 по травень 2024 року.

Зв’язатися з нами