Артемій Лебедєв та його 10 нащадків

Команда Molfar солідарна з Артемієм Лебедєвим у бажанні “насрать на авторитет”. Тому ми публікуємо особисті контакти, інформацію про родичів та місця проживання всіх причетних до Артемія Лебедєва у відкритий доступ. Ось за цим посиланням ви можете отримати все, що ми знайшли на відомого модного блогера, дизайнера та новатора Артемія Лебедєва. Витівка вдалася! 

Преамбула

Зовсім нещодавно Артемій Лебедєв відвідав ЗАЕС на тимчасово окупованій території України, після чого написав до свого Інстаграма, що “з таких маленьких радощів і має складатися повноцінне життя”. Вчинок суперечливий, але ж ми маємо справу зі справжнім мандрівником! У зв'язку з цим публічно запрошуємо Артемія Лебедєва відвідати Бучу, щоб зробити чудово фото з дна братської могили. Це буде по-справжньому незабутньо, Артемію, приїжджайте! 

А поки що ми познайомимо мир із вашими дітьми. Якщо не ви, то ваші нащадки повинні отримати назад всю ту творчу енергію, яку ви поширюєте в інфополі. Це буде просто чудово! Великий батько великих дітей подарував їм велике майбутнє! Не будемо гаяти часу і говорити зайвих слів, переходимо до знайомства.

"Особистий указ" Зеленського про заборону Лебедєва

Чому модному московському дизайнеру, який зумів продати логотип метро за $6 мільйонів, заборонено в'їзд на територію України? Все просто: він багаторазово порушував закони України щодо відвідин так званих квазі-держав Л/ДНР та анексованого Криму.

Крім перетину кордонів України для в'їзду на території, тимчасово окуповані російськими орками, Лебедєв робить свою погану справу на своєму модному YouTube-каналі: 

  • у контексті історії Антона Птушкіна говорить про те, що блогер переїхав із Луганська до Києва, де перебувають "ті самі люди, які бомбили його рідний дім у Луганську" і говорячи про те, що нацистів в Україні немає, Птушкін "лукавить";
  • стверджує, що фото подій із Бучі – фейк;
  • називає "Небесну сотню" Майдану ідіотами.

Усі мають право на власну думку, але дуже шкода, що Артемію вистачило розуму озвучити її публічно.

Діти Артемія Лебедєва

Ще раз нагадуємо, що особисті дані Артемія Лебедєва і всіх членів його сім'ї доступні палким фанатам робіт дизайнера за цим посиланням.

Артемій Лебедєв за 47 років його життя мав 5 дружин. З останньою з них Оленою Лебедєвою він мешкає досі і має від неї 6 дітей. Усього у дизайнера 10 дітей, всі вони – його (не усиновлені).

Вік дітей Артемія дуже різний: від дуже маленьких до повнолітніх. Лебедєв не показує старших дітей, молодших викладає Альона у себе в Instagram, але на фото ніколи немає чоловіка. Свою позицію Артемій доводить тим, що певна анонімність дає їм свободу і не накладає відбиток успішного батька. При цьому однакове прізвище не є проблемою: Лебедєв – у десятці найпоширеніших прізвищ на росії.

П'ята дружина Артемія, зважаючи на все не остання, чомусь відчуває сором за поїздку чоловіка на окуповану територію України. Дивний рассинхрон найімовірніше пов'язаний з інтенціями творчого потоку всередині сімейних скріп російської сім'ї.

Побачити чотирьох молодших дітей Артемія та Олени можна на фото тут, тут, тут і тут. Вони ще не підлітки. В інтерв'ю Олена каже, що всі 6 дітей у неї від одного чоловіка. 

  • Лебедєв Сава Артемович – син від першої дружини, найстарший. Вивчав психологію, зараз програмування.
  • Лебедєв Василь Артемович – захоплюється малюванням.
  • Лебедєва Мар'яна Артемівна – займається анімацією, художниця. Не живе у Москві.
  • Лебедєва Ганна Артемівна – як і Мар'яна багато переїжджає, часто буває в Барселоні, яку вважає своїм рідним містом.
  • Лебедєва Поліна Артемівна – підприємець, має свою ювелірну студію та бренд біжутерії Arha.
  • І так далі…

Усі діти Артемія – дуже непублічні люди. Вони не мають десятків тисяч підписників або якогось надуспішного бізнесу/визнання. Облікові записи в соціальних мережах в основному закриті, сам Артемій вказував, що у дітей вузьке коло знайомих, яким вони довіряють "секрет свого батька" – що він відомий російський дизайнер. Ось як. А ще йому путін орден “За заслуги перед Батьківщиною” дав. 

Тож на цьому, мабуть, усе. По можливості передавайте Артемію привіт, про Бучу та братську могилу все в силі, чеки за проїзд відшкодуємо. Бажаємо Артемію якнайшвидше перекваліфікуватися в дизайнера надгробних плит, тому що для росії це мега-бабки і вже на готовому бренді можна виїхати просто вау як круто! 

Тим паче сім'ям російських солдатів виплачують грошики за мертвих орків. Небіжчикам гроші ні до чого, а от Артемій нагодує на них голодних діток. До скорої зустрічі, Артемію!

Зв’язатися з нами