Які саме “нацменшини росії” вмирають в українських полях?

Команда Molfar проаналізувала 1348 підтверджених випадків загибелі солдатів з депресивних регіонів рф. Всі вони загинули на війні в Україні за імперські амбіції кремля. Показуємо на графіках які саме національності військове керівництво рф вважає людьми “третього сорту”. 

За численними повідомленнями (1, 2, 3, 4, 5) Головного управління розвідки України, з самого початку повномасштабної агресії проти України – на росії проходить беззупинна прихована мобілізація. Чоловіків з так званих квазідержав ЛДНР мобілізують примусово: їх не екіпірують належним чином, у разі потрапляння в полон – їх не обмінюють. Що стосується військових, яких росія залучає для війни в Україні, то наше розслідування підтвердило інформацію ГУР щодо залучення перш за все мобілізованих із прикордонних областей України. Окрім людей, що проживають в регіонах, які межують з Україною – росія активно використовує для війни контрактників із депресивних регіонів, представників національних меншин.

Така тактика є частиною великого плану кремля по “русифікації” населення.

  1. Людям із депресивних регіонів потрібні гроші, тому вони готові їхати вмирати на війну. 
  2. У разі загибелі представників нацменшин, керівництво рф може не робити компенсаційних виплат, оскільки жителі депресивних регіонів – це максимально незахищена ланка населення.
  3. Чим більше помре бурятів, дагестанців та інших національностей – тим більше у відсотковому співвідношенні залишиться “руських”. Таким чином кремль проводить етнічні чищення. 
  4. Задля поповнення генофонду росії представниками слов’янського етносу, рф примусово вивозить на території депресивних регіонів українців. Існують численні факти жорстокого поводження з людьми.
  5. Шляхом мобілізації людей з віддалених регіонів, росія зберігає спокій серед “еліт” та “середнього класу”, які проживають на територіях московської області, санкт-петербурзької області, краснодарської та інших профіцитних регіонів. Таким чином народ росії залишається байдужим до війни в Україні, оскільки всі люди з правом голосу вважають що це “їх не обходить”.
Кількість загиблих військових рф по регіонах

За наявними даними можна свідчити наступне: 

  • 18% від загальної кількості загиблих становляться вихідці з Бурятії;
  • 14,8% – вихідці з Дагестану;
  • 12% вихідці із Чечні. 

Ознайомитись із детальним файлом розслідування, в якому наведена вся наявна інформація по кожному загиблому, а також додаткові графіки – ви можете за цим посиланням.

Також цікаво подивитися скільки росія витрачає на поховання своїх громадян. З початком повномасштабної агресії проти України ці цифри мали вирости у рази, навіть попри бажання кремля приховати реальну статистику втрат серед населення рф. Більше інформації по втратах росії ви можете отримати за цим посиланням.

Дотичні розслідування
Чи можна купити Starlink в рф? Спілкуємося з продавцями у росії
Чи можна купити Starlink в рф? Спілкуємося з продавцями у росії

У співпраці з Інститутом дослідження кібервійни, аналітики Molfar розслідували нелегальний продаж Starlink у Росії, використовуючи контакти з місцевими посередниками. Розібрались у деталях поставок та цінах.

Друзі путіна їдуть на Олімпіаду — чому російських військових пустили на міжнародні змагання?
Друзі путіна їдуть на Олімпіаду — чому російських військових пустили на міжнародні змагання?

У цій статті ми розглянемо, як такі позиції впливають на олімпійські цінності. варто переглянути критерії допуску до Ігор, зважаючи на глобальні конфлікти та моральну відповідальність атлетів.

"Комета" — російська антенна решітка, що обходить українські РЕБ і міжнародні санкції

Аналітики аґенції Molfar розкрили особи керівників російської компанії, яка спеціалізується на виробництві електроніки та мікросхем для військових цілей, включно з використанням у дронах.

Зв’язатися з нами