Зворотній пошук зображень на Reddit: поради від Molfar

Зворотній пошук зображень на Reddit може бути важливою частиною OSINT-розслідування, якщо ви хочете виявити чийсь цифровий слід на основі мінімальних доказів. Проте, знайти конкретне зображення на Reddit за допомогою пошукової системи може бути марною справою через величезний обсяг даних на платформі. Тому пошук фотографій на Reddit буде набагато легшим завданням, якщо ви знаєте наступні корисні інструменти та нюанси, щоб прискорити розслідування.

Чому варто робити зворотній пошук зображень на Reddit?

Задача з пошуку зображення на Reddit може здаватися не таким корисним порівняно з іншими соціальними мережами з відкритими профілями, де люди публічно демонструють своє життя, такими як Instagram. Пам'ятайте, що соціальні мережі є чудовим джерелом доказів того, як людина хоче себе представити, тоді як на онлайн-форумах, таких як Reddit, часто є контент, який користувачі воліли б приховати. Розгляньте, як пошук за зображенням на Reddit може розкрити:

  • Приховані акаунти. Користувачі Reddit часто публікують під псевдонімами, ділячись думками, історіями або інформацією, яку вони не хотіли б пов'язувати зі своїми реальними особистостями. Реверсний пошук зображень на Reddit може допомогти пов'язати анонімні акаунти з цільовою особою.
  • Докази для спростування міфів. Reddit може бути розсадником дезінформації та містифікацій, особливо в контексті російської пропаганди . Реверсний пошук зображень на Reddit може допомогти спростувати хибні твердження, розкриваючи справжнє походження зображення та викриваючи його неправильне використання.
  • Контекст фотографії. Зображення в Інтернеті часто поширюються без належного приписування або додаткових нюансів. Реверсний пошук на Reddit може допомогти простежити зображення до його першоджерела, надаючи цінний контекст про автора або саме зображення.
  • Зображення, створені штучним інтелектом . Соціальні мережі часто використовуються для поширення контенту, створеного штучним інтелектом, без належного маркування. Пошук зображень на Reddit може допомогти визначити, чи було зображення створене штучним інтелектом, порівнюючи його з відомими базами даних зображень, створених штучним інтелектом, або виявляючи невідповідності, типові для створених фотографій.

Поради для зворотнього пошуку зображень на Reddit

OSINT на Reddit може бути складним завданням, особливо якщо у вас мало досвіду з OSINT. Саме тому ми склали список правил, яких повинен дотримуватися слідчий для проведення успішного OSINT на Reddit за допомогою зображення.

Переконайтеся, що зображення не створено ШІ

Коли ви намагаєтеся шукати на Reddit за зображенням, важливо спочатку перевірити автентичність зображення. Під час аналізу звертайте увагу на такі поширені ознаки ШІ, як невідповідності, нереалістичні фони або освітлення, сильна асиметрія обличчя на фото тощо. Використовуйте інструменти, такі як Deepware Scanner, щоб визначити, чи було зображення створено штучним інтелектом.

Максимально використовуйте потенціал пошукових систем

Різні пошукові системи для реверсного пошуку зображень мають різні переваги та бази даних. Використовуйте кілька інструментів, таких як Google Images, TinEye і Bing, щоб отримати комплексні результати. Однак майте на увазі, що розслідування за допомогою пошукової системи Reddit працює лише в тому випадку, якщо зображення було розміщено десь ще, щоб ви могли вручну спостерігати, як фото було поширено та інтерпретовано.

Звертайте увагу на метадані

Інструменти, такі як ExifTool, можуть допомогти вам витягти метадані, які можуть включати дату, місце та пристрій, на якому було зроблено знімок. Це корисно для OSINT-розслідування на Reddit щодо особи, яка зробила фотографію.

Проводьте зворотній пошук зображень за допомогою інструментів

Ми рекомендуємо поєднувати спеціалізовані інструменти для OSINT на Reddit та загальні інструменти для отримання більшого контексту про зображення. Наприклад:

  1. Karma Decay. Існують інструменти для зворотнього пошуку зображень на Reddit, такі як Karma Decay, які призначені для пошуку зображень безпосередньо на Reddit. Ці інструменти можуть допомогти знайти, чи було зображення раніше розміщено на платформі та де саме. Цей підхід корисний, якщо ви хочете проаналізувати слід контенту на форумі за допомогою пошуку зображень на Reddit.
  2. X-Ray Contact. Якщо ви хочете дізнатися, чи використовувалося фото за межами Reddit, скористайтеся OSINT-інструментами для пошуку зображень, такими як X-Ray Contact. Цей інструмент стане в нагоді, якщо ви хочете зробити пошук фотографії людини на Reddit. Порівняно з пошуковими системами, які просто реверсно шукають зображення, алгоритм цього інструменту сканує обличчя на зображенні та порівнює його з подібними людьми в базах даних постачальників.

Використовуйте оптичне розпізнавання символів (OCR)

Якщо зображення містить текст, використовуйте інструменти OCR для його вилучення та пошуку контенту окремо. Це може надати додатковий контекст і допомогти знайти першоджерело.

Редагуйте фото для OSINT на Reddit

У деяких випадках зображення могло бути обрізане або відредаговане перед публікацією в Інтернеті. Спробуйте реверсний пошук різних частин зображення або трохи змінених версій, щоб знайти оригінал за допомогою реверсного пошуку зображень на Reddit. Аналогічно, якщо зображення є колажем, спробуйте реверсний пошук окремих фрагментів або елементів зображення.

Molfar може допомогти з OSINT на Reddit

Все ще маєте сумніви або проблеми з вашим OSINT-розслідуванням на Reddit? Зв’яжіться з нами, щоб наші експерти з досліджень могли допомогти вам завершити завдання і знайти походження фото.

 

 

 

 

 

 

#Глобал
Зв’язатися з нами