Інтерв'ю з CEO Molfar Артемом Старосєком – 24 Канал

24 Канал провів інтерв'ю з Артемом Старосєком, CEO Molfar. Журналісти поговорили з Артемом про специфіку роботи research-компаній, набір етичних правил та перспективи конкурентної розвідки в Україні.

Molfar проводить аналіз репутації партнерів та інвестиційних проєктів, займається верифікацією інформації та дослідженнями ринків. Компанія має доступ до публічних і непублічних реєстрів в Україні, СНД, США, Великобританії, Китаї та Ізраїлі.

Читати інтерв'ю: https://novyny.24tv.ua/konkurentna-rozvidka-plyusi-perevagi-ekonomichni-novini-ukrayini_n1563400

Дотичні розслідування
Чи можна купити Starlink в рф? Спілкуємося з продавцями у росії
Чи можна купити Starlink в рф? Спілкуємося з продавцями у росії

У співпраці з Інститутом дослідження кібервійни, аналітики Molfar розслідували нелегальний продаж Starlink у Росії, використовуючи контакти з місцевими посередниками. Розібрались у деталях поставок та цінах.

Друзі путіна їдуть на Олімпіаду — чому російських військових пустили на міжнародні змагання?
Друзі путіна їдуть на Олімпіаду — чому російських військових пустили на міжнародні змагання?

У цій статті ми розглянемо, як такі позиції впливають на олімпійські цінності. варто переглянути критерії допуску до Ігор, зважаючи на глобальні конфлікти та моральну відповідальність атлетів.

"Комета" — російська антенна решітка, що обходить українські РЕБ і міжнародні санкції

Аналітики аґенції Molfar розкрили особи керівників російської компанії, яка спеціалізується на виробництві електроніки та мікросхем для військових цілей, включно з використанням у дронах.

Зв’язатися з нами