Іноземні пропагандисти режиму російської федерації

OSINT-аґенція Molfar створила власний реєстр іноземних пропагандистів терористичного режиму російської федерації. На цій сторінці подані імена та приватні дані пропагандистів, для кожної персони ми маємо докази ведення ним чи нею пропагандистської діяльності на користь росії. Докази отримані нами шляхом дослідження відкритих джерел інформації. У коментарі до запису міститься експертний аналіз фахівців Molfar. Ці особи становлять загрозу національній безпеці країн, що не підтримують терористичної політики російської федерації.

Головна особливість реєстру іноземних пропагандистів від Molfar полягає в унікальності зібраних персоналій. Замість того щоб називати гучні імена внутрішніх російських пропагандистів, ми сконцентрували свою увагу на особистостях зовнішніх агентів росії. Іноземні пропагандисти рф повторюють тези кремлівського керівництва, виправдовують збройну агресію росії проти України, закликають до зняття західних санкцій з російської федерації, переконують світ у законності анексії та легітимності проведених росією референдумів на тимчасово окупованих територіях України. 

Переважна більшість іноземних пропагандистів російської федерації мають громадянство країн-членів ЄС, США, Канади або інших країн-союзників західного світу. Попри те що вони активно займаються пропагандою на користь росії, міжнародна спільнота не відреагувала на їх активність належним чином: усунення з державних посад, введення санкцій, розслідування щодо персональної причетності осіб до злочинів. Аґенція Molfar наголошує на серйозності дій іноземних пропагандистів щодо підриву територіальної цілісності та суверенності держав, а також маніпулювання нормами міжнародного права.  

Для отримання додаткової інформації по будь-якій персоні, надішліть свій запит на адресу: info@molfar.com

Реєстр іноземних пропагандистів рф

Країни

Томас Массі

США Народний обранець Докази

Фуджіта Таканорі

Японія Керівник проекту медичних даних у Центрі четвертої промислової революції Світового економічного форуму в Японії та лектор проекту у Медичній школі Університету Кейо. Докази

Ерік Сі

Японія Анонімний блогер Докази

Казухіро Харагучі

Японія Член палати представників Японії Докази

Пепін ван Хувелінген

Нідерланди Політик Докази

Олег Ксенофонтов

Австрія Голова Докази

Кейс ван дер Пайл

Нідерланди Політичний економіст Докази

Фабріс Беор

Бельгія Керівник відділу з питань Кавказького регіону неурядової організації "вразійська рада за демократію та вибори" (EODE), секретар Європейського центру дослідження демократії (CEREED), член націонал-більшовицької партії Le Parti communautaire national-europen (PCN) Докази

Карін Кнайсль

Австрія Колишня міністерка закордонних справ Австрії Докази

Гленн Грінвальд

США Журналіст, письменник Докази

Джиммі Дор

США Стендап-комік, політичний оглядач Докази

Чарлі Кірк

США Ведучий The Charlie Kirk Show, засновник і керівник Turning Point USA (американська некомерційна організація, яка виступає за консервативну політику в середніх школах, коледжах і університетських містечках) Докази

Кендіс Оуенс

США Блогерка і політична активістка. Авторка у New York Times. Ведуча політичного інтернет-шоу "The Candace Owens Show". Докази

Педро Гонсалес

США Журналіст Докази

Глен Діесен

Норвегія Політичний науковець Докази

Роман Гайдер

Австрія Депутат європейського парламенту Докази

Грем Філліпс

Велика Британія Журналіст Докази

Ларс фон Трієр

Данія Режисер Докази
Місце роботи

Tesla, SpaceX, Neuralink, The Boring Company

Проросійські заяви

У жовтні 2022 оприлюднив у TW опитування щодо власного "мирного плану" для України. План включав нейтралітет України, включення Криму до складу рф, забезпечення його водопостачання, та повторні референдуми під наглядом ООН в анексованих рф регіонах України. Крім того, назвав передачу Криму до складу УРСР "помилкою Хрущова". В наступних постах також лякав підписників російською мобілізацією, загибеллю мільйонів людей та називав перемогу України "малоймовірною". За словами американського політолога Ian Bremmer, перед оприлюдненням цього "мирного плану" Маск мав особисту розмову з путіним. У лютому 2023 зробив репост статті за 2014, в якій стверджувалося, що "незаконне повалення демократично обраного і проросійського президента України" стало "останньою краплею" для путіна, після чого він анексував Крим. У коментарі Маск написав: "немає сумнівів у тому, що переворот справді мав місце". У 2001-2022 їздив до Москви з метою придбання відремонтованих міжконтинентальних балістичних ракет для їхнього подальшого використання як ракет-носіїв.

Проросійські заяви

З 2014 висловлювався проти запроваджених стосовно рф санкцій та за їхнє скасування, обгрунтовував це тим, що "санкції ЄС підвищили ціни на газ та інфляцію". У лютому 2022 заявляв про провал стратегії Заходу щодо підтримки України, про неможливість перемоги України у війні та єдину можливість завершення війни - через прямі переговори США та рф. В листопаді 2022 під час товариського матчу футбольної збірної вдягнув шарф із зображенням карти "Великої Угорщини", з частинами України та інших сусідніх держав у її складі. У січні 2023 на зустрічі із журналістами заявив: "Захід повинен зрозуміти, що путін не може дозволити собі програти війну і не програє". Тоді ж стверджував, що "мета росії - перетворити Україну на некеровану руїну, щоб Захід не міг заявити про неї "як про приз", називав Україну "нічийною землею" та застерігав, що у випадку, якщо українці перетнуть кордон рф із західною зброєю, "майбутнє буде настільки яскравим, що Заходу доведеться одягнути сонцезахисні окуляри". Того є місяця під час святкової вечері на честь президента Азербайджану Ільхама Алієва заявив, що на сході від Угорщини живуть "росіяни".

Проросійські заяви

В січні 2022 планував відвідати рф, яку хотів зробити своїм "другим домом", та зустрітися з путіним. У грудні 2022 в ефірі заявив, що є "дуже пропутінським, дуже проросійським", тоді ж зізнався, що йому подобається Гітлер та назвав себе нацистом. В дитинстві мешкав у Китаї, де його мати працювала за програмою обміну. На січень 2022 вів переговори про спільні проекти з російським девелопером та держпідрядником Аразом Агаларовим.

Зв’язатися з нами