Ідентифікація експерта з оборонної промисловості

Наш клієнт планував підписати контракт з експертом в оборонній промисловості, та попросив знайти всю інформацію про його бізнес-зв'язки і фінансовий стан.

Використовуючи дані з відкритих джерел, Molfar знайшли зв'язки експерта з фінансовими пірамідами. Його партнером виявився засновник інвестиційного фонду, який пропонував дохід із прибутком у 8% річних і мінімальним депозитом в розмірі $10 тис. З 2004 по 2007 в компанію інвестувало 155 інвесторів із загальною сумою $8 млн. У 2009 Комісія з цінних паперів зобов’язала фонд сплатити штраф у розмірі $4,5 млн.

Згідно із судовими реєстрами, в 2016 експерт подав заяву про банкрутство. Його борг склав $624 тис, а оціночна вартість всього майна - $304 тис. Також об'єкт дослідження значився одним з керівників компанії, що знаходиться в списку санкцій. Причина - сприяння у закупівлях та перепроєктуванні швидкохідних катерів у бойові.

За результатами дослідження клієнт відмовився співпрацювати з експертом, і прийняв рішення залучити внутрішній відділ продажів і маркетингу для пошуку клієнтів у оборонному секторі цільового регіону.

Зв’язатися з нами