“Сепарша и ватница” Делія Днєстрова. Деанон пропагандистки

Делія Днєстрова — це проросійська пропагандистка і терористка переїхала в одну з “недружніх” до росії країн.. Вона написала у соцмережах, що відбуває в одну з “недружніх” країн на рік, нібито для навчання. Її імʼя повʼязане з багатьма скандальними проросійськими заявами. 

 

Розповідаємо, хто така Делія та які ідеї вона з собою возить по світу. Ми продемонструємо її публікації та доведемо, що цій особі не місце у країнах цивілізованого світу. 

 

 

Хто така Делія Днєстрова?

 

Ця жінка народилась у Тирасполі, Молдова. Про це вона зазначає на своїй сторінці у російській соцмережі вконтактє. Згідно з ресурсом пошуку людей, навчалася в юнацькій школі олімпійського резерву №2 у Тирасполі. 

 

На її походження з Молдови вказує й те, що вона писала відгук у фейсбукці (який нині видалений) румунською мовою, якою говорять у Молдові. Також дані її видаленої сторінки у фейсбук свідчать про те, що жінка була у друзях у померлого молдавського найманця Олега Беціяна.

Олег Беціян. Фото з сайту “Миротворець”

Беціян воював у складі угруповування “пʼятнашка”. Був головою територіальної організації Бричень партії "Патріоти Молдови" та кандидатом у депутати Парламенту Молдови. Помер від запалення легенів у 2018 році. 

 

Делія навчалася на факультеті “застосування артилерійських підрозділів” у військовому інституті Міноборони Придністровської Молдавської Республіки (ПМР) ім. Лебедя. Працювала медсестрою в 450-му військовому госпіталі Тирасполя — у 2020 році виставила фото в медичному халаті.

На цьому фото Делія у халаті, ймовірно це під час її навчання у військовому госпіталі Тирасполя. 

2019 року у FB вподобала та залишила відгук про піцерію в Камєнск-Шахтінскому, рф (місто на кордоні з Україною). Того ж року Делія заблокувала свою FB сторінку, бо вважала соцмережу фашистською. При цьому сама Далія просувала зі свого профілю FB проросійські наративи (12).

 

У 2020 році  залишила відгук про загиблого солдата так званої “днр” із локацією Камєнск-Шахтінск. 

Це фото яке Делія виставила у соцмережу ВК. Тут вона позує у російській формі з флягою у кольорах т.з. “днр”

Це фото на фоні прапора “новороссия” та з флягою у руках з написом “стоим за донбасс” Далія виклала приблизно у 2021 році. У цей же час зазначила у своєму VK зазначила, що проживає у Каменськ-Шахтинському. 

 

Ймовірним місцем роботи цієї жінки було підприємство “ОАО Обʼєднання “Мастер”. Зареєстроване у москві. Нині це підприємство - банкрот. Про це свідчать дані агрегатора. 

Приватна інформація пропагандистки

 

Делія Днестрова фото

 

 

СоцмережіTikTokVKTW1FB (deleted), TW2 (deleted, archive), TW3 (deleted, archive).

 

Нікнейми: ddnestrova, dnestrova, dnestrova1, novorosya, novorusia.

 

Телеграм: @Dnestrova (id5505655259)

 

Ймовірно, має (123) сина Михайла та доньку Катерину. Вказувала, що вона — вдова та матір 5 дітей.

 

 

Теорії про місцеперебування Делії

 

В одній із публікацій Делія заявила, що їде до “недружньої” країни. Нібито планує повернутися за рік, після завершення навчання. В яку саме “недружню” країну вона рушила — встановити не вдалося. 

 

Деякі користувачі мережі форумі у reddit, відзначили, що фото нагадує аеропорт у місті Барселона або Малага. 

Фото, яке виклала Далія, у порівнянні з фотографією аеропорту Барселони

Хоча це і не може бути прямим доказом її перебування в Іспанії, відзначимо, що сама ця жінка написала, що перебуває саме у “недружній” до росії країні.  Нині Її tiktok-акаунт не заблокований — вона публікує там пропагандистські меседжі та відверто зневажає демократичні цінності та зокрема рекламує ЧВК “Вагнер” (123). 

 

 

 

 

 

 

#Деанон
Дотичні розслідування
Як росіяни виробляють “Шахеди” та “Ланцети” в ТРЦ. Деанон сімʼї головного конструктора
Як росіяни виробляють “Шахеди” та “Ланцети” в ТРЦ. Деанон сімʼї головного конструктора

Аналітики Molfar зʼясували, що росіяни перетворюють ТРЦ на підприємства з виробництва БпЛА таких, як “Ланцет” та “Шахед”. Детальніше читайте у цьому матеріалі.

“Янгол”, що розпалює ворожнечу: як Джіджі Хадід поширює фейки та маніпуляції
“Янгол”, що розпалює ворожнечу: як Джіджі Хадід поширює фейки та маніпуляції

Аналітики Molfar дослідили, як впливова американська супермодель Джіджі Хадід просуває дезінформацію, пропаганду та маніпулятивні твердження стосовно ізраїльсько-палестинського конфлікту.

Дрон “Скальпель” — реальність чи картонний муляж? Огляд діяльності КБ “Восток” та деанон їхнього керівництва
Дрон “Скальпель” — реальність чи картонний муляж? Огляд діяльності КБ “Восток” та деанон їхнього керівництва

Аналізуємо новий російський дрон "Скальпель" та його технічні характеристики. Аналітики аґенції Molfar виявили розбіжності в заявах виробника, а також підозри щодо використання іноземних компонентів та матеріалів у російському військовому виробництві.

Зв’язатися з нами