“Сепарша и ватница” Делія Днєстрова. Деанон пропагандистки

Делія Днєстрова — це проросійська пропагандистка і терористка переїхала в одну з “недружніх” до росії країн.. Вона написала у соцмережах, що відбуває в одну з “недружніх” країн на рік, нібито для навчання. Її імʼя повʼязане з багатьма скандальними проросійськими заявами. 

 

Розповідаємо, хто така Делія та які ідеї вона з собою возить по світу. Ми продемонструємо її публікації та доведемо, що цій особі не місце у країнах цивілізованого світу. 

 

 

Хто така Делія Днєстрова?

 

Ця жінка народилась у Тирасполі, Молдова. Про це вона зазначає на своїй сторінці у російській соцмережі вконтактє. Згідно з ресурсом пошуку людей, навчалася в юнацькій школі олімпійського резерву №2 у Тирасполі. 

 

На її походження з Молдови вказує й те, що вона писала відгук у фейсбукці (який нині видалений) румунською мовою, якою говорять у Молдові. Також дані її видаленої сторінки у фейсбук свідчать про те, що жінка була у друзях у померлого молдавського найманця Олега Беціяна.

Олег Беціян. Фото з сайту “Миротворець”

Беціян воював у складі угруповування “пʼятнашка”. Був головою територіальної організації Бричень партії "Патріоти Молдови" та кандидатом у депутати Парламенту Молдови. Помер від запалення легенів у 2018 році. 

 

Делія навчалася на факультеті “застосування артилерійських підрозділів” у військовому інституті Міноборони Придністровської Молдавської Республіки (ПМР) ім. Лебедя. Працювала медсестрою в 450-му військовому госпіталі Тирасполя — у 2020 році виставила фото в медичному халаті.

На цьому фото Делія у халаті, ймовірно це під час її навчання у військовому госпіталі Тирасполя. 

2019 року у FB вподобала та залишила відгук про піцерію в Камєнск-Шахтінскому, рф (місто на кордоні з Україною). Того ж року Делія заблокувала свою FB сторінку, бо вважала соцмережу фашистською. При цьому сама Далія просувала зі свого профілю FB проросійські наративи (12).

 

У 2020 році  залишила відгук про загиблого солдата так званої “днр” із локацією Камєнск-Шахтінск. 

Це фото яке Делія виставила у соцмережу ВК. Тут вона позує у російській формі з флягою у кольорах т.з. “днр”

Це фото на фоні прапора “новороссия” та з флягою у руках з написом “стоим за донбасс” Далія виклала приблизно у 2021 році. У цей же час зазначила у своєму VK зазначила, що проживає у Каменськ-Шахтинському. 

 

Ймовірним місцем роботи цієї жінки було підприємство “ОАО Обʼєднання “Мастер”. Зареєстроване у москві. Нині це підприємство - банкрот. Про це свідчать дані агрегатора. 

Приватна інформація пропагандистки

 

Делія Днестрова фото

 

 

СоцмережіTikTokVKTW1FB (deleted), TW2 (deleted, archive), TW3 (deleted, archive).

 

Нікнейми: ddnestrova, dnestrova, dnestrova1, novorosya, novorusia.

 

Телеграм: @Dnestrova (id5505655259)

 

Ймовірно, має (123) сина Михайла та доньку Катерину. Вказувала, що вона — вдова та матір 5 дітей.

 

 

Теорії про місцеперебування Делії

 

В одній із публікацій Делія заявила, що їде до “недружньої” країни. Нібито планує повернутися за рік, після завершення навчання. В яку саме “недружню” країну вона рушила — встановити не вдалося. 

 

Деякі користувачі мережі форумі у reddit, відзначили, що фото нагадує аеропорт у місті Барселона або Малага. 

Фото, яке виклала Далія, у порівнянні з фотографією аеропорту Барселони

Хоча це і не може бути прямим доказом її перебування в Іспанії, відзначимо, що сама ця жінка написала, що перебуває саме у “недружній” до росії країні.  Нині Її tiktok-акаунт не заблокований — вона публікує там пропагандистські меседжі та відверто зневажає демократичні цінності та зокрема рекламує ЧВК “Вагнер” (123). 

 

 

 

 

 

 

#Деанон
Дотичні розслідування
росіяни купують в Maxar і Planet фото, щоб обстрілювати Україну? Аналітика Molfar за матеріалом The Atlantic
росіяни купують в Maxar і Planet фото, щоб обстрілювати Україну? Аналітика Molfar за матеріалом The Atlantic

Аналізуємо статтю The Atlantic, в якій журналісти пишуть, що перед ракетними ударами по Україні росія купує супутникові знимки у західних компаній. Аналітики Molfar перевіряють цю гіпотезу.

“Нацисти”, “іностранци” та “золото в кишенях полонених”. Які фейки поширює російська пропаганда про оборонців з “Азовсталі”?
“Нацисти”, “іностранци” та “золото в кишенях полонених”. Які фейки поширює російська пропаганда про оборонців з “Азовсталі”?

Фейки російської пропаганди про захисників "Азовсталі". Спільнота волонтерів Molfar разом із ГО "Спільнота Оленівки" підготували матеріал, що розвінчує брехливі тези кремля про захисників Маріуполя.

ТОП країн, бізнеси яких допомагають росії обходити санкції. Річний зріз OSINT-аґенції Molfar
ТОП країн, бізнеси яких допомагають росії обходити санкції. Річний зріз OSINT-аґенції Molfar

Бізнес яких країн допомагає росії у війні проти України, обходячи санкції, які були накладені на рф. Редакція сайту Molfar підготувала цей перелік на основі OSINT-розслідувань аґенції, які були опубліковані у період з травня 2023 по травень 2024 року.

Зв’язатися з нами